Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu ostateczne wyniki konkursu Fascynująca Fizyka 2019 r. – poziom gimnazjalny

Klasyfikacja końcowa

L.P.

Nazwisko

Imię

Szkoła

Statut

1

Maciejewska

Patrycja

Społeczne Gimnazjum im. księcia Józefa Poniatowskiego T. O. "Edukacja"

laureat

2

Formański

Witold

Zespół Szkół Salezjańskich im. ks.Bosko w Łodzi

laureat

3

Lipiec

Michał

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Ewarysta Estkowskiego

laureat

4

Stańdo

Jakub

Planetarium Łódzkie

laureat

5

Strzelecki

Maciej

Publiczne Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

laureat

6

Kubiak

Adam

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie

laureat

7

Łukawski

Piotr

Publiczne Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

laureat

8

Jeziorny

August

Publiczne Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

laureat

9

Grądzki

Marek

Publiczne Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

laureat

10

Ivanow

Leonid

Publiczne Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

laureat

11

Wadas

Kacper

Szkoła Podstawowa Nr 48 w Łodzi

laureat

12

Rodkiewicz

Piotr

SP Rzgów

laureat

13

Dahmen

Victoria

Publiczne Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

laureat

14

Jodłowski

Bartosz

Szkoły Społeczne Towarzystwa Oświatowego "Edukacja" im. Księcia Józefa Poniatowskiego

laureat

15

 Imiński 

Piotr

Gimazjum nr 1 Zgierz

laureat

16

Ostrycharz

Adrian

Gimnazjum im. Komisji Edukacji Narodowej w Lututowie

laureat

17

Korbel

Jan

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Osiedlu Niewiadów

laureat

18

Dobrosz

Maja

Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II

laureat

19

Abendroth

Kamil

Zespół Szkół Salezjańskich im. ks.Bosko w Łodzi

laureat

20

Stasiak

Krzysztof

Gimnazjum i Liceum w Lublinie

laureat

21

Chojnacka   

Anna

Gimazjum nr 1 Zgierz

laureat

22

Kraś

Adam

Publiczne Gimnazjum nr 22 w Łodzi

laureat

23

Szymon

Srogosz

Szkoła Podstawowa Nr 48 im Stanisława Moniuszki w Łodzi

laureat

24

Kłos

Krzysztof

Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu

laureat

25

Rozpara

Antoni

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza z oddziałami gimnazjalnymi w Bełchatowie

laureat

26

Kiedrzyński

Michał

Publiczne Gimnazjum Politechniki Łódzkiej

laureat

27

Tasarz

Kamil

Publiczne Gimnazjum nr. 13 im. gen. Józefa Bema

laureat

28

Bieniek

Monika

Publiczne Gimnazjum nr 7 w Bełchatowie

laureat

29

Raf

Jedrzej

Zespół Szkół Salezjańskich im. ks.Bosko w Łodzi

laureat

30

Górska

Gabriela

Zespół Szkół Salezjańskich im. ks.Bosko w Łodzi

laureat

31

Adamczyk

Piotr

SP nr 79 Łódź

laureat

32

Stegliński

Antoni

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Ewarysta Estkowskiego

laureat

33

 Kwiatkowski    

Bartosz

Gimazjum nr 1 Zgierz

laureat

34

Szefliński

Ignacy

Zespół Szkół Salezjańskich im. ks.Bosko w Łodzi

laureat

 

 

Uroczyste zakończenie konkursów odbędzie się 17 kwietnia 2019 r. Szczegóły zostaną podane w komunikacie specjalnym.

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy