Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu ostateczne wyniki końcowe   konkursu First Step to Success 2018r.

a)       Bardzo szczegółowo przeanalizowano wszystkie zgłoszone uwagi.

b)      Z powodu usterki systemu zliczającego wszystkie wyniki zostały przeliczone ręcznie dwukrotnie.

c)       Ustalono końcową kolejność indywidualną i zespołową.

 

Kategoria indywidualna

L.P.

Nazwisko

Imię

Tytuł

1

Diego

Król

Laureat

2

Piotr

Łukawski

Laureat

3

Marek

Grądzki

Laureat

4

Natalia

Białecka

Laureat

5

Karolina

Racięcka

Laureat

6

Emilia

Pietraszewska

Laureat

7

Filip

Tworus

Laureat

8

Wojciech

Sobol

Laureat

9

Jan

Sarzała

Laureat

10

Victoria

Dahmen

Laureat

11

Jagoda

Kmiecik

Laureat

12

Zuzanna

Staniaszek

Laureat

13

Marta

Stolarska

Laureat

14

Martyna Barbara

Rosiak

Laureat

15

Stanisław

Cezarski

Laureat

16

Wiktoria

Grzelewska

Laureat

17

Michał

Stelmach

Laureat

18

Jakub

Tracewski

Laureat

19

Bartosz

Wolsztajn

Laureat

20

Kacper

Rutkowski

Laureat

21

Łukasz

Suchański

Laureat

22

Weronika

Szukalska

Laureat

23

Piotr

Wosiek

Laureat

24

Maksymilian

Kubera

Laureat

25

Anna

Kaczyńska

Laureat

26

Brunon

Bojków

Laureat

27

Michał

Cencora

Laureat

28

Julia

Drogosz

Laureat

29

Piotr

Dębowski

Laureat

30

Michał

Pomorski

Laureat

31

Michał

Mielczarek

Laureat

32

Miłosz

Sar

Laureat

33

Agnieszka

Galar

Laureat

34

Agata

Cygan

Laureat

35

Bruno

Szwarc

Laureat

36

Wojciech

Jankowski

Laureat

37

Tomasz

Paczkowski

Laureat

38

Bogusia

Klimczak

Laureat

39

Agnieszka

Kwiecień

Laureat

77

Kacper

Górecki

Laureat

40

Leonard

Kalamat

Laureat

41

Martyna

Zielińska

Laureat

42

Jan

Makowski

Finalista

43

Lena

Grudniewska

Finalista

44

Natalia

Burska

Finalista

45

Julia

Dargiel

Finalista

46

Aleksandra

Węglarska

Finalista

47

Natalia

Ponińska

Finalista

48

Dawid

Juszczak

Finalista

49

Wiktoria

Kosmala

Finalista

50

Weronika

Mikulec

Finalista

51

Hubert

Chmielecki

Finalista

52

Dominik

Sęczkowski

Finalista

 

Kategoria drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Tytuł

1

Świeżaki fizyki

Laureaci

2

Paskudki Pana Piotra

Laureaci

3

Publiczne Przedszkole PŁ

Laureaci

4

Ryzyk FIZYK Gim 22

Laureaci

5

Ryzyk FIZYK Z.Wola

Laureaci

6

Oktadosi

Laureaci

7

rOHMantycy

Laureaci

8

KLUB NIEDOSZŁYCH NAUKOWCÓW

Laureaci

9

Happy Team

Laureaci

10

NADP

Laureaci

11

Atomy geniuszu

Laureaci

12

ANTYścisłowcy

Laureaci

13

Słone Kwarki

Finaliści

14

DDTHN

Finaliści

 

Wszystkim bez wyjątku gratuluję i składam podziękowania za udział w konkursie.

Jednocześnie zapraszam laureatów i finalistów na zajęcia laboratoryjne z fizyki Stowarzyszenia Nauczycieli Fizyki dla laureatów konkursów do I Liceum Ogólnokształcącego we wtorek 24 kwietnia godzina 15.30

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy