Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 4 sesji FSTNP 2020.

 

1.      Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Decydowały sekundowe różnice czasowe. Gratuluję.

2.      W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

3.      Klasyfikacja uwzględnia odwołania.

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Martyna Barbara

Rosiak

25

2

Dawid

Maćczak

25

3

Amanda

Neuman

20

4

Łukasz

Suchański

15

5

Wojciech

Sobol

12

6

Jędrzej

Lipowski

12

7

Piotr

Lasota

11

8

Krzysztof

Szyszkowski

10

9

Jan

Cerski

9

10

Paweł

Kaźmierski

8

11

Łukasz

Stępień

7

12

Wiktor

Bocian

6

13

Anna

Kania

5

14

Dominika

Radaszewska

4

15

Aleksandra

Różańska

3

16

Adam

Wróblewski

2

17

Filip

Jemioło

1

18

Jakub

Surdej

Twój wynik

19

Norbert

Roczniak

Twój wynik

20

Mateusz

Bielecki

Twój wynik

21

Witold

Formański

Twój wynik

22

Karol

Kuźniak

Twój wynik

23

Jakub

Grabarczyk

Twój wynik

24

Julia

Kaznowska

Twój wynik

25

Karol

Głogowski

Twój wynik

26

Bartosz

Stafiej

Twój wynik

27

Piotr

Sochacki

Twój wynik

28

Bartosz

Gałecki

Twój wynik

29

Marcin

Plich

Twój wynik

30

Maciej

Juśkiewicz

Twój wynik

31

Eryk

Szatan

Twój wynik

32

Adam

Kostka

Twój wynik

33

Michał

Żelazko

Twój wynik

34

Jakub

Stańdo

Twój wynik

35

Samuel

Jędrzejewski

Twój wynik

36

Karol

Chojnacki

Twój wynik

37

Kinga

Oleksiewicz

Twój wynik

38

Adam

Świniarski

Twój wynik

39

Michał

Frankiewicz

Twój wynik

40

Cezary

Dudkiewicz

Twój wynik

41

Filip

Tworus

Twój wynik

42

Dawid

Bogdan

Twój wynik

43

Mikołaj

Jełowicki

Twój wynik

44

Jan

Makowski

Twój wynik

45

Marek

Grądzki

Twój wynik

46

Maciej

Zbrzezny

Twój wynik

47

Martyna

Szafran

Twój wynik

48

Aleksandra

Ścibior

Twój wynik

49

Mateusz

Błędek

Twój wynik

50

Kacper

Wadas

Twój wynik

51

Mieszko

Pietrzak

Twój wynik

52

Kamil

Abendroth

Twój wynik

53

Gabriela

Smejda

Twój wynik

54

Kornelia

Bendzel

Twój wynik

55

kamil

cyga

Twój wynik

56

Krystian

Cyga

Twój wynik

57

Stanisław

Piechota

Twój wynik

 

 

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punktty pucharowe

1

Powabne Kwarki

25

2

Szwadron dumy

20

3

Buraki Iwana

15

4

Szatany Fizyki

12

5

Jesieniary

11

6

koperniki

11

7

BohrUVki

10

8

Wieczni Gimnazjaliści

9

9

PoliWęglany

8

10

Mistrzowie Pierwszych Klas

7

11

O!Mega

6

 

 

Klasyfikacja indywidualna po 4 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Krzysztof

Szyszkowski

43

2

Martyna Barbara

Rosiak

38

3

Witold

Formański

37

4

Dawid

Maćczak

35

5

Kornelia

Bendzel

32

6

Dominika

Radaszewska

31

7

Amanda

Neuman

30

8

Kamil

Abendroth

27

9

Łukasz

Stępień

27

10

Łukasz

Suchański

26

11

Jan

Cerski

24

12

Wojciech

Sobol

23

13

Jędrzej

Lipowski

22

14

Piotr

Łukawski

22

15

Anna

Kania

20

16

Piotr

Lasota

20

17

Gabriela

Smejda

20

18

Jakub

Stańdo

20

19

Lena

Wójcikiewicz

18

20

Jakub

Lewandowski

14

21

Eryk

Szatan

14

22

Marcin

Plich

13

23

Michał

Żelazko

13

24

Paweł

Kaźmierski

12

25

Maciej

Juśkiewicz

11

26

Wiktor

Bocian

9

27

Paweł

Stus

9

28

Robert

Wojech

9

29

Adam

Kostka

7

30

Filip

Jemioło

6

31

Piotr

Sochacki

6

32

Jakub

Surdej

6

33

Karol

Głogowski

5

34

Dominik

Majewski

4

35

Jakub

Krzysiak

3

36

Przemysław

Łabuń

3

37

Michał

Maranda

3

38

Jakub

Romanowski

3

39

Aleksandra

Różańska

3

40

Robert

Streflik

3

41

Tymoteusz

Domeradzki

2

42

Adam

Wróblewski

2

43

Adam

Kostka

1

44

Jakub

Rogulski

1

45

Paweł

Stus

1

 

Klasyfikacja drużynowa po 4 sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Powabne Kwarki

40

2

BohrUVki

35

3

Szatany fizyki

32

4

Szwadron dumy

32

5

Buraki Iwana

30

6

Jesieniary

21

7

koperniki

19

8

Wieczni Gimnazjaliści

18

9

PoliWęglany

15

10

Mistrzowie Pierwszych Klas

13

11

O!Mega

12

12

Team Pasieka

11

 

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy