Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

 

Szanowni Państwo!

Przedstawiam ostateczne wyniki końcowe konkursu interdyscyplinarnego First Step To Success.

Klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Statut

1

Victoria

Dahmen

Laureat

2

Jan

Makowski

Laureat

3

August

Jeziorny

Laureat

4

Jan

Kowalczyk

Laureat

5

Maciej

Strzelecki

Laureat

6

Mieszko

Kozaczuk

Laureat

7

Piotr

Łukawski

Laureat

8

Adam

Kraś

Laureat

9

Julia

Michalik

Laureat

10

Jakub

Pawelski

Laureat

11

Konrad

Poremski

Laureat

12

Dominika

Radaszewska

Laureat

13

Zuzanna

Staniaszek

Laureat

14

Martyna

Zielińska

Laureat

15

Kacper

Lasota

Finalista

16

Dominika

Lizis

Finalista

17

Filip

Tworus

Finalista

18

Piotr

Adamczyk

Finalista

19

Ernest

Borkowski

Finalista

20

Agnieszka

Galar

Finalista

21

Tomasz

Kisiel

Finalista

22

Dominika

Olczyk

Finalista

23

Milena

Szudrowicz

Finalista

24

Geralt

Wawrzynkiewicz - Raźny

Finalista

25

Jakub

Widawski

Finalista

26

Mikolaj

Wojciechowski

Finalista

27

Łukasz

Zychowicz

Finalista

28

Hubert

Pacyna

Finalista

29

Anna

Hasiura

Finalista

30

Angelika

Pielużek

Finalista

31

Marta

Stolarska

Finalista

32

Martyna

Blocher

Finalista

33

Bartłomiej

Ejzert

Finalista

34

Martyna

Janicka

Finalista

35

Kacper

Kmiecik

Finalista

36

Maciej

Woszczyk

Finalista

37

Olga

Drozd

Finalista

38

Jakub

Drożdżewicz

Finalista

39

Honorata

Sotomska

Finalista

40

Karolina

Szymańska

Finalista

41

Marika

Gapińska

Finalista

42

Antoni

Kaźmierski

Finalista

43

Matylda

Kosuń

Finalista

44

Gabriela

Kowalczyk

Finalista

45

Viet Thao Nguyen

Vu

Finalista

46

Aleksandra

Duda

Finalista

47

Karolina

Rybicka

Finalista

48

Błażej

Szynal

Finalista

49

Antoni

Krajewski

Finalista

50

Szymon

Froncki

Finalista

51

Aleksandra

Kendra

Finalista

52

Paulina

Woźniak

Finalista

53

Blanka

Wrona

Finalista

 

Klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Statut

1

Wazony

Laureaci

2

Fizyczne Kłosy

Laureaci

3

Strusie Matematyczne

Laureaci

4

Zakwaszeni

Laureaci

5

Team8A

Laureaci

6

Ekipa

Finalisci

7

Myślące smerfy i teletubisie

Finalisci

 

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 17 kwietnia 2019 r. Szczegółowe informacje będą zamieszczone w komunikacie specjalnym.

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy