Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 3 sesji FSTFM 2019.

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest w dalszym ciągu  imponujący. Decydowały sekundowe różnice czasowe. Gratuluję.

2.       Usterki w odpowiednich zostały poprawione, a wyniki jeszcze raz przeliczone.

3.       Niestety ciągle pojawiają się próby oszukiwania związane z czasem trwania sesji konkursowej dla uczestnika. Rozwiązywanie testu z całą pewnością nie trwa 5 minut. Informujemy, że od następnej sesji konkursowej uczestnicy, którzy będą podejmować próby oszukiwania na czasie trwania konkursu nie będą klasyfikowane.

4.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

Wyniki 3sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Katarzyna

Kobalczyk

25

2

Maksymilian

Tkaczyk

20

3

Jakub

Batkiewicz

15

4

Jean

Rauber

12

5

Igor

Szymanowski

12

6

Kamil

Kubiak

12

7

Mikołaj

Górlikowski

12

8

Jan

Mikołajczyk

12

9

Bartosz

Jemioł

12

10

Kaja

Gruntkowska

11

11

Maksymilian

Głaz

10

12

Filip

Fedor

9

13

Konrad

Bochenek

8

14

Kacper

Makowski

7

15

Samuel

Jędrzejewski

6

16

Antoni

Górecki

5

17

Kacper

Orkwiszewski

4

18

Daniel

Wujkowski

4

19

Karol

Bukowski

3

20

Filip

Zielonka

2

21

Michał

Woźniak

1

22

Adrian

Stańdo

1

23

Julia

Kaznowska

świetny wynik

24

Jeremi

Cichawa

świetny wynik

25

Paweł

Kaźmierski

świetny wynik

26

Krzysztof

Szyszkowski

świetny wynik

27

Jan

Moll

świetny wynik

28

Julia

Trzaska

świetny wynik

29

Jakub

Grabarczyk

świetny wynik

30

Jan

Cerski

świetny wynik

31

Wiktor

Bocian

świetny wynik

32

Jakub

Krzysiak

świetny wynik

33

Piotr

Mamos

świetny wynik

34

Michał

Banaszczak

świetny wynik

35

Łukasz

Stępień

świetny wynik

36

Jakub

Walesic

świetny wynik

37

Mikołaj

Stańczyk

świetny wynik

38

Karol

Kuźniak

świetny wynik

39

Tymoteusz

Domeradzki

świetny wynik

40

Jakub

Chmielarz

świetny wynik

41

Jakub

Lis

świetny wynik

42

Jakub

Bugara

świetny wynik

43

Kacper

Marczak

świetny wynik

44

Michał

Schmidt

świetny wynik

45

Mateusz

Mroczyński

świetny wynik

46

Kamil

Lachowicz

świetny wynik

47

Franciszek

Olejnik

świetny wynik

48

Patrycja

Turczyn

świetny wynik

49

Sami

Elgalal

świetny wynik

50

Dominika

Kowalska

świetny wynik

51

Anna

Kania

świetny wynik

52

Marek

Głuszkiewicz

świetny wynik

53

Aleksandra

Pietrucień

świetny wynik

54

Łukasz

Traskowski

świetny wynik

55

Hanna

Wałek

świetny wynik

56

Łukasz

Suchański

świetny wynik

57

Jędrzej

Lipowski

świetny wynik

58

Martyna Barbara

Rosiak

świetny wynik

59

Krzysztof

Szostek

świetny wynik

60

Jakub

Kowalski

świetny wynik

61

Karolina

Kołek

świetny wynik

62

Szymon

Paszkiewicz

świetny wynik

63

Nicolas

Wardenga

świetny wynik

64

Mikołaj

Kopka

świetny wynik

65

Maciej

Kopa

świetny wynik

66

Bartłomiej

Włodarski

świetny wynik

67

Paweł

Materzok

świetny wynik

68

Michał

Lipiec

świetny wynik

69

Maciej

Łodziński

świetny wynik

70

Tomasz

Kazulak

świetny wynik

71

Konrad

Krzemiński

świetny wynik

72

Karol

Chojnacki

świetny wynik

73

Przemysław

Węglik

świetny wynik

74

Marek

Kołwzan

świetny wynik

75

Patryk

Jurkowski

świetny wynik

76

Adam

Pilewski

świetny wynik

77

Anna

Talar

świetny wynik

78

Bartosz

Dzionek

świetny wynik

79

Bartosz

Ogórek

świetny wynik

80

Piotr

Wosiek

świetny wynik

81

Lena

Wójcikiewicz

świetny wynik

82

Kacper

Rutkowski

świetny wynik

83

Karol

Szwed

świetny wynik

84

Michał

Głowacki

świetny wynik

85

Michał

Stelmach

świetny wynik

86

Karol

Okoński

świetny wynik

87

Katarzyna

Frykowska

świetny wynik

88

Dawid

Sporysiak

świetny wynik

89

Dawid

Delebis

świetny wynik

90

Bartłomiej

Jagiełło

świetny wynik

91

Mariola Wiktoria

Bartosik

świetny wynik

92

Piotr

Sowizdrzał

świetny wynik

93

Paweł

Perlak

świetny wynik

94

Antoni

Wąsowicz

świetny wynik

95

Weronika

Grzesiak

świetny wynik

96

Łukasz

Czarniecki

świetny wynik

97

Michał Kamil

Rejer

świetny wynik

98

Julia

Serkis

świetny wynik

99

Michalina

Wielemborek

świetny wynik

100

Joanna

Bednarkiewicz

świetny wynik

101

Krystian

Gomula

świetny wynik

102

Jakub

Mazur

świetny wynik

103

Mateusz

Jeż

świetny wynik

104

Jakub

Redner

świetny wynik

105

Aleks

Mielczarek

świetny wynik

106

Natalia

Białecka

świetny wynik

107

Aleksandra

Chmielak

świetny wynik

 

 

Wyniki 3 sesji – klasyfikacja drużynowa

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

8 mostów Königsberga

25

2

Słodziaki Pawlaki

20

3

Bratki Fijołka

15

4

Szwadrom dumy

12

5

Kto pamięta jak mówiłam?

11

6

Za Trzaski

10

7

czoko czołg

9

8

Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa

8

9

edoiks

8

10

Ryceże krulowej naók

7

11

Makk

6

12

Team Alfa

5

13

Prawie geniusze matematyki

4

14

x

3

15

Leżajsk

2

16

Dżimnastik

1

17

WYRZYNY GROZY

świetny wynik

18

WyrzynyGrozy2

świetny wynik

19

1 LO Pabianice

świetny wynik

20

Mate-żeromy

świetny wynik

21

Pogodynki

świetny wynik

22

Jeżyki

świetny wynik

23

Niewiadoma

świetny wynik

24

Wojownicy Helmuta

świetny wynik

 

Klasyfikacja indywidualna po 3 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Jakub

Jagiełła

35

2

Kaja

Gruntkowska

27

3

Adrian

Stańdo

26

4

Anna

Jurek

25

5

Katarzyna

Kobalczyk

25

6

Nicolas

Wardenga

25

7

Maksymilian

Tkaczyk

21

8

Sami

Elgalal

20

9

Karol

Kuźniak

20

10

Łukasz

Stępień

20

11

Jakub

Batkiewicz

17

12

Kacper

Makowski

17

13

Jakub

Chmielarz

16

14

Tymoteusz

Domeradzki

16

15

Kacper

Orkwiszewski

16

16

Jakub

Redner

16

17

Anna

Talar

15

18

Filip

Fedor

14

19

Mikołaj

Górlikowski

13

20

Bartosz

Jemioł

13

21

Kamil

Kubiak

13

22

Jan

Mikołajczyk

13

23

Jean

Rauber

13

24

Igor

Szymanowski

13

25

Tomasz

Kazulak

11

26

Dominika

Kowalska

11

27

Daniel

Wujkowski

11

28

Maksymilian

Głaz

10

29

Jakub

Grabarczyk

10

30

Konrad

Krzemiński

10

31

Antoni

Górecki

9

32

Paweł

Materzok

9

33

Przemysław

Węglik

9

34

Konrad

Bochenek

8

35

Marek

Głuszkiewicz

8

36

Julia

Kaznowska

8

37

Karol

Bukowski

7

38

Łukasz

Czarniecki

7

39

Samuel

Jędrzejewski

6

40

Michał

Lipiec

6

41

Michał

Woźniak

5

42

Michał

Banaszczak

4

43

Mariola

Bartosik

3

44

Bartosz

Dzionek

3

45

Filip

Zielonka

2

 

 

Klasyfikacja drużynowa po 3 sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Słodziaki Pawlaki

60

2

8 mostów Königsberga

47

3

WYRZYNY GROZY

40

4

Ryceże krulowej naók

38

5

Team Alfa

37

6

Szwadrom dumy

32

7

Bratki Fijołka

26

8

Za Trzaski

26

9

Makk

24

10

czoko czołg

21

11

Leżajsk

17

12

Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa

15

13

Prawie geniusze matematyki

13

14

Kto pamięta jak mówiłam?

11

15

Rycerze św. Teresy

10

16

edoiks

8

17

We are the goodest

8

18

Pogodynki

5

19

WyrzynyGrozy2

5

20

Wojownicy Helmuta

4

21

Dżimnastik

3

22

x

3

23

Jeżyki

1

 

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy