Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 3 sesji FSTNP 2019.

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Decydowały sekundowe różnice czasowe. Gratuluję.

2.       Niestety ciągle pojawiają się próby oszukiwania związane z czasem trwania sesji konkursowej dla uczestnika. Rozwiązywanie testu z całą pewnością nie trwa 5 minut. Informujemy, że próby oszukiwania od następnej sesji konkursowej skończą się dyskwalifikacją.

3.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

Wyniki  3 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Adrian

Stańdo

25

2

Bartosz

Dzionek

20

3

Wojciech

Błasiak

15

4

Filip

Zielonka

12

5

Mikołaj

Stańczyk

11

6

Mariola Wiktoria

Bartosik

10

7

Łukasz

Suchański

9

8

Piotr

Lasota

8

9

Tymoteusz

Domeradzki

8

10

Jędrzej

Lipowski

7

11

Dawid

Maćczak

7

12

Magdalena

Bissinger

7

13

Amanda

Neuman

7

14

Marta

Deredas

7

15

Martyna Barbara

Rosiak

7

16

Wojciech

Sobol

7

17

Jeremi

Cichawa

6

18

Bartłomiej

Włodarski

5

19

Krzysztof

Nowak

4

20

Maksymilian

Głaz

3

21

Krzysztof

Chmiel

2

22

Jakub

Kappes

1

23

Kamil

Bugała

Świetny wynik

24

Wojciech

Szymczak

Świetny wynik

25

Wojciech

Boncela

Świetny wynik

26

Mateusz

Obara

Świetny wynik

27

Filip

Fedor

Świetny wynik

28

Tomasz

Tomaszewski

Świetny wynik

29

Marcin

Bukowski

Świetny wynik

30

Marek

Kołwzan

Świetny wynik

31

Karol

Chojnacki

Świetny wynik

32

Julia

Kaznowska

Świetny wynik

33

Przemysław

Węglik

Świetny wynik

34

Konrad

Krzemiński

Świetny wynik

35

Kamil

Lachowicz

Świetny wynik

36

Hanna

Wałek

Świetny wynik

37

Bartosz

Ogórek

Świetny wynik

38

Patrycja

Turczyn

Świetny wynik

39

Julia

Trzaska

Świetny wynik

40

Marcin

Młodziński

Świetny wynik

41

Patryk

Jurkowski

Świetny wynik

42

Hubert

Kulik

Świetny wynik

43

Konrad

Bochenek

Świetny wynik

44

Krzysztof

Szyszkowski

Świetny wynik

45

Paweł

Kaźmierski

Świetny wynik

46

Wiktor

Bocian

Świetny wynik

47

Jan

Cerski

Świetny wynik

48

Jakub

Krzysiak

Świetny wynik

49

Stanisław

Kalinowski

Świetny wynik

50

Adam

Steinhoff

Świetny wynik

51

Aleksander

Proboszcz

Świetny wynik

52

Maciej

Skórek

Świetny wynik

53

Aleksandra

Pietrucień

Świetny wynik

54

Marcel

Bednarczyk

Świetny wynik

55

Nicolas

Wardenga

Świetny wynik

56

Szymon

Szarański

Świetny wynik

57

Jan

Gąska

Świetny wynik

58

Jan

Moll

Świetny wynik

59

Samuel

Jędrzejewski

Świetny wynik

60

Jakub

Lis

Świetny wynik

61

Jakub

Bugara

Świetny wynik

62

Maciej

Kopa

Świetny wynik

63

Marcin

Plich

Świetny wynik

64

Robert

Wojech

Świetny wynik

65

Jakub

Pajewski

Świetny wynik

66

Maciej

Juśkiewicz

Świetny wynik

67

Lena

Wójcikiewicz

Świetny wynik

68

Michał

Żelazko

Świetny wynik

69

Łukasz

Dynowski

Świetny wynik

70

Łukasz

Lemański

Świetny wynik

71

Tomasz

Kazulak

Świetny wynik

72

Klaudia

Hanusek

Świetny wynik

73

Marcin

Miśkiewicz

Świetny wynik

74

Szymon

Pająk

Świetny wynik

75

Adam

Kostka

Świetny wynik

76

Eryk

Szatan

Świetny wynik

77

Mateusz

Jeż

Świetny wynik

78

Milena

Gil

Świetny wynik

79

Weronika

Cisińska

Świetny wynik

80

Jagoda

Czudecka

Świetny wynik

81

Paweł

Materzok

Świetny wynik

82

Wiktor

Marynowski

Świetny wynik

83

Kacper

Kowalski

Świetny wynik

84

Izabella

Juwa

Świetny wynik

85

Bartosz

Strzelczyk

Świetny wynik

86

Karolina

Zalepa

Świetny wynik

87

Karolina

Kołek

Świetny wynik

88

Mateusz

Bielecki

Świetny wynik

89

Karol

Burdzy

Świetny wynik

90

Mateusz

Janik

Świetny wynik

91

Aleksandra

Generowicz

Świetny wynik

92

Iga

Drogosz

Świetny wynik

93

Piotr

Skibiński

Świetny wynik

94

Jakub

Redner

Świetny wynik

95

Kacper

Muszyński

Świetny wynik

96

Norbert

Roczniak

Świetny wynik

97

Adam

Satko

Świetny wynik

98

Paweł

Różański

Świetny wynik

99

Bartłomiej

Sikora

Świetny wynik

100

Małgorzata

Koperek

Świetny wynik

101

Paweł

Warcholiński

Świetny wynik

102

Wiktoria

Bartosiewicz

Świetny wynik

103

Jakub

Bieńkowski

Świetny wynik

104

Kacper

Kwiatkowski

Świetny wynik

105

Wojciech

Pilarski

Świetny wynik

106

Izabela

Tyc

Świetny wynik

 

Wyniki 3 sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Polaki cybulaki

25

2

Champions of Cesar

20

3

Biegli Imaginatorzy

15

4

Luźne Bryłki

12

5

ZaTrzaski

11

6

Fizyczne Swiry Gorzów

10

7

Space Invaders

9

8

Szwadron Dumy

8

9

Dynie

7

10

Szatani Fizyki

6

11

Fizyczne Świry Płock

6

12

kostki Kostki

5

13

Zagrożeni z fizyki

5

14

Żabki

4

15

Krzysiu gdzie jesteś

4

16

x

3

17

Kopernik25

2

18

Kotki

2

19

klasa3A.drużyna2

1

20

klasa3A_druzyna3

świetny wynik

21

klasa3A_drużyna1

świetny wynik

 

 

Klasyfikacja indywidualna po 3 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Adrian

Stańdo

70

2

Bartłomiej

Gorzela

25

3

Łukasz

Jach

25

4

Tomasz

Tomaszewski

25

5

Wojciech

Błasiak

24

6

Bartosz

Dzionek

20

7

Piotr

Lasota

20

8

Łukasz

Suchański

20

9

Magdalena

Bissinger

19

10

Marta

Deredas

19

11

Jędrzej

Lipowski

19

12

Amanda

Neuman

19

13

Martyna Barbara

Rosiak

18

14

Wojciech

Sobol

18

15

Bartłomiej

Włodarski

16

16

Kamil

Bugała

15

17

Dawid

Maćczak

15

18

Maciej

Skórek

15

19

Krzysztof

Chmiel

14

20

Julia

Kaznowska

14

21

Wojciech

Szymczak

13

22

Aleksander

Proboszcz

12

23

Julia

Trzaska

12

24

Filip

Zielonka

12

25

Hubert

Kulik

11

26

Kamil

Lachowicz

11

27

Mikołaj

Stańczyk

11

28

Patrycja

Turczyn

11

29

Mariola Wiktoria

Bartosik

10

30

Piotr

Koneczny

10

31

Bartosz

Ogórek

10

32

Szymon

Pająk

10

33

Hanna

Wałek

10

34

Patryk

Jurkowski

9

35

Konrad

Krzemiński

9

36

Karol

Chojnacki

8

37

Jeremi

Cichawa

8

38

Tymoteusz

Domeradzki

8

39

Jakub

Lewandowski

8

40

Bartłomiej

Żak

8

41

Marcel

Bednarczyk

7

42

Tomasz

Kazulak

7

43

Krzysztof

Nowak

7

44

Jakub

Cytrowski

6

45

Maksymilian

Głaz

4

46

Konrad

Bochenek

1

47

Jakub

Kappes

1

48

Kacper

Makowski

1

 

Klasyfikacja drużynowa po 3 sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Luźne Bryłki

62

2

Biegli Imaginatorzy

55

3

Champions of Cesar

51

4

Polaki cybulaki

35

5

Za Trzaski

34

6

Fizyczne Swiry Gorzów

28

7

Szatani Fizyki

27

8

Dynie

22

9

Szwadron dumy

22

10

Fizyczne Świry Płock

15

11

Krzysiu gdzie jesteś

15

12

Langranżjany

15

13

Space Invaders

15

14

klasa3A_drużyna2

14

15

We are the goodest

14

16

Wyrzyny Grozy2

12

17

kostki Kostki

10

18

Kotki

9

19

Turing

8

20

Zło Kon(i)eczne

8

21

klasa3A_drużyna3

6

22

Kopernik25

5

23

Zagrożeni z fizyki

5

24

Żabki

4

25

x

3

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy