Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Uprzejmie informuję, że 

1. Drugi etap konkursu będzie przeprowadzony na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej (Łódź, ul. Stefanowskiego 18/22) w dniu 16 listopada 2018 roku.

2. Lista uczestników tego etapu oraz przydział sali przedstawia się następująco:

 

L.P.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Miasto

Opiekun

Miejsce II etapu

1

Mikołaj

Komar

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

2

 Julia

Szymańska

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

3

 Aleksandra

Furczyńska

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

4

 Jakub

Szubert

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

5

 Natalia

Błaszczyk

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

6

 Piotr

Olejnik

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

7

Zuzanna

Dolata

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

8

 Kacper

Murygin

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

9

 Eryk

Olszewski

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

10

 Krzysztof

Rogan

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

11

 Natalia

Horoszczak

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

12

 Kacper

Kowalski

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

13

 Kacper

Muszyński

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

14

 Karolina

Zalepa

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

15

Szymon

Pająk

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

16

 Jakub

Bieńkowski

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

17

 Michał

Janowski

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

18

 Wiktor

Marynowski

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

19

 Bartłomiej

Gonerski

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

20

 Paweł

Warcholiński

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

21

 Izabela

Tyc

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

22

 Mateusz

Janik

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

Aula E1

23

 Wiktor

 Kunikowski

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

24

  Aleksandra

Chmielak

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

25

  Michalina

Wielemborek

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

26

 Hubert

Kępka

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

27

  Damian

Koperski

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

28

 Kacper

Kurczak

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

29

 Jędrzej

Wojda

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

30

  Szymon

Kowalczyk

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

31

 Szymon

Gajewski

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

32

  Maciej

Bryła

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

33

  Sebastian

Fijałkowski

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

34

 Michał

Wójcik

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

35

 Patryk

Więcek

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

36

  Maciej

Maliński

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

37

 Mateusz

Gać

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

38

  Dominik

Niedbałka

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

39

  Rafał

Czajka

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

40

  Adrianna

Wilk

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

41

  Remigiusz

Wojciechowski

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

42

  Marcin

Klimkiewicz

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

43

  Jakub

Lelonkiewicz

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

44

  Maksymilian

Wójcik

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

45

Tymoteusz

Domeradzki

I LO

Łódź

Przemysław Dudek

Sala Konferencyjna

46

Adrian

Stańdo

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

47

Wojciech

Szymczak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

48

Bartłomiej

Żak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

49

Krzysztof

Nowak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

50

Bartek

Wawrzyniak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

51

Lidia

Opala

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

52

Adam

Wawrzyniak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

53

Jan

Czerwiec

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

54

Jędrzej

Lipowski

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

55

Martyna

Rosiak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

56

Krzysztof

Chmiel

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

57

Maria

Golińska

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

58

Kamil

Bugała

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

59

Paweł

Płuciennik

I LO

Łódź

Przemysław Dudek

Sala Konferencyjna

60

Karol

Korpecki

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

61

Nikola

Miszalska

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

62

Łukasz

Suchański

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

63

Nikodem

Wójcik

I LO

Łódź

Przemysław Dudek

Sala Konferencyjna

64

Wojciech

Sobol

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

65

Piotr

Lasota

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

66

Piotr

Koneczny

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

67

Bartłomiej

Kubicki

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

68

Bartek

Świstak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

69

Krzysztof

Trzeciak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

70

Magdalena

Bissinger

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

71

Jacek

Chrustowski

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

72

Kornelia

Dołęga-Żaczek

I LO

Łódź

Przemysław Dudek

Sala Konferencyjna

73

Michał

Sar

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

74

Bartłomiej

Włodarski

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

75

Daniel

Polasik

I LO

Łódź

Przemysław Dudek

Sala Konferencyjna

76

Amanda

Neuman

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

77

Karolina

Motyl

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

78

Maćczak

Dawid

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

79

Zuzanna

Rzeźniczak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

80

Marta

Deredas

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

81

Milena

Adamczyk

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

82

Igor

Sałaj

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

83

Andrzej

Dedecjus

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

84

Janek

Koziński

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

85

Michał

Sawiak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

86

Tomasz

Zając

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

87

Michał

Niciński

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

88

Julita

Gawrońska

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

89

Wiktoria

Zarzycka

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

90

Julia

Jagiełło

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

91

Natalia

Bednarek

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

92

Oskar

Dybowski

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

93

Marta

Koneczna

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

94

Szymon

Iskrzyński

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

95

Stanisław

Roszczyk

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

96

Piotr

Wenerski

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

Sala Konferencyjna

 3. Uczestnicy II etapu zbierają się 0 godzinie 10.15 obok dziekanatu.

4. Godzina rozpoczęcia konkursu - 11.00

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy