Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki III sesji FSTS 2020.

 

1.      Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Decydowały sekundowe różnice czasowe. Gratuluję.

2.      Niestety ciągle pojawiają się próby oszukiwania związane z czasem trwania sesji konkursowej dla uczestnika. Rozwiązywanie testu z całą pewnością nie trwa 5 minut. Informujemy, że próby oszukiwania mogą skończyć się dyskwalifikacją.

3.      W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

4.      Klasyfikacja uwzględnia odwołania.

 

Wyniki III sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Igor

Pawelec

25

2

Amelia

Niedbała

20

3

Kinga

Karolak

15

4

Kornelia

Gościmińska

12

5

Tomasz

Doroś

11

6

Witold

Bojara

10

7

Magdalena

Pyznarska

9

8

Cezary

Kropski

9

9

Amelia

Jęsiak

9

10

Aleksandra

Ciarkowska

8

11

Michał

Tąporowski

8

12

Julia

Pietrzak

8

13

Marta

Wolna

8

14

Konrad

Matejun

7

15

Ania

Misztal

7

16

wiktor

kwasiborski

6

17

Patryk

Rolnicki

5

18

Tymoteusz

Oślicki

4

19

Zofia

Ząbek

3

20

Adam

Horwat

2

21

Szymon

Górski

2

22

Bartosz

Eppel

1

23

Bartosz

Szłapa

Twój wynik

24

Mateusz

Błędek

Twój wynik

25

Piotr

Pieprzyk

Twój wynik

26

Adam

Tameczka

Twój wynik

27

Marta

Komorowska

Twój wynik

28

Miłosz

Gołębiowski

Twój wynik

29

zosia

wzorek

Twój wynik

30

Katarzyna

Galewska

Twój wynik

31

Marcin

Sotomski

Twój wynik

32

Aleksandra

Zankowska

Twój wynik

33

Jakub

Brucki

Twój wynik

34

Hania

Śpiewak

Twój wynik

35

Justyna

Kowalczk

Twój wynik

36

Hanna

Dąbrowska

Twój wynik

37

Mikołaj

Niezbrzycki

Twój wynik

38

Maciek

Sobczak

Twój wynik

39

Wojciech

Białek

Twój wynik

40

Patryk

Głogowski

Twój wynik

41

Zofia

Szafrańska

Twój wynik

42

Adam

Radwański

Twój wynik

43

oskar

urban

Twój wynik

44

Dominika

Makal

Twój wynik

45

Julia

Dorniak

Twój wynik

46

Julia

Andryszczak

Twój wynik

47

Mateusz

Brzeziński

Twój wynik

48

Mateusz

Fijałkowski

Twój wynik

49

Jan

Maciejewski

Twój wynik

50

Szymon

Andrysiak

Twój wynik

51

Witold

Ambroziak

Twój wynik

52

Adam

Sulik

Twój wynik

53

Michał

Tomaszewski

Twój wynik

54

Oliwia

Knysak

Twój wynik

55

Katarzyna

Zacharska

Twój wynik

56

Maja

Kijewska

Twój wynik

57

Kamila

Ciesielska

Twój wynik

58

Sebastian

Wójciak

Twój wynik

59

Wiktor

Ganczarski

Twój wynik

60

olga

regosz

Twój wynik

61

mateusz

jurewicz

Twój wynik

62

Bartosz

Horna

Twój wynik

63

Zuzanna

Badełek

Twój wynik

64

Zuzanna

Wesołowska

Twój wynik

65

Igor Piotr

Ejsmont

Twój wynik

66

Antoni

Truszko

Twój wynik

67

Bartosz

Wiewiórowski

Twój wynik

68

Mateusz

Mazur

Twój wynik

69

Kacper

Wojtczak

Twój wynik

70

Krystian

Wróblewski

Twój wynik

71

Maja

Trela

Twój wynik

72

Tomasz

Andrzejak

Twój wynik

73

Igor

Paszkowski

Twój wynik

74

Michał

Gutkowski

Twój wynik

75

Ada

Krajewska

Twój wynik

76

Kacper

Żawko

Twój wynik

77

Lea

Selimi

Twój wynik

78

Karolina

Walczak

Twój wynik

79

Monika

Kalinowska

Twój wynik

80

Mikołaj

Chlebicz

Twój wynik

81

Bartosz

Szopa

Twój wynik

82

Oliwia

Zwierzchowska

Twój wynik

83

Julia

Kurska

Twój wynik

84

Dawid

Wypychowski

Twój wynik

85

Zuzanna

Pietrzela

Twój wynik

86

Igor

Rosiak

Twój wynik

87

Filip

Kolasa

Twój wynik

88

Michał

Zaborowski

Twój wynik

89

Maja

Wiączek

Twój wynik

90

Julia

Grabarz

Twój wynik

91

Oliwia

Miazek

Twój wynik

92

Maciek

Urbański

Twój wynik

93

Zofia

Szubańska

Twój wynik

94

Kaja

Stawikowska

Twój wynik

95

Gabrysia

Chodorowska

Twój wynik

96

Kinga

Chrzanowska

Twój wynik

97

Mikołaj

Olczyk

Twój wynik

98

Jakub

Anielak

Twój wynik

99

Lena

Pater

Twój wynik

100

Adam

Gula

Twój wynik

101

Bartłomiej

Biskupski

Twój wynik

102

Nadia

Duszka

Twój wynik

103

Michał

Dyśko

Twój wynik

104

Oliwier

Sikorski

Twój wynik

105

Marcel

Papierak

Twój wynik

106

Zofia

Kowlska

Twój wynik

107

Jakub

Jaźwiec

Twój wynik

108

Hubert

Janiszewski

Twój wynik

109

Anna

Michaś

Twój wynik

110

Anna

Ryk

Twój wynik

111

Magdalena

Brygier

Twój wynik

112

Anna

Królicka

Twój wynik

113

Justyna

Pałczyńska

Twój wynik

114

Natalia

Nowicka

Twój wynik

115

Paulina

Nowicka

Twój wynik

116

Julia

Cichańska

Twój wynik

117

Agata

Jabłońska

Twój wynik

118

Jakub

Mankiewicz

Twój wynik

119

Martyna

Malanowska

Twój wynik

120

Kinga

Saganiak

Twój wynik

121

Alicja

Topczewska

Twój wynik

122

Julia

Topolska

Twój wynik

123

Aleksandra

Rusak

Twój wynik

124

Kacper

Golański

Twój wynik

125

Hannna

Wiśniewska

Twój wynik

126

Maja

Węglarska

Twój wynik

127

Bolesław

Mayzel

Twój wynik

128

Zofia

Kwiecień

Twój wynik

129

Aleksander

Kos

Twój wynik

130

Mateusz

Mikulec

Twój wynik

131

Kamil

Wroński

Twój wynik

132

Alicja

Hyz

Twój wynik

133

Julia

Lubnauer

Twój wynik

134

Kuba

Galczak

Twój wynik

135

Zofia

Rzepnikowska

Twój wynik

136

Katarzyna

Glińska

Twój wynik

137

Miłosz

Daczkowski

Twój wynik

138

Andżelika

Hałaś

Twój wynik

139

Julia

Marcinkowska

Twój wynik

140

Aleksandra

Wójcik

Twój wynik

141

Aleksandra

Wojnar

Twój wynik

142

Filip

Król

Twój wynik

143

Anastazja

Salamońska

Twój wynik

144

Sandra

Fertykowska

Twój wynik

145

Oliwia

Rakszawska

Twój wynik

146

Dawid

Rozmyślak

Twój wynik

147

Mateusz

Kończal

Twój wynik

148

Amelia

Sitarek

Twój wynik

149

Marta

Frąckiewicz

Twój wynik

150

Marta

Malagowska

Twój wynik

151

Aleksandra

Bednarek

Twój wynik

152

Patryk

Petlak

Twój wynik

153

Gracjan

Banaszkiewicz

Twój wynik

154

Arkadiusz

Orszulak

Twój wynik

155

Dominik

Nyga

Twój wynik

 

Wyniki III sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Kombinejszyn Team

25

2

Brave minds

20

3

Latające Wiewiórki

15

4

Divide

12

5

Dzwony

11

6

Żółte psy

10

7

man in black

9

8

Jakoś to będzie

8

9

ODKiJ

7

10

Dżordże

6

11

MSWiA (Maciek Szymon Wojtek i Adam)

5

12

Cytrynki

4

13

Karmazynowi Mściciele

4

14

Loczki

4

15

trudno rozpuszczalni

4

16

Ajsztajny

3

17

Kaktusy

2

18

Niedopieczeńcy

1

19

Niepokorni

Dobry wynik.

 

 

Klasyfikacja indywidualna po III sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Igor

Pawelec

62

2

Tomasz

Doroś

47

3

Kinga

Karolak

35

4

Amelia

Niedbała

31

5

Miłosz

Gołębiowski

25

6

Witold

Bojara

21

7

wiktor

kwasiborski

21

8

Adam

Radwański

21

9

Witold

Ambroziak

20

10

Marcin

Sotomski

19

11

Ania

Misztal

14

12

Konrad

Matejun

13

13

Adam

Sulik

13

14

Kornelia

Gościmińska

12

15

Adam

Tameczka

12

16

Kamila

Ciesielska

10

17

Piotr

Pieprzyk

10

18

Katarzyna

Galewska

9

19

Katarzyna

Galewska

9

20

Amelia

Jęsiak

9

21

Cezary

Kropski

9

22

Magdalena

Pyznarska

9

23

Aleksandra

Ciarkowska

8

24

olga

regosz

8

25

Michał

Tąporowski

8

26

Marta

Wolna

8

27

Patryk

Rolnicki

5

28

Maja

Kijewska

4

29

Marta

Komorowska

4

30

Mikołaj

Niezbrzycki

4

31

Tymoteusz

Oślicki

4

32

Zuzanna

Badełek

3

33

Julia

Gielec

3

34

Ada

Krajewska

3

35

Michał

Tomaszewski

3

36

Zofia

Ząbek

3

37

Szymon

Górski

2

38

Adam

Horwat

2

39

Wojciech

Puszkin

2

40

Bartosz

Eppel

1

 

Klasyfikacja drużynowa po III sesji

L.P.

Nazwa drużyny 

Punkty pucharowe

1

Latające Wiewiórki

60

2

Kombinejszyn Team

57

3

Brave minds

50

4

Żółte psy

47

5

MSWiA (Maciek Szymon Wojtek i Adam)

34

6

Divide

32

7

Dzwony

28

8

MAN IN BLACK

19

9

Dżordże

17

10

Cytrynki

15

11

Karmazynowi Mściciele

14

12

Jakoś to będzie

13

13

Loczki

12

14

Ajsztajny

11

15

ODKiJ

11

16

trudno rozpuszczalni

10

17

Kaktusy

7

18

Niedopieczeńcy

6

19

Karmazynowi Mściciele

4

20

Stobiecko

4

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy