Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Po dokładnej analizie przesłanych  protokołów z prac Komisji Konkursowych etapu rejonowego zapraszamy do udziału w finale konkursu Fascynująca Fizyka następujących uczniów

L.P.

Nazwisko

Imię

Szkoła

Miasto

Opiekun

1

Wiewiórski

Bartosz

SP 4

Bełchatów

Agnieszka Stępnik

2

Kacprzyk

Syriusz

SP 3

Bełchatów

Agnieszka Stępnik

3

Frukacz

Katarzyna

Sp 1

Bełchatów

Magdalena Hendzińska Kaleta

4

Omieciński

Adam

SP

Kwiatkowice

Lidia Omiecińska

5

Golra

Maciej

SP

Kwiatkowice

Lidia Omiecińska

6

Nowak

Mateusz

SP

Kwiatkowice

Lidia Omiecińska

7

Wilson

Malina

ZSM

Łódź

Cezary Koneczny

8

Ryżewska

Natalia

ZSM

Łódź

Cezary Koneczny

9

Majewski

Nikodem

ZSM

Łódź

Cezary Koneczny

10

Ejsmont

Igor

TO "Oświata"

Łódź

Tomasz Kędrzyński

11

Jacquet

Alexis

TO "Oświata"

Łódź

Tomasz Kędrzyński

12

Krawczyk

Filip

TO "Oświata"

Łódź

Tomasz Kędrzyński

13

Maciejewski

Jan

TO "Oświata"

Łódź

Tomasz Kędrzyński

14

Rybicka

Martyna

Sp 51

Łódź

Beata Szulc

15

Kurc

Abraham

Sp 50

Łódź

Beata Szulc

16

Antoniuk

Krzysztof

Sp 49

Łódź

Beata Szulc

17

Zakęs

Mateusz

Sp 48

Łódź

Beata Szulc

18

Gielec

Julia

Sp 34

Łódź

Iwona Rogowska

19

Horna

Bartosz

Sp 34

Łódź

Iwona Rogowska

20

Matejun

Kondrad

Sp 34

Łódź

Iwona Rogowska

21

Zankowska

Aleksandra

Sp 34

Łódź

Iwona Rogowska

22

Pieprzyk

Piotr

Sp 34

Łódź

Iwona Rogowska

23

Niezbrzycki

Mikołaj

Sp 34

Łódź

Iwona Rogowska

24

Milczarek

Krzysztof

SP 205

Łódź

Wojciech Stręgiel

25

Granek

Maria

SP 204

Łódź

Wojciech Stręgiel

26

Loba

Tadeusz

Planetarium

Łódź

Cezary Koneczny

27

Paszkiewicz

Jan

SP 39

Pruszków

Joanna Juris

28

Pietrzak

Paweł

SP 1

Rawa Mazowiecka

Luchawska Katarzyna

29

Czyżewska

Natalia

SP

Wisniowa Góra

Wojciech Stręgiel

30

Gabara

Amelia

SP

Wisniowa Góra

Wojciech Stręgiel

31

Nowak

Oliwia

SP

Wisniowa Góra

Wojciech Stręgiel

32

Pawlik

Alicja

SP

Wisniowa Góra

Wojciech Stręgiel

33

Starzyński

Jan

SP

Wisniowa Góra

Wojciech Stręgiel

34

Mela

Roksana

SP

Wisniowa Góra

Wojciech Stręgiel

35

Morcewicz

Amelia

SP

Wisniowa Góra

Wojciech Stręgiel

36

Muszelska

Małgorzata

SP

Wisniowa Góra

Wojciech Stręgiel

37

Stęsicka

Maja

SP

Wisniowa Góra

Wojciech Stręgiel

38

Szelest

Olga

SP

Wisniowa Góra

Wojciech Stręgiel

39

Smolarek

Barbara

SP

Wisniowa Góra

Wojciech Stręgiel

40

Brzezicki

Bartosz

SP im. Sygietyńskich

Wolbórz

Marta Rogalska

41

Dróżdż

Michał

SP im. Sygietyńskich

Wolbórz

Marta Rogalska

42

Malec

Nikodem

SP im. Sygietyńskich

Wolbórz

Marta Rogalska

43

Mes

Jerzy

SP

Z.Wola

Tomasz Mielczarek

44

Lipiec

Michał

SP ! STO

Łódź

Dorota Dębska

45

Łyśko

Michał

SP ! STO

Łódź

Dorota Dębska

46

Zabek

Zofia

SP ! STO

Łódź

Dorota Dębska

47

Pawełczyk

Aleksander

SP ! STO

Łódź

Dorota Dębska

 

 

Serdecznie gratuluję wyników.

Szczegółowy harmonogram zawodów finałowych przedstawiony będzie wkrótce.

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy