Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki IV sesji FSTFM 2020.

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. Decydowały sekundowe różnice czasowe. Gratuluję.

2.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

Wyniki IV sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Gabriela

Smejda

25

2

Wiktor

Grzywacz

20

3

Juliusz

Banecki

15

4

ignacy

kucharski

12

5

Jan

Cerski

12

6

Piotr

Sadowski

12

7

Krzysztof

Szyszkowski

11

8

Wiktor

Bocian

10

9

Łukasz

Stępień

9

10

Jakub

Krzysiak

9

11

Anna

Kania

8

12

Paweł

Kaźmierski

8

13

Kacper

Królewiak

7

14

Jakub

Pawlak

6

15

Jakub

Redner

5

16

Juliusz

Szymajda

4

17

Marek

Grądzki

3

18

Karol

Szwed

2

19

Tomasz

Kowara

1

20

Jan

Tryka

1

21

Michał

Warmbier

Twój wynik

22

Franciszek

Pietrzycki

Twój wynik

23

Jakub

Walesic

Twój wynik

24

Daniel

Szymczak

Twój wynik

25

Mikołaj

Kot

Twój wynik

26

Kacper

Orkwiszewski

Twój wynik

27

Samuel

Jędrzejewski

Twój wynik

28

Daniel

Wujkowski

Twój wynik

29

Karol

Chojnacki

Twój wynik

30

Antoni

Górecki

Twój wynik

31

Michał

Woźniak

Twój wynik

32

Jakub

Grabarczyk

Twój wynik

33

Hubert

Kalaczyński

Twój wynik

34

Jan

Moll

Twój wynik

35

Filip

Tworus

Twój wynik

36

Jan

Makowski

Twój wynik

37

Maciej

Zbrzezny

Twój wynik

38

Dawid

Bogdan

Twój wynik

39

Paulina

Cieślak

Twój wynik

40

Bartłomiej

Góra

Twój wynik

41

Bruno

Baran

Twój wynik

42

Filip

Jemioło

Twój wynik

43

Wojciech

Wójcik

Twój wynik

44

Tymoteusz

Domeradzki

Twój wynik

45

Tomasz

Martyński

Twój wynik

46

Daniel

Pazdro

Twój wynik

47

Julia

Kopka

Twój wynik

48

Mikołaj

Bańkowski

Twój wynik

49

Gabriela

Kaczmarek

Twój wynik

50

Antoni

Łuczak

Twój wynik

51

Michał

Król

Twój wynik

52

Aleksandra

Gomulak

Twój wynik

53

Damian

Gabrysiak

Twój wynik

54

Filip

Banasiak

Twój wynik

55

Agata

Mokrogulska

Twój wynik

56

Wojciech

Wojcieszek

Twój wynik

57

Kamila

Józwiak

Twój wynik

 

Wyniki IV sesji – klasyfikacja drużynowa

Drużyna

Punkty pucharowe

Szwadron Dumy

25

świeżaki pana kozłowskiego

25

Nieobliczalni

20

Bartki Fijołka

15

Wieczni Gimnazjaliści

12

Cooleczky

11

Koperniki

10

Cooleczki

9

 

 

Klasyfikacja indywidualna po IV sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Juliusz

Banecki

40

2

Wiktor

Grzywacz

40

3

Karol

Kuźniak

40

4

Piotr

Sadowski

39

5

Tomasz

Kowara

32

6

Piotr

Rzepecki

31

7

Gabriela

Smejda

31

8

Aleksandra

Różańska

28

9

Jakub

Kalina

26

10

Michał

Woźniak

25

11

Daniel

Wujkowski

25

12

Jan

Tryka

21

13

Jan

Cerski

20

14

Karol

Chojnacki

20

15

Julia

Kaznowska

20

16

Adam

Wróblewski

20

17

ignacy

kucharski

19

18

Mikołaj

Kot

18

19

Karol

Szwed

17

20

Kacper

Królewiak

16

21

Wiktor

Bocian

15

22

Antoni

Górecki

15

23

Kacper

Orkwiszewski

15

24

Jakub

Pawlak

14

25

Jakub

Redner

14

26

Łukasz

Stępień

13

27

Juliusz

Szymajda

13

28

Jakub

Jagiełła

12

29

Paweł

Kaźmierski

12

30

Jakub

Krzysiak

12

31

Franciszek

Pietrzycki

12

32

Aleksandra

Różańska

10

33

Daniel

Szymczak

10

34

Michał

Warmbier

9

35

Anna

Kania

8

36

Bruno

Baran

6

37

Krzysztof

Szyszkowski

6

38

Jakub

Rogulski

5

39

Dominika

Radaszewska

4

40

Witold

Formański

3

41

Marek

Grądzki

3

42

Mateusz

Siwocha

2

43

August

Jeziorny

1

 

Klasyfikacja drużynowa po IV sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

świeżaki pana kozłowskiego

69

2

Szwadron dumy

67

3

Jesieniary

65

4

Nieobliczalni

64

5

Bratki Fijołka

52

6

Spawex

45

7

Wieczni Gimnazjaliści

42

8

Nieprawdopodobni

38

9

Team Pasieka

34

10

Cooleczki

33

11

Cooleczky

33

12

Koperniki

16

13

123

4

 

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy