Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki III sesji FSTFM 2020.

 

1.      Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Decydowały sekundowe różnice czasowe. Gratuluję.

2.      Niestety ciągle pojawiają się próby oszukiwania związane z czasem trwania sesji konkursowej dla uczestnika. Rozwiązywanie testu z całą pewnością nie trwa 5 minut. Informujemy, że próby oszukiwania mogą skończyć się dyskwalifikacją.

3.      W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

Kl       Klasyfikacja uwzględnia odwołania.

 

Wyniki III sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Daniel

Wujkowski

25

2

Michał

Woźniak

25

3

Julia

Kaznowska

20

4

Karol

Chojnacki

20

5

Antoni

Górecki

15

6

Kacper

Orkwiszewski

15

7

Karol

Szwed

12

8

Tomasz

Kowara

11

9

Aleksandra

Różańska

10

10

Michał

Warmbier

9

11

Wiktor

Grzywacz

8

12

Piotr

Sadowski

7

13

Adam

Wróblewski

7

14

Anna

Kania

6

15

Piotr

Rzepecki

6

16

Jakub

Jagiełła

5

17

Karol

Kuźniak

4

18

Witold

Formański

Dyskwalifikacja

19

Dominika

Radaszewska

Dyskwalifikacja

20

August

Jeziorny

Dyskwalifikacja

21

Mikołaj

Kot

3

22

Jan

Cerski

2

23

Krzysztof

Szyszkowski

1

24

Jan

Moll

Twój wynik

25

Wiktor

Bocian

Twój wynik

26

Jakub

Krzysiak

Twój wynik

27

Łukasz

Stępień

Twój wynik

28

Paweł

Kaźmierski

Twój wynik

29

Jan

Kowalczyk

Twój wynik

30

Jakub

Redner

Twój wynik

31

Jakub

Pawlak

Twój wynik

32

Juliusz

Banecki

Twój wynik

33

Kacper

Królewiak

Twój wynik

34

Juliusz

Szymajda

Twój wynik

35

Bruno

Baran

Twój wynik

36

Gabriela

Smejda

Twój wynik

37

ignacy

kucharski

Twój wynik

38

Jan

Tryka

Twój wynik

39

Daniel

Szymczak

Twój wynik

40

Franciszek

Pietrzycki

Twój wynik

41

Amanda

Neuman

Twój wynik

42

Jan

Makowski

Twój wynik

43

Filip

Tworus

Twój wynik

44

Maciej

Zbrzezny

Twój wynik

45

Mateusz

Siwocha

Twój wynik

46

Marek

Grądzki

Twój wynik

47

Dawid

Bogdan

Twój wynik

48

Wojciech

Wojcieszek

Twój wynik

49

Tymoteusz

Domeradzki

Twój wynik

50

Jakub

Walesic

Twój wynik

51

Marek

Piędel

Dyskwalifikacja

52

Piotr

Berestka

Dyskwalifikacja

53

Agata

Mokrogulska

Twój wynik

54

Karol

Głogowski

Twój wynik

55

Filip

Banasiak

Twój wynik

56

Sebastian

Król

Twój wynik

57

Grzegorz

Kozyra

Twój wynik

58

Kamil

Szczech

Twój wynik

59

Filip

Jemioło

Twój wynik

60

Aleksandra

Gomulak

Twój wynik

61

Daniel

Pazdro

Twój wynik

62

Mateusz

Kochelski

Twój wynik

63

Mateusz

Błędek

Twój wynik

64

Gabriela

Kaczmarek

Twój wynik

65

Jakub

Rogulski

Twój wynik

66

Damian

Gabrysiak

Twój wynik

67

Bartłomiej

Góra

Twój wynik

68

Paulina

Cieślak

Twój wynik

69

Julia

Kopka

Twój wynik

70

Michał

Król

Twój wynik

71

Hubert

Kalaczyński

Twój wynik

72

Antoni

Łuczak

Twój wynik

73

Tomasz

Martyński

Twój wynik

74

Wojciech

Wójcik

Twój wynik

75

Kamila

Józwiak

Twój wynik

76

Kacper

Borys

Twój wynik

77

Wiktor

Moskal

Twój wynik

78

Mikołaj

Bańkowski

Twój wynik

79

Maciej

Wielgosz

Twój wynik

 

Wyniki III sesji – klasyfikacja drużynowa

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Bratki Fijołka

25

2

Jesieniary

20

3

Spawex

20

4

Szwadron dumy

15

5

Nieprawdopodobni

12

6

świeżaki pana kozłowskiego

11

7

Nieobliczalni

10

8

Wieczni Gimnazjaliści

9

9

Cooleczki

8

10

Team Pasieka

8

11

Cooleczky

7

12

Koperniki

6

 

Klasyfikacja indywidualna po III sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Karol

Kuźniak

40

2

Tomasz

Kowara

31

3

Piotr

Rzepecki

31

4

Aleksandra

Różańska

28

5

Piotr

Sadowski

27

6

Jakub

Kalina

26

7

Juliusz

Banecki

25

8

Michał

Woźniak

25

9

Daniel

Wujkowski

25

10

Karol

Chojnacki

20

11

Wiktor

Grzywacz

20

12

Julia

Kaznowska

20

13

Jan

Tryka

20

14

Adam

Wróblewski

20

15

Mikołaj

Kot

18

16

Antoni

Górecki

15

17

Kacper

Orkwiszewski

15

18

Karol

Szwed

14

19

Jakub

Jagiełła

12

20

Franciszek

Pietrzycki

12

21

Aleksandra

Różańska

10

22

Daniel

Szymczak

10

23

Kacper

Królewiak

9

24

Jakub

Redner

9

25

Juliusz

Szymajda

9

26

Michał

Warmbier

9

27

Jan

Cerski

8

28

Jakub

Pawlak

8

29

ignacy

kucharski

7

30

Bruno

Baran

6

31

Gabriela

Smejda

6

32

Krzysztof

Szyszkowski

6

33

Wiktor

Bocian

5

34

Jakub

Rogulski

5

35

Paweł

Kaźmierski

4

36

Dominika

Radaszewska

4

37

Łukasz

Stępień

4

38

Witold

Formański

3

39

Jakub

Krzysiak

3

40

Mateusz

Siwocha

2

41

August

Jeziorny

1

 

Klasyfikacja drużynowa po III sesji

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Jesieniary

65

2

Spawex

45

3

Nieobliczalni

44

4

świeżaki pana kozłowskiego

44

5

Szwadron dumy

42

6

Nieprawdopodobni

38

7

Bratki Fijołka

37

8

Team Pasieka

34

9

Wieczni Gimnazjaliści

30

10

Cooleczki

24

11

Cooleczky

22

12

Koperniki

6

13

123

4

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy