Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki

5 sesji FSTNP 2019.

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Jednak zadania tej sesji okazały się być również trudne.

2.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

Wyniki  5 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Magdalena

Bissinger

25

2

Amanda

Neuman

20

3

Marta

Deredas

15

4

Piotr

Lasota

12

5

Jędrzej

Lipowski

12

6

Dawid

Maćczak

11

7

Kamil

Bugała

10

8

Krzysztof

Nowak

9

9

Krzysztof

Chmiel

8

10

Bartłomiej

Włodarski

7

11

Wojciech

Błasiak

6

12

Piotr

Koneczny

5

13

Martyna Barbara

Rosiak

5

14

Łukasz

Suchański

4

15

Wojciech

Sobol

4

16

Wojciech

Szymczak

3

17

Kamil

Lachowicz

2

18

Hanna

Wałek

2

19

Bartosz

Ogórek

1

20

Julia

Trzaska

świetny wynik

21

Patrycja

Turczyn

świetny wynik

22

Patryk

Jurkowski

świetny wynik

23

Marek

Kołwzan

świetny wynik

24

Kamil

Szczęch

świetny wynik

25

Marek

Piędel

świetny wynik

26

Klaudia

Hanusek

świetny wynik

27

Sebastian

Król

świetny wynik

28

Paweł

Materzok

świetny wynik

29

Szymon

Pająk

świetny wynik

30

Karolina

Kołek

świetny wynik

31

Karol

Chojnacki

świetny wynik

32

Julia

Kaznowska

świetny wynik

33

Nicolas

Wardenga

świetny wynik

34

Adam

Kostka

świetny wynik

35

Jakub

Pajewski

świetny wynik

36

Robert

Wojech

świetny wynik

37

Szymon

Szarański

świetny wynik

38

Eryk

Szatan

świetny wynik

39

Lena

Wójcikiewicz

świetny wynik

40

Łukasz

Lemański

świetny wynik

41

Norbert

Roczniak

świetny wynik

42

Samuel

Jędrzejewski

świetny wynik

43

Adam

Satko

świetny wynik

44

Jan

Gąska

świetny wynik

45

Milena

Gil

świetny wynik

46

Łukasz

Dynowski

świetny wynik

47

Jakub

Bieńkowski

świetny wynik

48

Mateusz

Janik

świetny wynik

49

Dominik

Majewski

świetny wynik

50

Karol

Burdzy

świetny wynik

51

Mateusz

Bielecki

świetny wynik

 

Wyniki 5 sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Biegli Imaginatorzy

25

2

Luźne Bryłki

20

3

Champions of Cesar

15

4

Za Trzaski

12

5

Fizyczne Swiry

11

6

kostki Kostki

11

7

Szatany Fizyki

10

8

Dynie

9

9

We are the goodest

8

10

Kotki

7

11

Ekipa Remontowa

6

 

 

Klasyfikacja indywidualna po 5 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Adrian

Stańdo

70

2

Magdalena

Bissinger

50

3

Amanda

Neuman

46

4

Bartłomiej

Włodarski

43

5

Krzysztof

Nowak

41

6

Marta

Deredas

38

7

Piotr

Lasota

38

8

Jędrzej

Lipowski

38

9

Dawid

Maćczak

34

10

Wojciech

Błasiak

30

11

Kamil

Bugała

25

12

Bartosz

Dzionek

25

13

Bartłomiej

Gorzela

25

14

Łukasz

Jach

25

15

Łukasz

Suchański

25

16

Tomasz

Tomaszewski

25

17

Martyna Barbara

Rosiak

24

18

Wojciech

Sobol

23

19

Krzysztof

Chmiel

22

20

Mikołaj

Stańczyk

21

21

Mariola Wiktoria

Bartosik

19

22

Jakub

Kappes

16

23

Piotr

Koneczny

16

24

Wojciech

Szymczak

16

25

Maciej

Skórek

15

26

Julia

Kaznowska

14

27

Kamil

Lachowicz

13

28

Hanna

Wałek

13

29

Wojciech

Boncela

12

30

Aleksander

Proboszcz

12

31

Julia

Trzaska

12

32

Filip

Zielonka

12

33

Wiktor

Barwiński

11

34

Jeremi

Cichawa

11

35

Oskar

Grzegorowski

11

36

Hubert

Kulik

11

37

Bartosz

Ogórek

11

38

Patrycja

Turczyn

11

39

Szymon

Pająk

10

40

Patryk

Jurkowski

9

41

Konrad

Krzemiński

9

42

Karol

Chojnacki

8

43

Tymoteusz

Domeradzki

8

44

Jakub

Lewandowski

8

45

Bartłomiej

Żak

8

46

Marcel

Bednarczyk

7

47

Tomasz

Kazulak

7

48

Jakub

Cytrowski

6

49

Maksymilian

Głaz

4

50

Łukasz

Dynowski

2

51

Jan

Gąska

2

52

Łukasz

Lemański

2

53

Szymon

Szarański

2

54

Konrad

Bochenek

1

55

Kacper

Makowski

1

56

Mateusz

Obara

1

 

Klasyfikacja drużynowa po 5 sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Biegli Imaginatorzy

105

2

Luźne Bryłki

89

3

Champions of Cesar

78

4

Za Trzaski

56

5

Polaki cybulaki

55

6

Dynie

46

7

Szatani Fizyki

43

8

Fizyczne Swiry Gorzów

39

9

Szwadron dumy

30

10

kostki Kostki

26

11

Kotki

25

12

We are the goodest

22

13

Krzysiu gdzie jesteś

19

14

Fizyczne Świry Płock

18

15

Space Invaders

15

16

Langranżjany

15

17

klasa3A_drużyna2

15

18

Wyrzyny Grozy2

12

19

Integrated Integrals

11

20

Zło Kon(i)eczne

8

21

Turing

8

22

klasa3A_drużyna3

8

23

Ekipa Remontowa

6

24

Zagrożeni z fizyki

5

25

Kopernik25

5

26

Żabki

4

27

x

3

 

 

Szanowni Państwo!

Po dokładnej i szczegółowej analizie wyników  komisja konkursowa ustaliła listy finałowe.

 

Do finału zapraszamy:

1.       Finał indywidualny

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Adrian

Stańdo

70

2

Magdalena

Bissinger

50

3

Amanda

Neuman

46

4

Bartłomiej

Włodarski

43

5

Krzysztof

Nowak

41

6

Marta

Deredas

38

7

Piotr

Lasota

38

8

Jędrzej

Lipowski

38

9

Dawid

Maćczak

34

10

Wojciech

Błasiak

30

11

Kamil

Bugała

25

12

Bartosz

Dzionek

25

13

Bartłomiej

Gorzela

25

14

Łukasz

Jach

25

15

Łukasz

Suchański

25

16

Tomasz

Tomaszewski

25

17

Martyna Barbara

Rosiak

24

18

Wojciech

Sobol

23

19

Krzysztof

Chmiel

22

20

Mikołaj

Stańczyk

21

21

Mariola Wiktoria

Bartosik

19

22

Jakub

Kappes

16

23

Piotr

Koneczny

16

24

Wojciech

Szymczak

16

25

Maciej

Skórek

15

26

Julia

Kaznowska

14

27

Kamil

Lachowicz

13

28

Hanna

Wałek

13

29

Wojciech

Boncela

12

30

Aleksander

Proboszcz

12

31

Julia

Trzaska

12

32

Filip

Zielonka

12

33

Wiktor

Barwiński

11

34

Jeremi

Cichawa

11

35

Oskar

Grzegorowski

11

36

Hubert

Kulik

11

37

Bartosz

Ogórek

11

38

Patrycja

Turczyn

11

39

Szymon

Pająk

10

40

Patryk

Jurkowski

9

41

Konrad

Krzemiński

9

42

Karol

Chojnacki

8

43

Tymoteusz

Domeradzki

8

44

Jakub

Lewandowski

8

45

Bartłomiej

Żak

8

46

Marcel

Bednarczyk

7

47

Tomasz

Kazulak

7

48

Jakub

Cytrowski

6

49

Maksymilian

Głaz

4

50

Łukasz

Dynowski

2

51

Jan

Gąska

2

52

Łukasz

Lemański

2

53

Szymon

Szarański

2

54

Konrad

Bochenek

1

55

Kacper

Makowski

1

56

Mateusz

Obara

1

 

2.       Finał drużynowy

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Biegli Imaginatorzy

105

2

Luźne Bryłki

89

3

Champions of Cesar

78

4

Za Trzaski

56

5

Polaki cybulaki

55

6

Dynie

46

7

Szatani Fizyki

43

8

Fizyczne Swiry Gorzów

39

9

Szwadron dumy

30

10

kostki Kostki

26

 

 

Do zobaczenia w finale!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy