Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Poniżej przedstawiam oficjalne wyniki II etapu konkursu Fascynująca Fizyka - poziom gimnazjalny.

Prace uczestników oraz protokoły przebiegu konkursów zostały zweryfikowane. Komisja konkursowa stwierdziła dość wysoki poziom merytoryczny uczestników. Gratulujemy!

L.P.

Nazwisko

Imię

Szkoła

Imię i Nazwisko Opiekuna

1

Dobrosz

Maja

Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II

Andrzej Olczyk

2

Pelikan

Łukasz

Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II

Andrzej Olczyk

3

Bieniek

Monika

Publiczne Gimnazjum nr 7 w Bełchatowie

Anna Grabowska

4

Pęciak

Albert

Publiczne Gimnazjum nr 7 w Bełchatowie

Anna Grabowska

5

Patejuk

Paweł

Gimnazjum i Liceum w Lublinie

Anna Smolira

6

Stasiak

Krzysztof

Gimnazjum i Liceum w Lublinie

Anna Smolira

7

Styżej

Maksymilian

Gimnazjum i Liceum w Lublinie

Anna Smolira

8

Nysiak

Maciej

Gimnazjum nr 29 im. ks. Twardowskiego

Barbara Kacperczyk

9

Grądzki

Marek

Publiczne Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

Bogusława Kłos

10

Dahmen

Victoria

Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

Bogusława Kłos

11

Strzelecki

Maciej

Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

Bogusława Kłos

12

Ivanow

Leonid

Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

Bogusława Kłos

13

Kiedrzyński

Michał

Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

Bogusława Kłos

14

Łukawski

Piotr

Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

Bogusława Kłos

15

Radaszewska

Dominika

Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

Bogusława Kłos

16

Jeziorny

August

Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

Bogusława Kłos

17

Zychowicz 

Łukasz

Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

Bogusława Kłos

18

Hasiura

Anna

Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

Bogusława Kłos

19

Kula

Amelia

Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

Bogusława Kłos

20

Stańdo

Jakub

Planetarium Łódzkie

Cezary Koneczny

21

Lipiec

Michał

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Ewarysta Estkowskiego

Dorota Dębska

22

Wadas

Kacper

Szkoła Podstawowa Nr 48 w Łodzi

Dorota Dębska

23

Stegliński

Antoni

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Ewarysta Estkowskiego

Dorota Dębska

24

Szymon

Srogosz

Szkoła Podstawowa Nr 48 im Stanisława Moniuszki w Łodzi

Dorota Dębska

25

Pawłowski

Maciej

Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Dorota Dębska

26

Kraś

Adam

Publiczne Gimnazjum nr 22 w Łodzi

Grażyna Torenc

27

Martyna

Blocher

Publiczne Gimnazjum nr 22 w Łodzi

Grażyna Torenc

28

Polit

Stanisław

Publiczne Gimnazjum nr 22

Grażyna Torenc

29

Łompieś

Kuba

Zespół Szkół Salezjańskich w Łodzi

Henryk Czekalski

30

Weronika

Woźny

Szkoła Podstawowa nr 34 im.Wisławy Szymborskiej

Iwona Rogowska

31

Tasarz

Kamil

Publiczne Gimnazjum nr. 13 im. gen. Józefa Bema

Janina Polito-Kulińska

32

Marceli

Koczywąs

Publiczne Gimnazjum w Głuchowie

Jolanta Galach

33

Leszczyńska

Paulina

SP Złota

Jolanta Galach

34

Góraj

Piotr

Szkoła Podstawowa Michałowice

Jolanta Galach

35

Gratka

Aleksandra

Gimnazjum im. Komisji Edukacji Narodowej w Lututowie

Jolanta Wełna

36

Morga

Oliwia

Gimnazjum im. Komisji Edukacji Narodowej w Lututowie

Jolanta Wełna

37

Ostrycharz

Adrian

Gimnazjum im. Komisji Edukacji Narodowej w Lututowie

Jolanta Wełna

38

Kabaciński

Filip

Gimnazjum nr 29 im. ks. Twardowskiego

Kacperczyk Barbara

39

Kłos

Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu

Karolina Michałowicz

40

Marcin

Kutermankiewcz

Pijarska Szkoła Podstawowa im. Królowej Pokoju w Łowiczu

Magda Tarka

41

Miziołek

Jan

Pijarska Szkoła Podstawowa im. Królowej Pokoju w Łowiczu

Magda Tarka

42

Kowalczyk

Błażej

Szkoła Podstawowa nr. 1 w Bełchatowie

Magdalena Herudzinska-Kaleta

43

Mizera

Tomasz

Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Bełchatowie im. Stanisława Jachowicza

Magdalena Herudzińska - Kaleta

44

Rozpara

Antoni

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami gimnazjalnymi w Bełchatowie

Magdalena Herudzińska-Kaleta

45

Oras

Kacper

Pijarska Szkoła Podstawowa Królowej Pokoju w Łowiczu

Magdalena Tarka

46

Kubiak

Adam

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie

Małgorzata Filipiak

47

Janaszczyk

Hubert

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie

Małgorzata Fronia

48

Klimczak

Adam

Zespół Szkół w Trębaczewie

Małgorzata Klimczak

49

Martyna

Seliga

SP 17 Pabianice

Marta Cygan

50

Zajunc

Aleksandra

Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi

Marta Cygan

51

Najder

Zuzanna

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Osiedlu Niewiadów

Mira Korbel

52

Korbel

Jan

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Osiedlu Niewiadów

Mira Korbel

53

Kut

Nicola

Szkoła Podstawowa w Osiedlu Niewiadów imienia Polskich Olimpijczyków

Mira Korbel

54

Chmielewska

Oliwia

Szkoła Podstawowa w Osiedu Niewiadów im. Polskich Olimpijczyków

Mira Korbel

55

Majda

Jakub

Publiczne Gimnazjum nr 38

Paweł Dawczyński

56

Filip

Woźny

Gimnazjum Nr 38 w Łodzi

Paweł Dawczyński

57

Pfeffer

Martyna

Publiczne Gimnazjum nr.38

Paweł Dawczyński

58

Michalska

Magdalena

Szkoła Podstawowa w Janiszewicach

Renata Bryl

59

Kabzińska

Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Janiszewicach

Renata Bryl

60

Kaźmierczak

Zuzanna

Szkoła Podstawowa w Janiszewicach

Renata Bryl

61

Rodkiewicz

Piotr

SP Rzgów

Renata Kisiel

62

Adamczyk

Piotr

SP nr 79 Łódź

Ryszewa Małgorzata

63

Maciejewska

Patrycja

Społeczne Gimnazjum im. księcia Józefa Poniatowskiego T. O. "Edukacja"

Tomasz Kędrzyński

64

Jodłowski

Bartosz

Szkoły Społeczne Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" im. Księcia Józefa Poniatowskiego

Tomasz Kędrzyński

65

Michalewski

Gniewoj

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Poniatowskiego T.O. Edukacja w Łodzi

Tomasz Kędrzyński

66

Jurek

Kajetan

Społeczne Gimnazjum Towarzystwa Oświatowego Edukacja

Tomasz Kędrzyński

67

Mikołaj

Tracz

Szkoła Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Łodzi

Tomasz Kędrzyński

68

Sienkiewicz

Marta

ZSPiP Czechy

Tomasz Mielczarek

69

Graf

Róża

ZSPiP Czechy

Tomasz Mielczarek

70

Kowalczyk

Julia

ZSPiP Czechy

Tomasz Mielczarek

71

Abendroth

Kamil

Zespół Szkół Salezjańskich im. ks.Bosko w Łodzi

Zofia Ziółkowska

72

Formański

Witold

Salezjańskie Gimnazjum

Zofia Ziółkowska

73

Górska

Gabriela

Zespół Szkół Salezjańskich im.ks. Bosko w Łodzi

Zofia Ziółkowska

74

Raf

Jedrzej

Gimnazjum Salezjańskie Łódź

Zofia Ziółkowska

75

Podsędkowski

Marcin

Gimnazjum Salezjańskie im. ks. Bosko w Łodzi

Zofia Ziółkowska

76

Szefliński

Ignacy

Slazezjańskie gimnazjum

Zofia Ziółkowska

77

Jóźwik

Marta

Gimnazjum Salezjańskie Łódź

Zofia Ziółkowska

78

Kacprzak

Piotr

Salezjańska Szkoła Podstawowa

Zofia Ziółkowska

79

Skulimowski

Szymon

Gimnazjum Salezjańskie Łódź

Zofia Ziółkowska

80

Barski

Gracjan

Salezjańskie Gimnazjum

Zofia Ziółkowska

 

Do zobaczenia w finale !

dr Cezary Koneczny

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy