Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

 

 

Szanowni Państwo!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym informuję, że finały konkursów będą rozgrywane w sposób i w terminach wskazanych poniżej. Jednocześnie informujemy, że każdy uczestnik miał obowiązek zarejestrowac się do konkursu na platfromie infimat.p.lodz.pl. Wszyscy zapisani uczestnicy otzrymali powiadomienia o obowiązującej formie i datach zakończenia konkursów. W tym roku wszystkie dyplomy i nagrody zostaną rozesłane pocztą. 

konkurs data finałów sposób rozgrywania finałów

Fascynujaca Fizyka - Szkoły Ponadpodstawowe

24.03.2020 do godz 23.59 przesłanie prezentacji finałowej wraz z komentarzem na dwa adresy pocztowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fascynujaca Fizyka - Szkoły Podstawowe 24.03.2020 do godz 23.59 przesłanie prezentacji finałowej wraz z komentarzem na dwa adresy pocztowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
First Step to Success 25.03.2020r. o godz 09.00 platforma infimat.p.lodz.pl
First Step to Nobel Prize 23.03.2020r. o godz 9.00 platforma infimat.p.lodz.pl
First Step to Fields Medal 23.03.2020r. o godz 12.00 platforma infimat.p.lodz.pl
Piękne Doświadczenie Fascynujace Wyjaśnienie -  Szkoły Ponadpodstawowe
26.03.2020 do godz 23.59
przesłanie komentarza do prezentacji konkursowej na dwa adresy pocztowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - 1 opracowanie na zespół
Piękne Doświadczenie Fascynujace Wyjaśnienie -  Szkoły Podstawowe 26.03.2020 do godz 23.60 znaleźć pięć stron internetowych na których pokazywane, opisywane są doświadczenia fizyczne. Następnie wybrać sobie jedno z nich i opisać je swoimi słowami. Ważne są również informacje dlaczego właśnie to, a nie inne doświadczenie zwróciło Waszą uwagę. Prosimy o przesłanie pracy na dwa adresy pocztowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Opis powinien zawierać również linki do oglądanych stron i nie powinien przekraczać strony A4. - 1 opracowanie na zespół

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy