Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu oficjalne wyniki sesji konkursowej nr 1 FSTS 2020.

Uwagi

a)      W pierwszej sesji konkursowej wystartowało wielu uczestników! Co bardzo cieszy !

b)     Poziom merytoryczny uczestników był imponujący! Decydowały sekundy! Nawet nie minuty!

c)      Bardzo proszę kapitanów drużyn o przesłanie na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pełnego składu drużyn.

Wyniki indywidualne

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Igor

Pawelec

25

2

Adam

Radwański

20

3

Witold

Ambroziak

15

4

Adam

Sulik

12

5

Tomasz

Doroś

11

6

Kinga

Karolak

10

7

Katarzyna

Galewska

9

8

Marcin

Sotomski

8

9

Kamila

Ciesielska

7

10

Adam

Tameczka

6

11

Miłosz

Gołębiowski

5

12

Marta

Komorowska

4

13

Michał

Tomaszewski

3

14

Wojciech

Puszkin

2

15

Amelia

Niedbała

1

16

Ania

Misztal

Twój wynik

17

Alicja

Księżopolska

Twój wynik

18

Witold

Bojara

Twój wynik

19

wiktor

kwasiborski

Twój wynik

20

Julia

Gielec

Twój wynik

21

Konrad

Matejun

Twój wynik

22

Julia

Marcinkowska

Twój wynik

23

Zuzanna

Pietrzela

Twój wynik

24

Mikołaj

Niezbrzycki

Twój wynik

25

Karol

Szmigiel

Twój wynik

26

Adam

Horwat

Twój wynik

27

Adam

Horwat

Twój wynik

28

Maciek

Sobczak

Twój wynik

29

Wojciech

Białek

Twój wynik

30

Mateusz

Błędek

Twój wynik

31

Adam

Patschek

Twój wynik

32

Michał

Tąporowski

Twój wynik

33

Julia

Pietrzak

Twój wynik

34

Aleksandra

Ciarkowska

Twój wynik

35

Amelia

Jęsiak

Twój wynik

36

Cezary

Kropski

Twój wynik

37

Magdalena

Pyznarska

Twój wynik

38

Szymon

Górski

Twój wynik

39

Oliwia

Miazek

Twój wynik

40

Aleksandra

Zankowska

Twój wynik

41

Bartosz

Horna

Twój wynik

42

Maja

Kempczyńska

Twój wynik

43

Bartosz

BOGDAN

Twój wynik

44

Wiktor

Ganczarski

Twój wynik

45

Stefan

Mandes

Twój wynik

46

Hanna

Dąbrowska

Twój wynik

47

Monika

Kalinowska

Twój wynik

48

Kamil

Wroński

Twój wynik

49

Jakub

Laszczyk

Twój wynik

50

Maciej

Sęk

Twój wynik

51

Rozalia

Pieniak

Twój wynik

52

Lena

Pater

Twój wynik

53

Szymon

Klajmon

Twój wynik

54

Jakub

Jaźwiec

Twój wynik

55

Hubert

Janiszewski

Twój wynik

56

Michał

Dyśko

Twój wynik

57

Marcel

Papierak

Twój wynik

58

Zofia

Kowlska

Twój wynik

59

Anna

Michaś

Twój wynik

60

Helena

Lubasz

Twój wynik

61

Alicja

Topczewska

Twój wynik

62

Tymoteusz

Sielczak

Twój wynik

63

Amelia

Wolicka

Twój wynik

64

Sebastian

Wójciak

Twój wynik

65

Łukasz

Włudarczyk

Twój wynik

66

Zuzanna

Badełek

Twój wynik

67

olga

regosz

Twój wynik

68

Julia

Grabarz

Twój wynik

69

Gabrysia

Chodorowska

Twój wynik

70

Zofia

Szubańska

Twój wynik

71

Maciek

Urbański

Twój wynik

72

Bartosz

Szopa

Twój wynik

73

Nadia

Duszka

Twój wynik

74

Arkadiusz

Treder

Twój wynik

75

Grzegorz

Musiał

Twój wynik

76

Ada

Krajewska

Twój wynik

77

Kornel

Lewandowski

Twój wynik

78

Zofia

Kwiecień

Twój wynik

79

Amelia

Sitarek

Twój wynik

80

Maja

Kijewska

Twój wynik

81

Mikołaj

Chlebicz

Twój wynik

82

Agata

Jabłońska

Twój wynik

83

Kinga

Chrzanowska

Twój wynik

84

Kaja

Stawikowska

Twój wynik

85

Julia

Kurska

Twój wynik

86

Patryk

Głogowski

Twój wynik

87

Wiktoria

Myśliwiec

Twój wynik

88

Julia

Lubnauer

Twój wynik

89

Julia

Szcześniak

Twój wynik

90

Jakub

Anielak

Twój wynik

91

Zofia

Ząbek

Twój wynik

92

Bartosz

Szłapa

Twój wynik

93

Bartosz

Eppel

Twój wynik

94

Stanisław

Trojnar

Twój wynik

95

Maja

Wiączek

Twój wynik

96

Katarzyna

Zacharska

Twój wynik

97

Bolesław

Mayzel

Twój wynik

98

Stanisław

Wasiak

Twój wynik

99

Bartosz

Wodziński

Twój wynik

100

Julia

Śnieżek

Twój wynik

101

Jan

Maciejewski

Twój wynik

102

Julia

Cichańska

Twój wynik

103

Marta

Wolna

Twój wynik

104

Hannna

Wiśniewska

Twój wynik

105

Mikołaj

Olczyk

Twój wynik

106

Kacper

Golański

Twój wynik

107

Bartosz

Wiewiórowski

Twój wynik

108

Patryk

Rolnicki

Twój wynik

109

Julia

Dorniak

Twój wynik

110

Mateusz

Kończal

Twój wynik

111

Miłosz

Daczkowski

Twój wynik

112

Anastazja

Salamońska

Twój wynik

113

Katarzyna

Glińska

Twój wynik

114

Gracjan

Banaszkiewicz

Twój wynik

115

Filip

Król

Twój wynik

116

Karolina

Walczak

Twój wynik

117

Jakub

Mankiewicz

Twój wynik

118

Igor Piotr

Ejsmont

Twój wynik

119

Kamil

Kusiak

Twój wynik

120

Mateusz

Brzeziński

Twój wynik

121

mateusz

jurewicz

Twój wynik

122

Adam

Gula

Twój wynik

123

Karolina

Dul

Twój wynik

124

Aleksander

Kos

Twój wynik

125

Tymoteusz

Oślicki

Twój wynik

126

Maja

Węglarska

Twój wynik

127

Filip

Dyc

Twój wynik

128

Dominik

Nyga

Twój wynik

129

Mateusz

Mikulec

Twój wynik

130

Sandra

Fertykowska

Twój wynik

131

Mateusz

Tułaza

Twój wynik

132

Julek

Ryś

Twój wynik

133

Ziemowit

Olczyk

Twój wynik

134

Mateusz

Dudek

Twój wynik

135

Szymon

Wachol

Twój wynik

136

Michał

Zaborowski

Twój wynik

137

Magdalena

Gizeweter

Twój wynik

138

Matusz

Kuba

Twój wynik

139

Oliwia

Michalska

Twój wynik

140

Marta

Swacha

Twój wynik

141

Michał

Nita

Twój wynik

142

Przemek

Górecki

Twój wynik

143

Jakub

Brucki

Twój wynik

144

Julia

Topolska

Twój wynik

145

Michalina

Chiberska

Twój wynik

146

Kamil

Zdechlik

Twój wynik

147

Tomasz

Balcerczyk

Twój wynik

148

Tymoteusz

Borowski

Twój wynik

149

Kacper

Kucharski

Twój wynik

150

Sebastian

Piechowicz

Twój wynik

151

Norbert

Waloszczyk

Twój wynik

152

Anna

Sukiennik

Twój wynik

153

Jacek

Waszka

Twój wynik

154

Paweł

Przegaliński

Twój wynik

155

Oliwia

Rakszawska

Twój wynik

156

Klaudia

Lipińska

Twój wynik

157

Adrianna

Burzyńska

Twój wynik

158

Bartosz

Kubacki

Twój wynik

159

zosia

wzorek

Twój wynik

160

Dawid

Rozmyślak

Twój wynik

161

Patryk

Petlak

Twój wynik

162

Antoni

Synowiec

Twój wynik

163

Hania

Śpiewak

Twój wynik

164

Bartłomiej

Benke

Twój wynik

165

Wiktoria

Robak

Twój wynik

166

Zuzanna

Murdza

Twój wynik

167

Maja

Skrzydłowska

Twój wynik

168

Kinga

Habdas

Twój wynik

169

Nikola

Kazubowska

Twój wynik

170

Michał

Gutkowski

Twój wynik

171

Natalia

Florczyk

Twój wynik

172

Oliwia

Zwierzchowska

Twój wynik

173

Dawid

Wypychowski

Twój wynik

174

Krystian

Wróblewski

Twój wynik

175

Julia

Andryszczak

Twój wynik

176

Daniel

Rumiantsev

Twój wynik

177

Patrycja

Lachowska

Twój wynik

 

Wyniki drużynowe

L.P.

Drużyna

Punkty pucharowe

1

Latające Wiewiórki

25

2

Kombinejszyn Team

20

3

MSWiA (Maciek Szymon Wojtek i Adam)

20

4

Brave minds

15

5

Żółte psy

12

6

Karmazynowi Mściciele

11

7

Divide

10

8

Dżordże

9

9

Cytrynki

8

10

Ajsztajny

7

11

Dzwony

6

12

Niedopieczeńcy

5

13

Stobiecko

4

14

MAN IN BLACK

3

15

ODKiJ

2

16

Kaktusy

1

 

Gratuluję wszystkim !

Dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy