Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki III sesji FSTNP 2020.

 

1.      Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Decydowały sekundowe różnice czasowe. Gratuluję.

2.      Niestety ciągle pojawiają się próby oszukiwania związane z czasem trwania sesji konkursowej dla uczestnika. Rozwiązywanie testu z całą pewnością nie trwa 5 minut. Informujemy, że próby oszukiwania mogą skończyć się dyskwalifikacją.

3.      W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

4.      Klasyfikacja uwzględnia odwołania.

 

Wyniki III sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Kornelia

Bendzel

25

2

Jakub

Stańdo

20

3

Dominika

Radaszewska

15

4

Witold

Formański

12

5

Piotr

Łukawski

11

6

Kamil

Abendroth

10

7

Jakub

Lewandowski

9

8

Eryk

Szatan

8

9

Lena

Wójcikiewicz

7

10

Piotr

Sochacki

6

11

Krzysztof

Szyszkowski

5

12

Marcin

Plich

5

13

Martyna Barbara

Rosiak

4

14

Michał

Żelazko

3

15

Łukasz

Suchański

2

16

Dawid

Maćczak

2

17

Wojciech

Sobol

1

18

Amanda

Neuman

1

19

Adam

Kostka

1

20

Jędrzej

Lipowski

1

21

Kinga

Oleksiewicz

Twój wynik

22

Karol

Chojnacki

Twój wynik

23

Sebastian

Król

Twój wynik

24

Kamil

Szczech

Twój wynik

25

Marek

Piędel

Twój wynik

26

Jakub

Krzysiak

Twój wynik

27

Jan

Cerski

Twój wynik

28

Wiktor

Bocian

Twój wynik

29

Paweł

Kaźmierski

Twój wynik

30

Jan

Moll

Twój wynik

31

Robert

Wojech

Twój wynik

32

Samuel

Jędrzejewski

Twój wynik

33

Maciej

Juśkiewicz

Twój wynik

34

Bartosz

Gałecki

Twój wynik

35

Jakub

Jagiełła

Twój wynik

36

Aleksandra

Różańska

Twój wynik

37

Adam

Świniarski

Twój wynik

38

Jakub

Rogulski

Twój wynik

39

Piotr

Rzepecki

Twój wynik

40

Dominik

Majewski

Twój wynik

41

Cezary

Dudkiewicz

Twój wynik

42

Maciej

Zbrzezny

Twój wynik

43

Marek

Grądzki

Twój wynik

44

Dawid

Bogdan

Twój wynik

45

Karol

Kuźniak

Twój wynik

46

Mateusz

Bielecki

Twój wynik

47

Filip

Tworus

Twój wynik

48

Jan

Makowski

Twój wynik

49

Michał

Frankiewicz

Twój wynik

50

Gabriela

Smejda

Twój wynik

51

Mikołaj

Jełowicki

Twój wynik

52

Karol

Głogowski

Twój wynik

53

Norbert

Roczniak

Twój wynik

54

Filip

Jemioło

Twój wynik

55

Kacper

Bulak

Twój wynik

56

Mateusz

Siwocha

Twój wynik

57

Krystian

Cyga

Twój wynik

58

Kacper

Wadas

Twój wynik

59

kamil

cyga

Twój wynik

60

Martyna

Szafran

Twój wynik

61

Piotr

Hynasiński

Twój wynik

62

Aleksandra

Ścibior

Twój wynik

63

Wiktoria

Świat

Twój wynik

64

Jakub

Surdej

Twój wynik

65

Mieszko

Pietrzak

Twój wynik

66

Bartosz

Stafiej

Twój wynik

67

Mateusz

Błędek

Twój wynik

68

Maciej

Ławniczak

Twój wynik

69

Bartłomiej

Dziki

Twój wynik

70

Aleksandra

Nagła

Twój wynik

71

Karolina

Rybicka

Twój wynik

72

Julia

Kaznowska

Twój wynik

73

Piotr

Koneczny

Twój wynik

 

 

 

Wyniki III sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

BohrUVki

25

2

Szatany fizyki

20

3

Powabne Kwarki

15

4

Buraki Iwana

15

5

Szwadron dumy

12

6

Team Pasieka

11

7

Jesieniary

10

8

Wieczni Gimnazjaliści

9

9

koperniki

8

10

PoliWęglany

7

11

O!Mega

6

12

Mistrzowie Pierwszych Klas

5

 

 

Klasyfikacja indywidualna po III sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

43

Witold

Formański

37

42

Krzysztof

Szyszkowski

33

41

Kornelia

Bendzel

32

39

Kamil

Abendroth

27

40

Dominika

Radaszewska

27

38

Piotr

Łukawski

22

35

Gabriela

Smejda

20

36

Jakub

Stańdo

20

37

Łukasz

Stępień

20

34

Lena

Wójcikiewicz

18

32

Jan

Cerski

15

33

Anna

Kania

15

30

Jakub

Lewandowski

14

31

Eryk

Szatan

14

27

Marcin

Plich

13

28

Martyna Barbara

Rosiak

13

29

Michał

Żelazko

13

24

Maciej

Juśkiewicz

11

25

Wojciech

Sobol

11

26

Łukasz

Suchański

11

21

Jędrzej

Lipowski

10

22

Dawid

Maćczak

10

23

Amanda

Neuman

10

18

Piotr

Lasota

9

19

Paweł

Stus

9

20

Robert

Wojech

9

17

Adam

Kostka

7

15

Piotr

Sochacki

6

16

Jakub

Surdej

6

13

Karol

Głogowski

5

14

Filip

Jemioło

5

11

Paweł

Kaźmierski

4

12

Dominik

Majewski

4

5

Wiktor

Bocian

3

6

Jakub

Krzysiak

3

7

Przemysław

Łabuń

3

8

Michał

Maranda

3

9

Jakub

Romanowski

3

10

Robert

Streflik

3

4

Tymoteusz

Domeradzki

2

1

Adam

Kostka

1

2

Jakub

Rogulski

1

3

Paweł

Stus

1

 

Klasyfikacja drużynowa po III sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

BohrUVki

61

2

Szwadron dumy

52

3

Szatany fizyki

51

4

Powabne Kwarki

47

5

Team Pasieka

30

6

Wieczni Gimnazjaliści

28

7

Jesieniary

27

8

koperniki

25

9

Buraki Iwana

23

10

Mistrzowie Pierwszych Klas

19

11

PoliWęglany

17

12

Pudzian Band 2

15

13

O!Mega

11

14

RyzykFizyk

8

15

ZamoyTeam

4

16

ZSTI

3

17

Rozkłady Gniewoja

2

18

Nonversation

1

19

TheBigBrains

1

 

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy