Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 4 sesji FSTS 2019.

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Decydowały sekundowe różnice czasowe. Gratuluję.

2.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

3.       W klasyfikacji indywidualnej ujęto pierwszych 100 uczestników.

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punty pucharowe

1

Aleksander

Kominiak

25

2

Konrad

Poremski

25

3

August

Jeziorny

20

4

Dominika

Radaszewska

15

5

Łukasz

Zychowicz

12

6

Piotr

Łukawski

11

7

Matylda

Kosuń

10

8

Gabriela

Kowalczyk

9

9

Geralt

Wawrzynkiewicz - Raźny

8

10

Kacper

Kmiecik

8

11

Błażej

Szynal

7

12

Maciej

Strzelecki

6

13

Marika

Gapińska

5

14

Antoni

Krajewski

4

15

Antoni

Kaźmierski

3

16

Jakub

Widawski

2

17

Jakub

Pawelski

2

18

Aleksandra

Kendra

1

19

Victoria

Dahmen

Świetny wynik

20

Jan

Makowski

Świetny wynik

21

Martyna

Zielińska

Świetny wynik

22

Zuzanna

Staniaszek

Świetny wynik

23

Filip

Tworus

Świetny wynik

24

Marta

Stolarska

Świetny wynik

25

Viet Thao Nguyen

Vu

Świetny wynik

26

Michał

Lipiec

Świetny wynik

27

Anna

Hasiura

Świetny wynik

28

Emil

Borecki

Świetny wynik

29

Wiktoria

Moskwa

Świetny wynik

30

Zofia

Ochocka

Świetny wynik

31

Jan

Kowalczyk

Świetny wynik

32

Jakub

Drożdżewicz

Świetny wynik

33

Dominika

Olczyk

Świetny wynik

34

Adam

Kraś

Świetny wynik

35

Szymon

Godlewski

Świetny wynik

36

Bartłomiej

Wieloch

Świetny wynik

37

Angelika

Pielużek

Świetny wynik

38

Jakub

Bednarek

Świetny wynik

39

Mikolaj

Wojciechowski

Świetny wynik

40

Anna

Kaczyńska

Świetny wynik

41

Amelia

Kula

Świetny wynik

42

Marek

Darnowski

Świetny wynik

43

Weronika

Antczak

Świetny wynik

44

Weronika

Lamenta

Świetny wynik

45

Leonid

Ivanov

Świetny wynik

46

Karolina

Szymańska

Świetny wynik

47

Kacper

Chudy

Świetny wynik

48

Laura

Podkówka

Świetny wynik

49

Filip

Samecki

Świetny wynik

50

Olga

Drozd

Świetny wynik

51

Martyna

Blocher

Świetny wynik

52

Honorata

Sotomska

Świetny wynik

53

Michał

Mielczarek

Świetny wynik

54

Natalia

Kazimierczak

Świetny wynik

55

Mateusz

Sekieta

Świetny wynik

56

Tomasz

Kisiel

Świetny wynik

57

Bartłomiej

Ejzert

Świetny wynik

58

Kinga

Rusek

Świetny wynik

59

Dominika

Staruch

Świetny wynik

60

Weronika

Malicka

Świetny wynik

61

Juliusz

Ligenza

Świetny wynik

62

Melody

Nowicka

Świetny wynik

63

Weronika

Balcerczak

Świetny wynik

64

Martyna

Trzmielak

Świetny wynik

65

Zuzanna

Ubfal

Świetny wynik

66

Mateusz

Gabryelczyk

Świetny wynik

67

Angelika

Klauz

Świetny wynik

68

Matylda

Piesiewicz

Świetny wynik

69

Agnieszka

Galar

Świetny wynik

70

Dawid

Bogdan

Świetny wynik

71

Piotr

Adamczyk

Świetny wynik

72

Zuzanna

Królak

Świetny wynik

73

Viktor

Kvasnytsia

Świetny wynik

74

Filip

Sobański

Świetny wynik

75

Oliwia

Jóźwiak

Świetny wynik

76

Hania

Malinowska

Świetny wynik

77

Julia

Zalewska

Świetny wynik

78

Hania

Czacherska

Świetny wynik

79

Alicja

Sujecka

Świetny wynik

80

Patrycja

Kowalczyk

Świetny wynik

81

Jakub

Zdanowicz-Zasidko

Świetny wynik

82

Julia

Michalik

Świetny wynik

83

Dominika

Lizis

Świetny wynik

84

Natalia

Woskowicz

Świetny wynik

85

Jan

Szkudlarek

Świetny wynik

86

Natalia

Kaczmarek

Świetny wynik

87

Nataniel

Paczkowski

Świetny wynik

88

Wiktoria

Kubis

Świetny wynik

89

Zuzia

Kaczmarek

Świetny wynik

90

Kacper

Powalski

Świetny wynik

91

Gabriela

Malinowska

Świetny wynik

92

Marta

Bratoń

Świetny wynik

93

Emilia

Palmąka

Świetny wynik

94

Andrzej

Tietz

Świetny wynik

95

Jan

Chmielewski

Świetny wynik

96

Weronika

Woskowska

Świetny wynik

97

Jakub

Bednarek

Świetny wynik

98

Maksym

Sierszeń

Świetny wynik

99

Aleksandra

Okonkoska

Świetny wynik

100

Anna

Tomecka

Świetny wynik

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Ekipa

25

2

Parabole

25

3

Wazony

25

4

Myślące Smerfy i Teletubisie

20

5

Totalny Rozgardiasz

15

6

agenci006

12

7

Patofizycy

11

8

Smerfy

10

9

Fizyczne Kłosy

9

10

Strusie Matematyczne

9

11

Zakwaszeni

8

12

Dzicy Fizycy

7

13

Atomówki z.WOLA

6

14

Głąbiarnia

6

15

Jednostajnie Opóźnieni

6

16

Bombelkowe Świry

5

17

Fizyczne Hefalumpy

4

18

Fizyczne Świry

3

19

BASEN-BA-INI

3

20

Leszki Czarne

2

21

SamotneSkały2000

2

22

Team8A

2

23

Atomówki LUTOMIERSK

1

24

Incredible Team

Świetny wynik

25

Smerfiksy

Świetny wynik

26

ofiary Balladyny

Świetny wynik

27

Mądre dziewuchy

Świetny wynik

28

Piłsudczycy

Świetny wynik

29

Wspaniała 12

Świetny wynik

30

Młodzi z Łodzi

Świetny wynik

31

Łosie w Kosmosie

Świetny wynik

32

Papierowe umysły

Świetny wynik

33

Rydze Moniuszki

Świetny wynik

34

Shine

Świetny wynik

35

Atomówki Topola królewska

Świetny wynik

36

Kujony

Świetny wynik

37

MIWFPJ

Świetny wynik

38

mopsy

Świetny wynik

39

Wektory

Świetny wynik

40

JednorożcezszydlowaTEAM99

Świetny wynik

41

Newton122

Świetny wynik

42

Pogromcy Zadań

Świetny wynik

43

Marcheweczki Ryszaweczki

Świetny wynik

44

Studygeneration

Świetny wynik

45

Chemicy Galaktyki

Świetny wynik

46

Omega

Świetny wynik

47

Mrożonki

Świetny wynik

48

Mateusz gabryelczyk

Świetny wynik

49

book_Moles

Świetny wynik

50

Pozytywnie naelektryzowani

Świetny wynik

51

Odział 8B

Świetny wynik

52

Wspaniała-6

Świetny wynik

53

GE NI AL N I

Świetny wynik

54

Gang Fiziaków

Świetny wynik

55

BestofLodz

Świetny wynik

56

3a Maków

Świetny wynik

57

Ateńscy Filozofowie

Świetny wynik

58

Czas_Na_Kwas

Świetny wynik

59

Złociaki

Świetny wynik

60

Bańki Mydlane

Świetny wynik

61

Chemiczneskaly2000

Świetny wynik

62

Mózgersi

Świetny wynik

63

Amerykańscy Naókowcy

Świetny wynik

64

AK - Afrika Corps

Świetny wynik

65

Chemiczne móżdzki

Świetny wynik

66

Arbusy

Świetny wynik

67

Mistrzowie

Świetny wynik

68

XYZ

Świetny wynik

69

Fizlovers

Świetny wynik

70

Fani policjanta

Świetny wynik

71

Dzbany

Świetny wynik

72

Elowariatelo

Świetny wynik

 

 

Klasyfikacja indywidualna po 4 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

August

Jeziorny

51

2

Łukasz

Zychowicz

50

3

Maciej

Strzelecki

46

4

Dominika

Radaszewska

41

5

Piotr

Łukawski

39

6

Martyna

Zielińska

32

7

Marta

Stolarska

26

8

Aleksander

Kominiak

25

9

Jan

Makowski

25

10

Konrad

Poremski

25

11

Filip

Tworus

25

12

Viet Thao Nguyen

Vu

25

13

Zuzanna

Staniaszek

23

14

Bartłomiej

Ejzert

20

15

Tomasz

Kisiel

20

16

Adam

Kraś

15

17

Victoria

Dahmen

12

18

Anna

Hasiura

12

19

Dominika

Olczyk

12

20

Angelika

Pielużek

12

21

Jan

Kowalczyk

11

22

Julia

Michalik

11

23

Karolina

Szymańska

11

24

Jakub

Bednarek

10

25

Matylda

Kosuń

10

26

Dominika

Lizis

10

27

Piotr

Adamczyk

9

28

Weronika

Lamenta

9

29

Kacper

Lasota

9

30

Kacper

Kmiecik

8

31

Milena

Szudrowicz

8

32

Jan

Trzciński

8

33

Geralt

Wawrzynkiewicz - Raźny

8

34

Natalia

Dudra

7

35

Michał

Kiedrzyński

7

36

Mieszko

Kozaczuk

7

37

Jan

Łęgocki

7

38

Barbara

Podgórska

7

39

Błażej

Szynal

7

40

Hubert

Pacyna

6

41

Maciej

Woszczyk

6

42

Marika

Gapińska

5

43

Wiktoria

Moskwa

5

44

Jakub

Pawelski

5

45

Olga

Drozd

4

46

Antoni

Krajewski

4

47

Jakub

Widawski

4

48

Mikolaj

Wojciechowski

4

49

Blanka

Wrona

4

50

Weronika

Gądziak

3

51

Antoni

Kaźmierski

3

52

Ernest

Borkowski

2

53

Jakub

Drożdżewicz

2

54

Aleksandra

Duda

2

55

Szymon

Froncki

2

56

Konrad

Poremski

2

57

Martyna

Blocher

1

58

Agnieszka

Galar

1

59

Aleksandra

Kendra

1

60

Honorata

Sotomska

1

61

Maciej

Woźniak

1

 

Klasyfikacja drużynowa po 4 sesji

L.P.

Nazwa druzyny

Punkty pucharowe

1

Wazony

80

2

Totalny Rozgardiasz

76

3

Parabole

55

4

Ekipa

47

5

Myślące Smerfy i Teletubisie

47

6

Smerfy

45

7

Strusie Matematyczne

43

8

Zakwaszeni

41

9

Patofizycy

40

10

Team8A

36

11

Fizyczne Kłosy

33

12

Fizyczne Świry

28

13

Leszki Czarne

26

14

Wektory

26

15

Bombelkowe Świry

23

16

Zagubieni humaniści

23

17

agenci006

21

18

Jednostajnie opóźnieni

20

19

Papierowe umysły

19

20

Dzicy Fizycy

17

21

Głąbiarnia

17

22

Mądre dziewuchy

17

23

BASEN-BA-INI

15

24

Wspaniała 12

14

25

Atomówki Z.Wola

13

26

Rydze Moniuszki

10

27

Protony

9

28

Smerfiksy

9

29

Amerykańscy Naukowcy

8

30

Przegrywy Z Ujemnymi Szansami

6

31

Dzikie koty

5

32

book_Moles

4

33

Fizyczne Hefalumpy

4

34

Archimedesy

2

35

SamotneSkały2000

2

36

Piłsudczycy

2

37

Atomówki LUTOMIERSK

1

38

Incredible Team

1

39

mopsy

1

39

ofiary Balladyny

1

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy