Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 4 sesji FSTNP 2019.

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Jednak zadania tej sesji okazały się być trudne.

2.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

3.       Wszelkie zgłoszone reklamacje zostały rozpatrzone i uwzględnione w klasyfikacji.

 

Wyniki  4 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Krzysztof

Nowak

25

2

Bartłomiej

Włodarski

20

3

Jakub

Kappes

15

4

Wojciech

Boncela

12

5

Oskar

Grzegorowski

11

6

Wiktor

Barwiński

11

7

Mikołaj

Stańczyk

10

8

Mariola Wiktoria

Bartosik

9

9

Dawid

Maćczak

8

10

Jędrzej

Lipowski

7

11

Amanda

Neuman

7

12

Magdalena

Bissinger

6

13

Piotr

Lasota

6

14

Bartosz

Dzionek

5

15

Marta

Deredas

4

16

Jeremi

Cichawa

3

17

Łukasz

Lemański

2

18

Szymon

Szarański

2

19

Łukasz

Dynowski

2

20

Jan

Gąska

2

21

Wojciech

Sobol

1

22

Piotr

Koneczny

1

23

Mateusz

Obara

1

24

Martyna Barbara

Rosiak

1

25

Hanna

Wałek

1

26

Łukasz

Suchański

1

27

Nicolas

Wardenga

Świetny wynik

28

Mateusz

Bielecki

Świetny wynik

29

Adam

Satko

Świetny wynik

30

Maksymilian

Głaz

Świetny wynik

31

Filip

Fedor

Świetny wynik

32

Julia

Trzaska

Świetny wynik

33

Kamil

Lachowicz

Świetny wynik

34

Patrycja

Turczyn

Świetny wynik

35

Bartosz

Ogórek

Świetny wynik

36

Konrad

Bochenek

Świetny wynik

37

Patryk

Jurkowski

Świetny wynik

38

Krzysztof

Szyszkowski

Świetny wynik

39

Paweł

Kaźmierski

Świetny wynik

40

Bartosz

Strzelczyk

Świetny wynik

41

Marcel

Bednarczyk

Świetny wynik

42

Wiktor

Bocian

Świetny wynik

43

Jakub

Krzysiak

Świetny wynik

44

Karol

Burdzy

Świetny wynik

45

Norbert

Roczniak

Świetny wynik

46

Jan

Cerski

Świetny wynik

47

Jan

Moll

Świetny wynik

48

Julia

Kaznowska

Świetny wynik

49

Marcin

Plich

Świetny wynik

50

Maciej

Juśkiewicz

Świetny wynik

51

Robert

Wojech

Świetny wynik

52

Eryk

Szatan

Świetny wynik

53

Karol

Chojnacki

Świetny wynik

54

Michał

Żelazko

Świetny wynik

55

Lena

Wójcikiewicz

Świetny wynik

56

Jakub

Pajewski

Świetny wynik

57

Paweł

Materzok

Świetny wynik

58

Adam

Kostka

Świetny wynik

59

Marcin

Młodziński

Świetny wynik

60

Karolina

Kołek

Świetny wynik

61

Klaudia

Hanusek

Świetny wynik

62

Paweł

Piątkowski

Świetny wynik

63

Milena

Gil

Świetny wynik

64

Wiktor

Marynowski

Świetny wynik

65

Paweł

Warcholiński

Świetny wynik

66

Małgorzata

Koperek

Świetny wynik

67

Izabela

Tyc

Świetny wynik

68

Jakub

Bieńkowski

Świetny wynik

69

Szymon

Pająk

Świetny wynik

70

Mateusz

Janik

Świetny wynik

71

Sebastian

Malarz

Świetny wynik

72

Karolina

Zalepa

Świetny wynik

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja drużynowa

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Biegli Imaginatorzy

25

2

Polaki cybulaki

20

3

Dynie

15

4

Champions of Cesar

12

5

Integrated Integrals

11

6

Za Trzaski

10

7

Kotki

9

8

Szwadron dumy

8

9

Luźne Bryłki

7

10

Szatani Fizyki

6

11

kostki Kostki

5

12

Krzysiu gdzie jesteś

4

13

Fizyczne Świry

3

14

klasa3A_druzyna3

2

15

klasa3A_drużyna2

1

 

Klasyfikacja indywidualna po 4 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Adrian

Stańdo

70

2

Bartłomiej

Włodarski

36

3

Krzysztof

Nowak

32

4

Piotr

Lasota

26

5

Jędrzej

Lipowski

26

6

Amanda

Neuman

26

7

Magdalena

Bissinger

25

8

Bartosz

Dzionek

25

9

Bartłomiej

Gorzela

25

10

Łukasz

Jach

25

11

Tomasz

Tomaszewski

25

12

Wojciech

Błasiak

24

13

Marta

Deredas

23

14

Dawid

Maćczak

23

15

Mikołaj

Stańczyk

21

16

Łukasz

Suchański

21

17

Mariola Wiktoria

Bartosik

19

18

Martyna Barbara

Rosiak

19

19

Wojciech

Sobol

19

20

Jakub

Kappes

16

21

Kamil

Bugała

15

22

Maciej

Skórek

15

23

Krzysztof

Chmiel

14

24

Julia

Kaznowska

14

25

Wojciech

Szymczak

13

26

Wojciech

Boncela

12

27

Aleksander

Proboszcz

12

28

Julia

Trzaska

12

29

Filip

Zielonka

12

30

Wiktor

Barwiński

11

31

Jeremi

Cichawa

11

32

Oskar

Grzegorowski

11

33

Piotr

Koneczny

11

34

Hubert

Kulik

11

35

Kamil

Lachowicz

11

36

Patrycja

Turczyn

11

37

Hanna

Wałek

11

38

Bartosz

Ogórek

10

39

Szymon

Pająk

10

40

Patryk

Jurkowski

9

41

Konrad

Krzemiński

9

42

Karol

Chojnacki

8

43

Tymoteusz

Domeradzki

8

44

Jakub

Lewandowski

8

45

Bartłomiej

Żak

8

46

Marcel

Bednarczyk

7

47

Tomasz

Kazulak

7

48

Jakub

Cytrowski

6

49

Maksymilian

Głaz

4

50

Łukasz

Dynowski

2

51

Jan

Gąska

2

52

Łukasz

Lemański

2

53

Szymon

Szarański

2

54

Konrad

Bochenek

1

55

Kacper

Makowski

1

56

Mateusz

Obara

1

 

Klasyfikacja drużynowa po 4 sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Biegli Imaginatorzy

80

2

Luźne Bryłki

69

3

Champions of Cesar

63

4

Polaki cybulaki

55

5

Za Trzaski

44

6

Dynie

37

7

Szatani Fizyki

33

8

Szwadron dumy

30

9

Fizyczne Swiry Gorzów

28

10

Krzysiu gdzie jesteś

19

11

Fizyczne Świry Płock

18

12

Kotki

18

13

klasa3A_drużyna2

15

14

kostki Kostki

15

15

Langranżjany

15

16

Space Invaders

15

17

We are the goodest

14

18

Wyrzyny Grozy2

12

19

Integrated Integrals

11

20

klasa3A_drużyna3

8

21

Turing

8

22

Zło Kon(i)eczne

8

23

Kopernik25

5

24

Zagrożeni z fizyki

5

25

Żabki

4

26

x

3

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy