Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiam oficjalne wyniki II etapu konkursu Fascynująca Fizyka - poziom ponadgimnazjalny.

Prace uczestników zostały sprawdzone dwukrotnie a jakiekolwiek wątpliwości zawsze rozstrzygane były na korzyść uczniów. Komisja konkursowa stwierdziła dość wysoki poziom merytoryczny uczestników a lista uczniów grających w finale jest wielce zadawalająca.

L.P.

Imię

Nazwisko

Szkoła

Miasto

Opiekun

1

Adrian

Stańdo

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

2

Jakub

Kappes

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

3

Mikołaj

Komar

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

4

Krystian

Lewandowski

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

5

Jakub

Lewandowski

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

6

Szymon

Kuś

Liceum Pijarskie

Łowicz

Marek Rybicki

7

Tymoteusz

Domeradzki

I LO

Łódź

Przemysław Dudek

8

Krzysztof

Nowak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

9

Hubert

  Kulik

ŚTZN

Katowice

Marzena Pilch

10

Oskar

Nowak

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

11

Diego

Król

PLOPŁ

Łódź

Bogusława Kłos

12

Maksymilian

Ogorzałek

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

13

Jędrzej

Lipowski

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

14

Martyna

Rosiak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

15

Łukasz

Suchański

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

16

Wojciech

Szymczak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

17

Paweł

Kaźmierski

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

18

Oskar

Dybowski

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

19

 Zuzanna

 Twardowska

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

20

Jan

Moll

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

21

Kacper

Trębacz

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

22

  Rafał

Czajka

I LO

Łowicz

Marek Rybicki

23

Stanisław

Roszczyk

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

24

Bartłomiej

Żak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

25

Maciej

Jasiński

XXVI LO

Łódź

Andrzej Melson

26

Jeremi

Cichawa

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Cybulski

27

Bartosz

Dzionek

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Cybulski

28

Aleksandra

Pastusiak

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Cybulski

29

 Julia

Szymańska

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

30

Michał Kamil

Rejer

I LO

Zduńska Wola

Tomasz Mielczarek

31

Marta

Klimczak

ZS

Pajęczno

Beata Hoładaj

32

Piotr

Kuziel

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

33

 Karol

Bukowski

LO

Płock

Bogdan Iwański

34

Michał

Kolankiewicz

LO

Płock

Bogdan Iwański

35

 Tomasz

Pawlak

LO

Płock

Bogdan Iwański

36

Michał 

Szczepanek

II LO

Pabianice

Paweł Samulkiewicz

37

Jan

Czerwiec

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

38

Maria

Golińska

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

39

Piotr

Koneczny

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

40

Paweł

Płuciennik

I LO

Łódź

Przemysław Dudek

41

Igor

Sałaj

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

42

Wojciech

Sobol

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

43

 Jakub 

Cytrowski

XXXI LO

Łódź

Krzysztof Michałowski

44

Joanna

Stępniak

XXVI LO

Łódź

Grazyna Łęgocka

45

Wojciech

Boncela

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

46

Dawid

Delebis

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

47

Łukasz

Gapiński

PLOPŁ

Łódź

Bogusława Kłos

48

 Jakub

Grabarczyk

LO

Płock

Bogdan Iwański

49

Maćczak

Dawid

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

50

Szymon

Iskrzyński

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

51

Bartek

Wawrzyniak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

52

 Wojciech

Wróbel

XXXI LO

Łódź

Joanna Kostrzewa

53

  Piotr

Buczek

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

54

  Maciej

Parmee

XIII LO

Łódź

Marta Trzeciak Sieradzka

55

 KAJETAN

OWCZAREK

XII LO

Łódź

Danuta Krasocka

56

Maciej

Kopa

I LO

Pabianice

Janusz Gorzelak

57

 Jakub

Bieńkowski

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

58

 Izabela

Tyc

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

59

Bartek

Świstak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

60

MARCIN

JĘDRZEJCZAK .

XII LO

Łódź

Danuta Krasocka

61

Oskar

Grzegorowski

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

62

Maria

Stasiak

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Cybulski

63

Eryk

Szatan

PLOPŁ

Łódź

Dariusz Krzyżański

64

Szymon

Białkowski

Planetarium

Łódź

Cezary Koneczny

65

Igor

Kemicer

LO

Płock

Bogdan Iwański

66

Mateusz

Jeż

III LO

Piotrków Trybunalski

Antonina Szemberg

67

Jakub

Lis

I LO

Pabianice

Janusz Gorzelak

68

 Piotr

Olejnik

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

69

 Eryk

Olszewski

I LO

Bełchatów

Lidia Jurkowska

70

Jacek

Chrustowski

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

71

Piotr

Lasota

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

72

Amanda

Neuman

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

73

Krzysztof

Trzeciak

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

74

Bartłomiej

Włodarski

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

75

Mariola Wiktoria

Bartosik

I LO

Zduńska Wola

Tomasz Mielczarek

76

Natalia

Bednarek

I LO

Łódź

Cezary Koneczny

 

Do zobaczenia w finale !

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy