Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki IV sesji FSTS 2020.

 

1.      Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Decydowały sekundowe różnice czasowe. Gratuluję.

2.      Niestety ciągle pojawiają się próby oszukiwania związane z czasem trwania sesji konkursowej dla uczestnika. Rozwiązywanie testu z całą pewnością nie trwa 5 minut. Nastąpiła dyskwalifikacja .

3.      W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

4.      Klasyfikacja uwzględnia odwołania.

5.      5. Następna sesja rozgrywana będzie w warunkach domowych i będzie to sesja półfinałowa.

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Igor

Pawelec

25

2

Kinga

Karolak

20

3

wiktor

kwasiborski

20

4

Marcin

Sotomski

15

5

Katarzyna

Galewska

15

6

Amelia

Niedbała

12

7

Witold

Bojara

11

8

Maciek

Sobczak

10

9

Szymon

Górski

9

10

Adam

Sulik

8

11

Witold

Ambroziak

8

12

Adam

Radwański

8

13

Adam

Horwat

7

14

Piotr

Pieprzyk

6

15

Kamila

Ciesielska

5

16

olga

regosz

5

17

Maja

Kijewska

4

18

Zuzanna

Badełek

3

19

Wojciech

Białek

2

20

oskar

urban

1

21

Lena

Pater

Twój wynik

22

Julia

Marcinkowska

Twój wynik

23

Michał

Gutkowski

Twój wynik

24

Adam

Tameczka

Twój wynik

25

Zofia

Ząbek

Twój wynik

26

Magdalena

Pyznarska

Twój wynik

27

Julia

Pietrzak

Twój wynik

28

Cezary

Kropski

Twój wynik

29

Amelia

Jęsiak

Twój wynik

30

Aleksandra

Ciarkowska

Twój wynik

31

Michał

Tąporowski

Twój wynik

32

Wiktor

Ganczarski

Twój wynik

33

Ada

Krajewska

Twój wynik

34

Nadia

Duszka

Twój wynik

35

Konrad

Matejun

Twój wynik

36

Patryk

Głogowski

Twój wynik

37

Mikołaj

Chlebicz

Twój wynik

38

Tomasz

Doroś

Twój wynik

39

Mikołaj

Niezbrzycki

Twój wynik

40

Kamil

Wroński

Twój wynik

41

Bartosz

Horna

Twój wynik

42

Sebastian

Wójciak

Twój wynik

43

Igor Piotr

Ejsmont

Twój wynik

44

Mateusz

Brzeziński

Twój wynik

45

Bartłomiej

Biskupski

Twój wynik

46

Tymoteusz

Oślicki

Twój wynik

47

Julia

Dorniak

Twój wynik

48

Oliwia

Miazek

Twój wynik

49

Jan

Maciejewski

Twój wynik

50

zosia

wzorek

Twój wynik

51

Hanna

Dąbrowska

Twój wynik

52

Justyna

Kowalczk

Twój wynik

53

Jakub

Brucki

Twój wynik

54

Agata

Jabłońska

Twój wynik

55

Katarzyna

Zacharska

Twój wynik

56

Kornelia

Gościmińska

Twój wynik

57

mateusz

jurewicz

Twój wynik

58

Hania

Śpiewak

Twój wynik

59

Adam

Gula

Twój wynik

60

Patryk

Rolnicki

Twój wynik

61

Jakub

Mankiewicz

Twój wynik

62

Marta

Wolna

Twój wynik

63

Kaja

Stawikowska

Dyskwalifikacja

64

Maciek

Urbański

Dyskwalifikacja

65

Kinga

Chrzanowska

Dyskwalifikacja

66

Marcel

Papierak

Twój wynik

67

Zofia

Szubańska

Twój wynik

68

Lena

Frontczkowiak

Twój wynik

69

Hubert

Janiszewski

Twój wynik

70

Jakub

Jaźwiec

Twój wynik

71

Helena

Lubasz

Twój wynik

72

Zofia

Kowlska

Twój wynik

73

Anna

Michaś

Twój wynik

74

Michał

Dyśko

Twój wynik

75

Mikołaj

Olczyk

Twój wynik

76

Hannna

Wiśniewska

Twój wynik

77

Maja

Węglarska

Twój wynik

78

Julia

Cichańska

Twój wynik

79

Bartosz

BOGDAN

Twój wynik

80

Gabrysia

Chodorowska

Twój wynik

81

Zofia

Nowak

Twój wynik

82

Kacper

Golański

Twój wynik

83

Kuba

Galczak

Twój wynik

84

Bolesław

Mayzel

Twój wynik

85

Oliwier

Sikorski

Twój wynik

86

Szymon

Andrysiak

Twój wynik

87

Bartosz

Wiewiórowski

Twój wynik

88

Kornel

Lewandowski

Twój wynik

89

Julia

Andryszczak

Twój wynik

90

Julia

Kurska

Twój wynik

91

Julia

Szcześniak

Twój wynik

92

Kacper

Wojtczak

Twój wynik

93

Mateusz

Mazur

Twój wynik

94

Zofia

Szafrańska

Twój wynik

95

Katarzyna

Glińska

Twój wynik

96

Tomasz

Andrzejak

Twój wynik

97

Krystian

Wróblewski

Twój wynik

98

Oliwia

Zwierzchowska

Twój wynik

99

Filip

Król

Twój wynik

100

Miłosz

Daczkowski

Twój wynik

101

Aleksandra

Rusak

Twój wynik

102

Maja

Wiączek

Twój wynik

103

Karolina

Walczak

Twój wynik

104

Tomasz

Balcerczyk

Twój wynik

105

Julia

Lubnauer

Twój wynik

106

Amelia

Sitarek

Twój wynik

107

Anastazja

Salamońska

Twój wynik

108

Sandra

Fertykowska

Twój wynik

109

Bartosz

Eppel

Twój wynik

110

Gracjan

Banaszkiewicz

Twój wynik

111

Bartosz

Szłapa

Twój wynik

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty Pucharowe

1

Cytrynki

25

2

Kombinejszyn Team

20

3

Żółte psy

15

4

Latające Wiewiórki

12

5

Dzwony

11

6

Ajsztajny

10

7

Brave minds

9

8

Jakoś to będzie

8

9

Dżordże

7

10

MAN IN BLACK

7

11

MSWiA (Maciek Szymon Wojtek i Adam)

6

12

Divide

5

13

ODKiJ

4

14

Karmazynowi Mściciele

3

 

 

Klasyfikacja indywidualna po 4 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Igor

Pawelec

87

2

Kinga

Karolak

55

3

Tomasz

Doroś

47

4

Amelia

Niedbała

43

5

wiktor

kwasiborski

41

6

Marcin

Sotomski

34

7

Witold

Bojara

32

8

Adam

Radwański

29

9

Miłosz

Gołębiowski

25

10

Katarzyna

Galewska

24

11

Adam

Sulik

21

12

Witold

Ambroziak

20

13

Piotr

Pieprzyk

16

14

Kamila

Ciesielska

15

15

Ania

Misztal

14

16

olga

regosz

13

17

Konrad

Matejun

13

18

Adam

Tameczka

12

19

Kornelia

Gościmińska

12

20

Szymon

Górski

11

21

Maciek

Sobczak

10

22

Magdalena

Pyznarska

9

23

Cezary

Kropski

9

24

Amelia

Jęsiak

9

25

Adam

Horwat

9

26

Katarzyna

Galewska

9

27

Marta

Wolna

8

28

Michał

Tąporowski

8

29

Julia

Pietrzak

8

30

Maja

Kijewska

8

31

Aleksandra

Ciarkowska

8

32

Witold

Ambroziak

8

33

Zuzanna

Badełek

6

34

Patryk

Rolnicki

5

35

Tymoteusz

Oślicki

4

36

Mikołaj

Niezbrzycki

4

37

Marta

Komorowska

4

38

Zofia

Ząbek

3

39

Michał

Tomaszewski

3

40

Ada

Krajewska

3

41

Julia

Gielec

3

42

Wojciech

Puszkin

2

43

Wojciech

Białek

2

44

oskar

urban

1

45

Bartosz

Eppel

1

 

Klasyfikacja drużynowa po 4 sesji

L.P.

Nazwa drużyny 

Punkty pucharowe

1

Kombinejszyn Team

77

2

Latające Wiewiórki

72

3

Żółte psy

62

4

Brave minds

59

5

Cytrynki

40

6

MSWiA (Maciek Szymon Wojtek i Adam)

40

7

Dzwony

39

8

Divide

37

9

MAN IN BLACK

26

10

Dżordże

24

11

Ajsztajny

21

12

Jakoś to będzie

21

13

Karmazynowi Mściciele

21

14

ODKiJ

15

15

Loczki

12

16

trudno rozpuszczalni

10

17

Kaktusy

7

18

Niedopieczeńcy

6

19

Stobiecko

4

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy