Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

 

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 5 sesji FSTFM 2019.

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Jednak zadania tej sesji okazały się być również trudne.

2.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

Wyniki  5 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Kaja

Gruntkowska

25

2

Jakub

Chmielarz

20

3

Katarzyna

Kobalczyk

15

4

Jakub

Batkiewicz

12

5

Sami

Elgalal

11

6

Łukasz

Stępień

10

7

Jakub

Jagiełła

9

8

Anna

Kania

8

9

Anna

Jurek

8

10

Jakub

Redner

7

11

Kacper

Makowski

dyskwalifikacja

12

Jan

Mikołajczyk

6

13

Jakub

Krzysiak

5

14

Karol

Kuźniak

4

15

Mikołaj

Górlikowski

3

16

Maksymilian

Tkaczyk

3

17

Kamil

Kubiak

2

18

Igor

Szymanowski

2

19

Jean

Rauber

1

20

Michał

Banaszczak

świetny wynik

21

Wiktor

Bocian

świetny wynik

22

Bartosz

Jemioł

świetny wynik

23

Krzysztof

Szyszkowski

świetny wynik

24

Paweł

Kaźmierski

świetny wynik

25

Michał

Lipiec

świetny wynik

26

Karol

Szwed

świetny wynik

27

Maciej

Łodziński

świetny wynik

28

Patryk

Jurkowski

świetny wynik

29

Przemysław

Węglik

świetny wynik

30

Patrycja

Turczyn

świetny wynik

31

Julia

Trzaska

świetny wynik

32

Kamil

Lachowicz

świetny wynik

33

Nicolas

Wardenga

świetny wynik

34

Tomasz

Kazulak

świetny wynik

35

Konrad

Krzemiński

świetny wynik

36

Karol

Chojnacki

świetny wynik

37

Adam

Pilewski

świetny wynik

38

Jan

Cerski

świetny wynik

39

Jan

Moll

świetny wynik

40

Marek

Kołwzan

świetny wynik

41

Bartosz

Dzionek

świetny wynik

42

Bartosz

Ogórek

świetny wynik

43

Michał

Schmidt

świetny wynik

44

Franciszek

Olejnik

świetny wynik

45

Hanna

Wałek

świetny wynik

46

Mariola Wiktoria

Bartosik

świetny wynik

47

Kacper

Marczak

świetny wynik

48

Mateusz

Mroczyński

świetny wynik

49

Daniel

Wujkowski

świetny wynik

50

Filip

Fedor

świetny wynik

51

Michał

Woźniak

świetny wynik

52

Bartłomiej

Włodarski

świetny wynik

53

Łukasz

Suchański

świetny wynik

54

Jędrzej

Lipowski

świetny wynik

55

Krzysztof

Szostek

świetny wynik

56

Kacper

Orkwiszewski

świetny wynik

57

Samuel

Jędrzejewski

świetny wynik

58

Antoni

Górecki

świetny wynik

59

Paweł

Materzok

świetny wynik

60

Martyna Barbara

Rosiak

świetny wynik

61

Wojciech

Błasiak

świetny wynik

62

Dominika

Kowalska

świetny wynik

63

Marek

Głuszkiewicz

świetny wynik

64

Karolina

Kołek

świetny wynik

65

Anna

Talar

świetny wynik

66

Jakub

Walesic

świetny wynik

67

Kacper

Rutkowski

świetny wynik

68

Lena

Wójcikiewicz

świetny wynik

69

Piotr

Wosiek

świetny wynik

70

Aleks

Mielczarek

świetny wynik

71

Michał

Stelmach

świetny wynik

 

Wyniki 5 sesji – klasyfikacja drużynowa

 

L.P.

Nazwa drużyny

punkty pucharowe

1

WYRZYNY GROZY

25

2

8 mostów Königsberga

20

3

Słodziaki Pawlaki

15

4

Szwadrom dumy

12

5

Makk

11

6

Team Alfa

10

7

Za Trzaski

9

8

Bratki Fijołka

8

9

Ryceże krulowej naók

7

10

edoiks

6

11

czoko czołg

5

12

WyrzynyGrozy2

4

13

Kto pamięta jak mówiłam?

3

14

Prawie geniusze matematyki

2

 

Klasyfikacja indywidualna po 5 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Kaja

Gruntkowska

60

2

Łukasz

Stępień

55

3

Anna

Jurek

53

4

Sami

Elgalal

46

5

Katarzyna

Kobalczyk

46

6

Jakub

Chmielarz

45

7

Jakub

Jagiełła

44

8

Jakub

Batkiewicz

40

9

Maksymilian

Tkaczyk

34

10

Jan

Mikołajczyk

30

11

Mikołaj

Górlikowski

26

12

Karol

Kuźniak

26

13

Jakub

Redner

26

14

Adrian

Stańdo

26

15

Kamil

Kubiak

25

16

Igor

Szymanowski

25

17

Nicolas

Wardenga

25

18

Kacper

Makowski

24

19

Jean

Rauber

24

20

Bartosz

Jemioł

23

21

Anna

Kania

20

22

Tymoteusz

Domeradzki

16

23

Kacper

Orkwiszewski

16

24

Anna

Talar

15

25

Filip

Fedor

14

26

Tomasz

Kazulak

11

27

Dominika

Kowalska

11

28

Daniel

Wujkowski

11

29

Maksymilian

Głaz

10

30

Jakub

Grabarczyk

10

31

Konrad

Krzemiński

10

32

Antoni

Górecki

9

33

Paweł

Materzok

9

34

Przemysław

Węglik

9

35

Mariola

Bartosik

8

36

Konrad

Bochenek

8

37

Marek

Głuszkiewicz

8

38

Julia

Kaznowska

8

39

Karol

Bukowski

7

40

Łukasz

Czarniecki

7

41

Samuel

Jędrzejewski

6

42

Michał

Lipiec

6

43

Jakub

Krzysiak

5

44

Michał

Woźniak

5

45

Michał

Banaszczak

4

46

Krzysztof

Szyszkowski

4

47

Bartosz

Dzionek

3

48

Paweł

Kaźmierski

3

49

Filip

Zielonka

2

50

Jan

Cerski

1

 

Klasyfikacja drużynowa po 5 sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Słodziaki Pawlaki

100

2

8 mostów Königsberga

92

6

WYRZYNY GROZY

67

3

Szwadrom dumy

64

4

Team Alfa

59

5

Ryceże krulowej naók

51

7

Bratki Fijołka

45

8

Makk

44

9

Za Trzaski

42

10

czoko czołg

34

11

Kto pamięta jak mówiłam?

29

12

edoiks

24

14

Prawie geniusze matematyki

21

13

Leżajsk

17

15

Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa

15

18

WyrzynyGrozy2

12

16

Rycerze św. Teresy

10

17

We are the goodest

8

19

Pogodynki

7

20

Wojownicy Helmuta

4

21

Dżimnastik

3

22

x

3

23

Jeżyki

2

 

 

Po dokładnej i szczegółowej analizie wyników  komisja konkursowa ustaliła listy finałowe.

 

Do finału zapraszamy:

1.       Finał indywidualny

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Kaja

Gruntkowska

60

2

Łukasz

Stępień

55

3

Anna

Jurek

53

4

Sami

Elgalal

46

5

Katarzyna

Kobalczyk

46

6

Jakub

Chmielarz

45

7

Jakub

Jagiełła

44

8

Jakub

Batkiewicz

40

9

Maksymilian

Tkaczyk

34

10

Jan

Mikołajczyk

30

11

Mikołaj

Górlikowski

26

12

Karol

Kuźniak

26

13

Jakub

Redner

26

14

Adrian

Stańdo

26

15

Kamil

Kubiak

25

16

Igor

Szymanowski

25

17

Nicolas

Wardenga

25

18

Kacper

Makowski

24

19

Jean

Rauber

24

20

Bartosz

Jemioł

23

21

Anna

Kania

20

22

Tymoteusz

Domeradzki

16

23

Kacper

Orkwiszewski

16

24

Anna

Talar

15

25

Filip

Fedor

14

26

Tomasz

Kazulak

11

27

Dominika

Kowalska

11

28

Daniel

Wujkowski

11

29

Maksymilian

Głaz

10

30

Jakub

Grabarczyk

10

31

Konrad

Krzemiński

10

32

Antoni

Górecki

9

33

Paweł

Materzok

9

34

Przemysław

Węglik

9

35

Mariola

Bartosik

8

36

Konrad

Bochenek

8

37

Marek

Głuszkiewicz

8

38

Julia

Kaznowska

8

39

Karol

Bukowski

7

40

Łukasz

Czarniecki

7

41

Samuel

Jędrzejewski

6

42

Michał

Lipiec

6

43

Jakub

Krzysiak

5

44

Michał

Woźniak

5

45

Michał

Banaszczak

4

46

Krzysztof

Szyszkowski

4

47

Bartosz

Dzionek

3

48

Paweł

Kaźmierski

3

49

Filip

Zielonka

2

50

Jan

Cerski

1

 

2.       Finał drużynowy

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Słodziaki Pawlaki

100

2

8 mostów Königsberga

92

3

WYRZYNY GROZY

67

4

Szwadrom dumy

64

5

Team Alfa

59

6

Ryceże krulowej naók

51

7

Bratki Fijołka

45

8

Makk

44

9

Za Trzaski

42

10

czoko czołg

34

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

Do zobaczenia w finale!

 

 

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy