Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 4 sesji FSTFM 2019.

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest w dalszym ciągu  imponujący. Decydowały sekundowe różnice czasowe. Gratuluję.

2.       Usterki w odpowiednich zostały poprawione, a wyniki jeszcze raz przeliczone.

3.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Łukasz

Stępień

25

2

Anna

Jurek

20

3

Sami

Elgalal

15

4

Anna

Kania

12

5

Jan

Mikołajczyk

11

6

Jakub

Batkiewicz

11

7

Maksymilian

Tkaczyk

10

8

Mikołaj

Górlikowski

10

9

Igor

Szymanowski

10

10

Bartosz

Jemioł

10

11

Kamil

Kubiak

10

12

Jean

Rauber

10

13

Jakub

Chmielarz

9

14

Kaja

Gruntkowska

8

15

Kacper

Makowski

7

16

Katarzyna

Kobalczyk

6

17

Mariola Wiktoria

Bartosik

5

18

Krzysztof

Szyszkowski

4

19

Jakub

Redner

3

20

Paweł

Kaźmierski

3

21

Karol

Kuźniak

2

22

Jan

Cerski

1

23

Jakub

Krzysiak

Świetny wynik

24

Jakub

Jagiełła

Świetny wynik

25

Jan

Moll

Świetny wynik

26

Wiktor

Bocian

Świetny wynik

27

Adrian

Stańdo

Świetny wynik

28

Bartosz

Dzionek

Świetny wynik

29

Maksymilian

Głaz

Świetny wynik

30

Przemysław

Węglik

Świetny wynik

31

Filip

Fedor

Świetny wynik

32

Tomasz

Kazulak

Świetny wynik

33

Mikołaj

Stańczyk

Świetny wynik

34

Konrad

Bochenek

Świetny wynik

35

Konrad

Krzemiński

Świetny wynik

36

Jakub

Lis

Świetny wynik

37

Jeremi

Cichawa

Świetny wynik

38

Michał

Schmidt

Świetny wynik

39

Kacper

Marczak

Świetny wynik

40

Mateusz

Mroczyński

Świetny wynik

41

Łukasz

Traskowski

Świetny wynik

42

Julia

Kaznowska

Świetny wynik

43

Samuel

Jędrzejewski

Świetny wynik

44

Karol

Bukowski

Świetny wynik

45

Daniel

Wujkowski

Świetny wynik

46

Kacper

Orkwiszewski

Świetny wynik

47

Karol

Szwed

Świetny wynik

48

Adam

Pilewski

Świetny wynik

49

Karol

Chojnacki

Świetny wynik

50

Anna

Talar

Świetny wynik

51

Martyna Barbara

Rosiak

Świetny wynik

52

Wojciech

Błasiak

Świetny wynik

53

Łukasz

Suchański

Świetny wynik

54

Marek

Kołwzan

Świetny wynik

55

Maciej

Łodziński

Świetny wynik

56

Krzysztof

Szostek

Świetny wynik

57

Jędrzej

Lipowski

Świetny wynik

58

Patryk

Jurkowski

Świetny wynik

59

Kamil

Lachowicz

Świetny wynik

60

Bartosz

Ogórek

Świetny wynik

61

Julia

Trzaska

Świetny wynik

62

Patrycja

Turczyn

Świetny wynik

63

Hanna

Wałek

Świetny wynik

64

Michał

Lipiec

Świetny wynik

65

Nicolas

Wardenga

Świetny wynik

66

Bartłomiej

Włodarski

Świetny wynik

67

Franciszek

Olejnik

Świetny wynik

68

Dominika

Kowalska

Świetny wynik

69

Michalina

Wielemborek

Świetny wynik

70

Paweł

Materzok

Świetny wynik

71

Jan

Sarzała

Świetny wynik

72

Antoni

Wąsowicz

Świetny wynik

73

Karolina

Kołek

Świetny wynik

74

Marek

Głuszkiewicz

Świetny wynik

75

Katarzyna

Frykowska

Świetny wynik

76

Dawid

Sporysiak

Świetny wynik

77

Jakub

Walesic

Świetny wynik

78

Karol

Okoński

Świetny wynik

79

Weronika

Grzesiak

Świetny wynik

80

Lena

Wójcikiewicz

Świetny wynik

81

Kacper

Rutkowski

Świetny wynik

82

Michał

Stelmach

Świetny wynik

83

Aleks

Mielczarek

Świetny wynik

84

Piotr

Wosiek

Świetny wynik

85

Szymon

Paszkiewicz

Świetny wynik

 

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

8 mostów Königsberga

25

2

Słodziaki Pawlaki

25

3

Szwadrom dumy

20

4

Kto pamięta jak mówiłam?

15

5

Team Alfa

12

6

Bratki Fijołka

11

7

edoiks

10

8

Makk

9

9

Czoko czołg

8

10

Za Trzaski

7

11

Ryceże krulowej naók

6

12

WYRZYNY GROZY

5

13

Prawie geniusze matematyki

4

14

WyrzynyGrozy2

3

15

Pogodynki

2

16

Jeżyki

1

17

Dżimnastik

świetny wynik

18

Wojownicy Helmuta

świetny wynik

 

 

Klasyfikacja indywidualna po 4 sesji

 

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Anna

Jurek

45

2

Łukasz

Stępień

45

3

Sami

Elgalal

35

4

Kaja

Gruntkowska

35

5

Jakub

Jagiełła

35

6

Katarzyna

Kobalczyk

31

7

Maksymilian

Tkaczyk

31

8

Jakub

Batkiewicz

28

9

Adrian

Stańdo

26

10

Jakub

Chmielarz

25

11

Nicolas

Wardenga

25

12

Kacper

Makowski

24

13

Jan

Mikołajczyk

24

14

Mikołaj

Górlikowski

23

15

Bartosz

Jemioł

23

16

Kamil

Kubiak

23

17

Jean

Rauber

23

18

Igor

Szymanowski

23

19

Karol

Kuźniak

22

20

Jakub

Redner

19

21

Tymoteusz

Domeradzki

16

22

Kacper

Orkwiszewski

16

23

Anna

Talar

15

24

Filip

Fedor

14

25

Anna

Kania

12

26

Tomasz

Kazulak

11

27

Dominika

Kowalska

11

28

Daniel

Wujkowski

11

29

Maksymilian

Głaz

10

30

Jakub

Grabarczyk

10

31

Konrad

Krzemiński

10

32

Antoni

Górecki

9

33

Paweł

Materzok

9

34

Przemysław

Węglik

9

35

Mariola

Bartosik

8

36

Konrad

Bochenek

8

37

Marek

Głuszkiewicz

8

38

Julia

Kaznowska

8

39

Karol

Bukowski

7

40

Łukasz

Czarniecki

7

41

Samuel

Jędrzejewski

6

42

Michał

Lipiec

6

43

Michał

Woźniak

5

44

Michał

Banaszczak

4

45

Krzysztof

Szyszkowski

4

46

Bartosz

Dzionek

3

47

Paweł

Kaźmierski

3

48

Filip

Zielonka

2

49

Jan

Cerski

1

 

Klasyfikacja drużynowa po 4 sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Słodziaki Pawlaki

85

2

8 mostów Königsberga

72

3

Szwadrom dumy

52

4

Team Alfa

49

5

Ryceże krulowej naók

44

6

WYRZYNY GROZY

42

7

Bratki Fijołka

37

8

Makk

33

9

Za Trzaski

33

10

czoko czołg

29

11

Kto pamięta jak mówiłam?

26

12

edoiks

18

13

Leżajsk

17

14

Prawie geniusze matematyki

17

15

Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa

15

16

Rycerze św. Teresy

10

17

We are the goodest

8

18

WyrzynyGrozy2

8

19

Pogodynki

7

20

Wojownicy Helmuta

4

21

Dżimnastik

3

22

x

3

23

Jeżyki

2

 

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy