Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Listy uczestników ciąg dalszy

97

Mariola Wiktoria

Bartosik

I LO

Zduńska Wola

I LO

Aula E1

98

Olga

Czaplikowska

I LO

Zduńska Wola

I LO

Aula E1

99

Jakub Mikołaj

Kowalczyk

I LO

Zduńska Wola

I LO

Aula E1

100

Michał Kamil

Rejer

I LO

Zduńska Wola

I LO

Aula E1

101

Jan

Górniak

I LO

Zduńska Wola

I LO

Aula E1

102

Maciej

Kopa

I LO

Pabianice

Janusz Gorzelak

Aula E1

103

Joanna

Bednarkiewicz

I LO

Pabianice

Janusz Gorzelak

Aula E1

104

Jakub

Lis

I LO

Pabianice

Janusz Gorzelak

Aula E1

105

Aleksandra

Pietrucień

I LO

Pabianice

Janusz Gorzelak

Aula E1

106

Piotr

Baliński

III LO

Piotrków Trybunalski

Antonina Szemberg

Aula E1

107

Mateusz

Jeż

III LO

Piotrków Trybunalski

Antonina Szemberg

Aula E1

108

Justyna

Fiałkowska

III LO

Piotrków Trybunalski

Antonina Szemberg

Aula E1

109

Hubert

Pawlak

III LO

Piotrków Trybunalski

Antonina Szemberg

Aula E1

110

Bartłomiej

Dynak

III LO

Piotrków Trybunalski

Antonina Szemberg

Aula E1

111

Maciej

Madej

III LO

Piotrków Trybunalski

Antonina Szemberg

Aula E1

112

Aleksander

Wędzonka

III LO

Piotrków Trybunalski

Antonina Szemberg

Aula E1

113

Damian

Mamrot

III LO

Piotrków Trybunalski

Antonina Szemberg

Aula E1

114

Szymon

Kuś

Liceum Pijarskie

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

115

Dominik

Fudała

Liceum Pijarskie

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

116

Mikołaj

Kądzielawski

Liceum Pijarskie

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

117

  Katarzyna

Majer

Liceum Pijarskie

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

118

 Martyna

Mazgaj

Liceum Pijarskie

Łowicz

Marek Rybicki

Aula E1

119

Hubert

Baraniak

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

120

 Wiktor

Barwiński

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

121

Brunon

Bojków

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

122

 Wojciech

Boncela

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

123

Jeremi

Cichawa

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

124

 Dawid

Delebis

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

125

Bartosz

Dzionek

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

126

Łukasz

Gapiński

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

127

 Mateusz

Gapiński

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

128

 Oskar

Grzegorowski

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

129

Maciej

Juśkiewicz

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

130

Jakub

Kappes

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

131

Paweł

Kaźmierski

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

132

Diego

Król

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

133

Piotr

Kuziel

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

134

Michaił

Legczylin

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

135

Jakub 

Lewandowski

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

136

Krystian

Lewandowski

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

137

Kacper

Makowski

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

138

 Jan

Milczarek

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

139

Mikołaj

Miszczak

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

140

Jan

Moll

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

141

Oskar

Nowak

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

142

Maksymilian

Ogorzałek

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

143

 Aleksandra

Pastusiak

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

144

Aleksandra

Różańska

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

145

Maria

Stasiak

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

146

Damian

Sudak

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

147

Eryk

Szatan

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

148

Kacper

Trębacz

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

149

Paweł

Wieczorek

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

150

 Jakub

Wiśniewski

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

151

Robert

Wojech

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

152

Nikodem

Wojtczak

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

153

 Piotr

Wosiek

PLOPŁ

Łódź

Bogumiła Kłos

Sala Konferencyjna

154

Jarosław

Kozioł 

Salezjanie

Łódź

Zofia Ziółkowska

Sala Konferencyjna

155

Tymoteusz

Gryszkalis 

Salezjanie

Łódź

Zofia Ziółkowska

Sala Konferencyjna

156

  Maciej

 Żurawski

ŚTZN

Katowice

Marzena Pilch

Aula E1

157

  Marek

Rybarczyk

ŚTZN

Katowice

Marzena Pilch

Aula E1

158

Hubert

  Kulik

ŚTZN

Katowice

Marzena Pilch

Aula E1

159

Jakub

 Hutyra

ŚTZN

Katowice

Marzena Pilch

Aula E1

160

   Maciej

Skórek

ŚTZN

Katowice

Marzena Pilch

Aula E1

161

 Adam

 Steinhoff

ŚTZN

Katowice

Marzena Pilch

Aula E1

162

Bartosz

Wroński

TNT

Kleszczów

Ewa Mordalska

Aula E1

163

Jakub

Kutarba

TNT

Kleszczów

Ewa Mordalska

Aula E1

164

Mateusz

Tyl

TNT

Kleszczów

Ewa Mordalska

Aula E1

165

Kamil

Chłopik

TNT

Kleszczów

Ewa Mordalska

Aula E1

166

Wiktoria

Nocoń

TNT

Kleszczów

Ewa Mordalska

Aula E1

167

Jakub

Gagorowski

TNT

Kleszczów

Ewa Mordalska

Aula E1

168

Damian

Strumiłło

TNT

Kleszczów

Ewa Mordalska

Aula E1

169

   Weronika

Ławniczak

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

170

  Piotr

Buczek

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

171

 Rafał

  Bartosiak

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

172

 Mateusz

 Wójcik

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

173

   Jan

Patora

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

174

 Mateusz

Matusiak

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

175

  Daria

 Kurowska

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

176

 Wojciech

  Walicki

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

177

 Antoni

 Skubisz

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

178

  Wojciech

Majchrzak

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

179

 Zuzanna

 Twardowska

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

180

  Maciej

Parmee

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

181

  Bartłomiej

Kasprzak

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

182

 Przemysław

 Lis

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

Aula E1

183

Marcin

Przybyszewski

XXIV LO

Łódź

Anna Gryglewska

Aula E1

184

Jakub

Rojek

XXIV LO

Łódź

Anna Gryglewska

Aula E1

185

Joanna

Stepniak

XXVI LO

Łódź

Grazyna Łęgocka

Aula E1

186

Marcin

Bak

XXVI LO

Łódź

Grazyna Łęgocka

Aula E1

187

Hubert

Jóźwiak

XXVI LO

Łódź

Grazyna Łęgocka

Aula E1

188

Mateusz

Owczarek

XXVI LO

Łódź

Grazyna Łęgocka

Aula E1

189

Maciej

Jasiński

XXVI LO

Łódź

Andrzej Melson

Aula E1

190

Klaudia

Dybowska

XXXI LO

Łódź

Joanna Kostrzewa

Aula E1

191

 Wojciech

Wróbel

XXXI LO

Łódź

Joanna Kostrzewa

Aula E1

192

 Jakub 

Cytrowski

XXXI LO

Łódź

Krzysztof Michałowski

Aula E1

193

Stanisław 

Kalinowski

XXXI LO

Łódź

Krzysztof Michałowski

Aula E1

194

Bartosz 

Strzelczyk

XXXI LO

Łódź

Krzysztof Michałowski

Aula E1

195

 Marcel 

Bednarczyk

XXXI LO

Łódź

Krzysztof Michałowski

Aula E1

196

 Marcel 

Wrona

XXXI LO

Łódź

Krzysztof Michałowski

Aula E1

197

Radosław 

Horwat

XXXI LO

Łódź

Krzysztof Michałowski

Aula E1

198

Patrycja

Sobantka

ZS

Pajęczno

Beata Hoładaj

Aula E1

199

Marta

Klimczak

ZS

Pajęczno

Beata Hoładaj

Aula E1

200

Marcin

Baryczka

ZS

Pajęczno

Beata Hoładaj

Aula E1

201

 Jacek

Pasiecki

ZSP 1

Piotrków Trybunalski

Zbigniew Krysiak

Aula E1

202

  Paweł

Piątkowski

ZSP 2

Piotrków Trybunalski

Zbigniew Krysiak

Aula E1

203

 Martyna

 Stępień

ZSP 3

Piotrków Trybunalski

Zbigniew Krysiak

Aula E1

204

  Magda

 Maciag

ZSP 4

Piotrków Trybunalski

Zbigniew Krysiak

Aula E1

205

Michał

Hajzler

ZSP 5

Piotrków Trybunalski

Zbigniew Krysiak

Aula E1

206

Szymon

Białkowski

Planetarium

Łódź

Cezary Koneczny

Aula E1

207

 JAKUB

BRICHKOVSKIY

XII LO

Łódź

Danuta Krasocka

Aula E1

208

 MARCIN

FLAKIEWICZ

XII LO

Łódź

Danuta Krasocka

Aula E1

209

 KAJETAN

OWCZAREK

XII LO

Łódź

Danuta Krasocka

Aula E1

210

FILIP

WILK

XII LO

Łódź

Danuta Krasocka

Aula E1

211

 PIOTR

WOJCZYK

XII LO

Łódź

Danuta Krasocka

Aula E1

212

MARCIN

JĘDRZEJCZAK .

XII LO

Łódź

Danuta Krasocka

Aula E1

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy