Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 3 sesji FSTS 2019.

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Decydowały sekundowe różnice czasowe. Gratuluję.

2.       Niestety ciągle pojawiają się próby oszukiwania związane z czasem trwania sesji konkursowej dla uczestnika. Rozwiązywanie testu z całą pewnością nie trwa 5 minut. Informujemy, że próby oszukiwania będą się kończyć się dyskwalifikacją.

3.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

4.       W klasyfikacji indywidualnej ujęto pierwszych 100 uczestników.

 

Wyniki 3 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Viet Thao Nguyen

Vu

25

2

Bartłomiej

Ejzert

20

3

Tomasz

Kisiel

20

4

Adam

Kraś

15

5

Dominika

Olczyk

12

6

Julia

Michalik

11

7

Dominika

Lizis

10

8

Piotr

Adamczyk

9

9

Dominika

Radaszewska

8

10

Piotr

Łukawski

7

11

August

Jeziorny

6

12

Maciej

Strzelecki

5

13

Mikolaj

Wojciechowski

4

14

Łukasz

Zychowicz

3

15

Jan

Kowalczyk

2

16

Jakub

Drożdżewicz

2

17

Honorata

Sotomska

1

18

Martyna

Blocher

1

19

Mateusz

Lambert

świetny wynik

20

Nikodem

Jędryka

świetny wynik

21

Filip

Samecki

świetny wynik

22

Aleksandra

Kendra

świetny wynik

23

Marika

Gapińska

świetny wynik

24

Zuzanna

Królak

świetny wynik

25

Victoria

Dahmen

świetny wynik

26

Jan

Trzciński

świetny wynik

27

Michał

Lipiec

świetny wynik

28

Zuzanna

Staniaszek

świetny wynik

29

Martyna

Zielińska

świetny wynik

30

Jan

Makowski

świetny wynik

31

Filip

Tworus

świetny wynik

32

Marta

Stolarska

świetny wynik

33

Angelika

Pielużek

świetny wynik

34

Karolina

Szymańska

świetny wynik

35

Matylda

Kosuń

świetny wynik

36

Olga

Drozd

świetny wynik

37

Szymon

Godlewski

świetny wynik

38

Konrad

Poremski

świetny wynik

39

Gabriela

Kowalczyk

świetny wynik

40

Błażej

Szynal

świetny wynik

41

Filip

Frączkowski

świetny wynik

42

Wiktoria

Kosmala

świetny wynik

43

Mateusz

Kacprzak

świetny wynik

44

Maja

Trenkner

świetny wynik

45

Julia

Dargiel

świetny wynik

46

Jan

Szkudlarek

świetny wynik

47

Wiktoria

Grabowska

świetny wynik

48

Michał

Mielczarek

świetny wynik

49

Marta

Bratoń

świetny wynik

50

Wiktor

Rychlik

świetny wynik

51

Natalia

Mielczarek

świetny wynik

52

Kacper

Wadas

świetny wynik

53

Maria

Golec

świetny wynik

54

Anna

Hasiura

świetny wynik

55

Barbara

Podgórska

świetny wynik

56

Bartłomiej

Wieloch

świetny wynik

57

Michał

Kiedrzyński

świetny wynik

58

Jan

Łęgocki

świetny wynik

59

Marek

Darnowski

świetny wynik

60

Weronika

Antczak

świetny wynik

61

Anna

Kaczyńska

świetny wynik

62

Amelia

Kula

świetny wynik

63

Filip

Sobański

świetny wynik

64

Jakub

Lipiński

świetny wynik

65

Mateusz

Sekieta

świetny wynik

66

Viktor

Kvasnytsia

świetny wynik

67

Krzysztof

Stasiak

świetny wynik

68

Grzegorz

Świstek

świetny wynik

69

Gabrysia

Gudaś

świetny wynik

70

Kacper

Chudy

świetny wynik

71

Magdalena

Golec

świetny wynik

72

Piotr

Kania

świetny wynik

73

Emilia

Palmąka

świetny wynik

74

Kacper

Kmiecik

świetny wynik

75

Hubert

Reszczyński

świetny wynik

76

Geralt

Wawrzynkiewicz - Raźny

świetny wynik

77

Wiktoria

Mościcka

świetny wynik

78

Andrzej

Tietz

świetny wynik

79

Natalia

Woskowicz

świetny wynik

80

Hanna

Michalska

świetny wynik

81

Dagmara

Podedworna

świetny wynik

82

Weronika

Witosławska

świetny wynik

83

Weronika

Dzieniakowska

świetny wynik

84

Hubert

Kowalski

świetny wynik

85

Wiktoria

Baras

świetny wynik

86

Malwina

Serafin

świetny wynik

87

Miłosz

Wierucki

świetny wynik

88

Wiktoria

Namiecińska

świetny wynik

89

Nadia

Owsianka

świetny wynik

90

Laura

Podkówka

świetny wynik

91

Krzysztof

Jachowicz

świetny wynik

92

Natalia

Kazimierczak

świetny wynik

93

Nataniel

Paczkowski

świetny wynik

94

Weronika

Makowska

świetny wynik

95

Izabela

Jarzębska

świetny wynik

96

Leonid

Ivanov

świetny wynik

97

Wiktoria

Płóciennik

świetny wynik

98

Igor

Banaszczak

świetny wynik

99

Natalia

Dudra

świetny wynik

100

Zofia

Bulzacka

świetny wynik

 

Wyniki 3 sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Strusie Matematyczne

25

2

Zakwaszeni

20

3

Wazony

15

4

BASEN-BA-INI

12

5

Myślące Smerfy i Teletubisie

11

6

Totalny Rozgardiasz

11

7

Parabole

10

8

agenci006

9

9

Zagubieni Humaniści

8

10

Bombelkowe Świry

7

11

Dzicy Fizycy

7

12

Fizyczne Kłosy

7

13

Leszki Czarne

7

14

Wspaniała 12

7

15

Papierowe umysły

6

16

Mądre dziewuchy

5

17

Rydze Moniuszki

4

18

Smerfixy

4

19

Ekipa

3

20

Wektory

3

21

Piłsudczycy

2

22

Smerfixy

2

23

Archimedesy

1

24

mopsy

1

25

Team8A

świetny wynik

26

Atomówki Zduńska Wola

świetny wynik

27

Fizyczne Świry

świetny wynik

28

Łosie w Kosmosie

świetny wynik

29

Patofizycy

świetny wynik

30

Głąbiarnia

świetny wynik

31

Incredible Team

świetny wynik

32

Jednostajnie Opóźnieni

świetny wynik

33

Omega

świetny wynik

34

MIWFPJ

świetny wynik

35

Fizyczne Hefalumpy

świetny wynik

36

Newton122

świetny wynik

37

Dzikie koty

świetny wynik

38

Kujony

świetny wynik

39

Marcheweczki Ryszaweczki

świetny wynik

40

Amerykańscy Naukowcy

świetny wynik

41

Atomówki Topola Królewska

świetny wynik

42

Młodzi z Łodzi

świetny wynik

43

Pozytywnie naelektryzowani

świetny wynik

44

Studygeneration

świetny wynik

45

Chemicy Galaktyki

świetny wynik

46

SamotneSkały2000

świetny wynik

47

JednorożcezszydlowaTEAM99

świetny wynik

48

Ateńscy Filozofowie

świetny wynik

49

Mistrzowie

świetny wynik

50

Mrożonki

świetny wynik

51

Pogromcy Zadań

świetny wynik

52

Gang Fiziaków

świetny wynik

53

Odział 8B

świetny wynik

54

Atomówki Lutomiersk

świetny wynik

55

trudno rozpuszczalni

świetny wynik

56

Shine

świetny wynik

57

Czas_Na_Kwas

świetny wynik

58

GE NI AL N I

świetny wynik

59

book_Moles

świetny wynik

60

Wspaniała-6

świetny wynik

61

Dzbany

świetny wynik

62

Złociaki

świetny wynik

63

AK - Afrika Corps

świetny wynik

64

Chemiczne móżdzki

świetny wynik

65

BestofLodz

świetny wynik

66

z

świetny wynik

67

Bańki Mydlane

świetny wynik

68

ofiary Balladyny

świetny wynik

69

Ampery Stopery

świetny wynik

70

Matteam Jarosław

świetny wynik

71

8b

świetny wynik

72

Arbusy

świetny wynik

73

Chemiczneskaly2000

świetny wynik

74

XYZ

świetny wynik

75

Pasjonaci Fizyki

świetny wynik

76

Protony

świetny wynik

77

QUIZ GIRLS

świetny wynik

78

elowariatelo

świetny wynik

79

Fizlovers

świetny wynik

 

 

Klasyfikacja indywidualna po 3 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Maciej

Strzelecki

40

2

Łukasz

Zychowicz

38

3

Martyna

Zielińska

32

4

August

Jeziorny

31

5

Piotr

Łukawski

28

6

Dominika

Radaszewska

26

7

Marta

Stolarska

26

8

Jan

Makowski

25

9

Filip

Tworus

25

10

Viet Thao Nguyen

Vu

25

11

Zuzanna

Staniaszek

23

12

Bartłomiej

Ejzert

20

13

Tomasz

Kisiel

20

14

Adam

Kraś

15

15

Victoria

Dahmen

12

16

Anna

Hasiura

12

17

Dominika

Olczyk

12

18

Angelika

Pielużek

12

19

Julia

Michalik

11

20

Karolina

Szymańska

11

21

Jakub

Bednarek

10

22

Dominika

Lizis

10

23

Piotr

Adamczyk

9

24

Weronika

Lamenta

9

25

Kacper

Lasota

9

26

Milena

Szudrowicz

8

27

Jan

Trzciński

8

28

Natalia

Dudra

7

29

Michał

Kiedrzyński

7

30

Mieszko

Kozaczuk

7

31

Jan

Łęgocki

7

32

Barbara

Podgórska

7

33

Hubert

Pacyna

6

34

Maciej

Woszczyk

6

35

Wiktoria

Moskwa

5

36

Olga

Drozd

4

37

Mikolaj

Wojciechowski

4

38

Blanka

Wrona

4

39

Weronika

Gądziak

3

40

Jakub

Pawelski

3

41

Ernest

Borkowski

2

42

Jakub

Drożdżewicz

2

43

Aleksandra

Duda

2

44

Szymon

Froncki

2

45

Jan

Kowalczyk

2

46

Konrad

Poremski

2

47

Jakub

Widawski

2

48

Martyna

Blocher

1

49

Agnieszka

Galar

1

50

Honorata

Sotomska

1

51

Maciej

Woźniak

1

 

Klasyfikacja drużynowa po 3 sesji

L.P.

Nazwa druzyny

Punkty pucharowe

1

Totalny Rozgardiasz

61

2

Wazony

55

3

Strusie Matematyczne

34

4

Team8A

34

5

Zakwaszeni

33

6

Parabole

30

7

Patofizycy

29

8

Myślące Smerfy i Teletubisie

27

9

Wektory

26

10

Fizyczne Świry

25

11

Smerfy

25

12

Fizyczne Kłosy

24

13

Leszki Czarne

24

14

Zagubieni humaniści

23

15

Ekipa

22

16

Papierowe umysły

19

17

Bombelkowe Świry

18

18

Mądre dziewuchy

17

19

Jednostajnie opóźnieni

14

20

Wspaniała 12

14

21

BASEN-BA-INI

12

22

Głąbiarnia

11

23

Dzicy Fizycy

10

24

Rydze Moniuszki

10

25

agenci006

9

26

Protony

9

27

Smerfiksy

9

28

Amerykańscy Naukowcy

8

29

Atomówki Z.Wola

7

30

Przegrywy Z Ujemnymi Szansami

6

31

Dzikie koty

5

32

book_Moles

4

33

Archimedesy

2

34

Incredible Team

1

35

mopsy

1

36

ofiary Balladyny

1

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy