Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

 

Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu oficjalne wyniki sesji konkursowej nr 2 ( powtórzonej) oraz sesji konkursowej nr 3 FSTS 2021.

Uwagi

a)      W  sesji konkursowej wystartowało wielu uczestników! Co bardzo cieszy ! Szczególnie w czasie epidemii !

b)     Poziom merytoryczny uczestników był imponujący! Decydowały sekundy! Nawet nie minuty!

Sesja nr 2 ( powtórzona)

Wyniki indywidualne

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Adam

Maćczak

25

2

Maja

Przywara

25

3

Wojciech

Włodarski

20

4

Kamila

Naji

20

5

Krzysztof

Stefański

15

6

Franciszek

Malicki

15

7

Krzysztof

Kościelniak

15

8

Bartosz

BOGDAN

12

9

Weronika

Padzik

11

10

Hugo

Głąb

10

11

Marysia

Rajchert

10

12

Maja

Gromek

10

13

Anna

Szczepańska

9

14

Bartosz

Rupiński

8

15

Zofia

Parzyszek

7

16

Viktoria

Maiwald

7

17

Krystyna

Kujawa

6

18

Paweł

Szymajda

6

19

Karol

Ej

6

20

Jerzy

Mikołajczyk

6

21

Jan

Zieliński

6

22

Marta

Jarczyńska

5

23

Wiktoria

Cichońska

4

24

Jakub

Paprocki

3

25

Piotr

Szymański

2

26

Gabriela

Gallus

1

27

Oliwia

Zielińska

1

28

Małgorzata

Dośpiał

1

29

Natalia

Mentek

1

30

Anna

Wróblewska

1

31

Natalia

Szyszka

1

32

Igor

Skoczyński

Twój wynik

33

Wojciech

Kędzierski

Twój wynik

34

Zuzanna

Nowak

Twój wynik

35

Natalia

Mastalerz

Twój wynik

36

Zofia

Mateja

Twój wynik

37

Oliwier

Sikorski

Twój wynik

38

Natalia

Roguska

Twój wynik

39

Jan

Strumiłło

Twój wynik

40

Jan

Pierlejewski

Twój wynik

41

Konrad

Tomalka

Twój wynik

42

Antoni

Ruta

Twój wynik

43

Oliwia

Jaros

Twój wynik

44

Aleksandra

Rojek

Twój wynik

45

Gaja

Fijałkowska

Twój wynik

46

Maja

Fijałkowska

Twój wynik

47

Barbara

Ejzert

Twój wynik

48

Maria

Cybulska

Twój wynik

49

Stanisław

Pąśko

Twój wynik

50

Zofia

Stefańska

Twój wynik

51

Jakub

Dziekoński

Twój wynik

52

Mikołaj

Podrażka

Twój wynik

53

Patrycja

Lizis

Twój wynik

54

Zosia

Eckersdorf

Twój wynik

55

Anna

Jasińska

Twój wynik

56

Tosia

Podczaska

Twój wynik

57

Jan

Gwarda

Twój wynik

58

Kacper

Kmieciak

Twój wynik

59

Maja

Pluta

Twój wynik

60

Pola

Zych

Twój wynik

61

Majka

Drogosz

Twój wynik

62

Mateusz

Lewandowski

Twój wynik

63

Hanna

Chołuj

Twój wynik

64

Kaja

Fijałkowska

Twój wynik

65

Ania

Ways

Twój wynik

66

Maja

Kowalonek

Twój wynik

67

Dominika

Kubacka

Twój wynik

68

Jan

Kosut

Twój wynik

69

Kasia

Pieniążek

Twój wynik

70

Justyna

Zwiech

Twój wynik

71

Jakub

Kosatka

Twój wynik

72

Eryk

Suski

Twój wynik

73

Jakub

Kałużny

Twój wynik

74

Hubert

Głowa

Twój wynik

75

Paweł

Wasicki

Twój wynik

76

Olimpia

Dymek

Twój wynik

77

Mateusz

Zbrożek

Twój wynik

78

Zuzanna

Głowacka

Twój wynik

79

Laura

Gałczyńska

Twój wynik

80

Maria

Dubiel

Twój wynik

81

Justyna

Jurek

Twój wynik

82

Julka

Skowron

Twój wynik

83

Natalia

Linkowska

Twój wynik

84

Natalia

Szadejko

Twój wynik

85

Hubert

Brodowski

Twój wynik

86

Mikołaj

Mączynski

Twój wynik

87

Julia

Niedbala

Twój wynik

88

Szymon

Estkowski

Twój wynik

89

Jan

Balcerczak

Twój wynik

90

Aleksandra

Chołuj

Twój wynik

91

Hubert

Ignatowicz

Twój wynik

92

Karolina

Sroka

Twój wynik

93

Adam

Kolanowski

Twój wynik

94

Ziemowit

Kruk

Twój wynik

95

Natalia

Marcinkowska

Twój wynik

96

Robert

Matuszczak

Twój wynik

97

Mikołaj

Śnieżyński

Twój wynik

98

Maria

Kwiatkowska

Twój wynik

99

Michalina

Sęczkowska

Twój wynik

100

Dawid

Barański

Twój wynik

101

Maciej

Kaca

Twój wynik

102

Paweł

Petrusiewicz

Twój wynik

103

Wiktor

Kaczor

Twój wynik

104

Jakub

Nowak

Twój wynik

105

Weronika

Schmidt

Twój wynik

106

Wojciech

Weremczuk

Twój wynik

107

Nicola

Wójcikowska

Twój wynik

108

Igor

Mordalski

Twój wynik

109

Jakub

Słomian

Twój wynik

110

Julia

Florczak

Twój wynik

111

Antek

Grzelak

Twój wynik

112

Paweł

Borys

Twój wynik

113

Amelia

Błaszczyk

Twój wynik

114

Agnieszka

Wiktorska

Twój wynik

115

Maria

Radwańska

Twój wynik

116

Bartosz

Brygier

Twój wynik

 

Wyniki drużynowe

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty Pucharowe

1

Centurioni Cezarego

25

2

Władki

25

3

SM8b

20

4

4and4

15

5

Pierwiastki12

12

6

Salezjanki

11

7

Radioaktywni

10

8

Matmollówki

10

9

Muminki

10

10

Pegazy

9

11

SzopyPracze34

8

12

NIEZAPOMINAJKI

7

13

IQ Team

6

14

Heliocentrycy

5

15

Trznadle

5

16

2HEADY

4

17

ENERGY team

3

18

5 wspaniałych

2

19

Solistki  

1

20

Drużyna Pierścienia

Wynik drużyny

21

Wilczki

Wynik drużyny

22

Impostors

Wynik drużyny

23

Zuzanna Głowacka Karolina Sroka Laura Gałczyńska Marysia Dubiel

Wynik drużyny

24

Mgławice

Wynik drużyny

 

Sesja nr 3  

Wyniki indywidualne

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Bartosz

BOGDAN

25

2

Oliwia

Zielińska

20

3

Maja

Kowalonek

15

4

Stanisław

Pąśko

12

5

Dominika

Kubacka

12

6

Zofia

Stefańska

12

7

Kamila

Naji

11

8

Justyna

Zwiech

11

9

Kasia

Pieniążek

11

10

Jan

Kosut

10

11

Oliwier

Sikorski

9

12

Wojciech

Włodarski

8

13

Krzysztof

Kościelniak

7

14

Franciszek

Malicki

6

15

Marysia

Rajchert

6

16

Jan

Balcerczak

5

17

Zofia

Grzelak

4

18

Maja

Pluta

3

19

Barbara

Ejzert

2

20

Aleksandra

Rojek

2

21

Maria

Cybulska

1

22

Krzysztof

Stefański

Twój wynik

23

Jakub

Kosatka

Twój wynik

24

Natalia

Mastalerz

Twój wynik

25

Maja

Gromek

Twój wynik

26

Zofia

Mateja

Twój wynik

27

Adam

Maćczak

Twój wynik

28

Maja

Przywara

Twój wynik

29

Hugo

Głąb

Twój wynik

30

Weronika

Padzik

Twój wynik

31

Jan

Zieliński

Twój wynik

32

Paweł

Szymajda

Twój wynik

33

Mateusz

Zbrożek

Twój wynik

34

Jakub

Dziekoński

Twój wynik

35

Piotr

Nowak

Twój wynik

36

Mateusz

Lewandowski

Twój wynik

37

Jan

Gwarda

Twój wynik

38

Majka

Drogosz

Twój wynik

39

Kacper

Kmieciak

Twój wynik

40

Anna

Wróblewska

Twój wynik

41

Natalia

Mentek

Twój wynik

42

Kaja

Fijałkowska

Twój wynik

43

Małgorzata

Dośpiał

Twój wynik

44

Natalia

Szyszka

Twój wynik

45

Wojciech

Kędzierski

Twój wynik

46

Jan

Pierlejewski

Twój wynik

47

Gaja

Fijałkowska

Twój wynik

48

Oliwia

Jaros

Twój wynik

49

Zofia

Parzyszek

Twój wynik

50

Zuzanna

Nowak

Twój wynik

51

Tosia

Podczaska

Twój wynik

52

Krystyna

Kujawa

Twój wynik

53

Karol

Ej

Twój wynik

54

Jakub

Nowak

Twój wynik

55

Szymon

Estkowski

Twój wynik

56

Julia

Niedbala

Twój wynik

57

Paweł

Petrusiewicz

Twój wynik

58

Wojciech

Weremczuk

Twój wynik

59

Mikołaj

Podrażka

Twój wynik

60

Adam

Kolanowski

Twój wynik

61

Jakub

Paprocki

Twój wynik

62

Hanna

Chołuj

Twój wynik

63

Maria

Kwiatkowska

Twój wynik

64

Igor

Skoczyński

Twój wynik

65

Aleksandra

Chołuj

Twój wynik

66

Hubert

Ignatowicz

Twój wynik

67

Anna

Szczepańska

Twój wynik

68

Mikołaj

Mączynski

Twój wynik

69

Piotr

Szymański

Twój wynik

70

Antoni

Ruta

Twój wynik

71

Konrad

Tomalka

Twój wynik

72

Wiktoria

Cichońska

Twój wynik

73

Natalia

Roguska

Twój wynik

74

Jan

Strumiłło

Twój wynik

75

Hubert

Głowa

Twój wynik

76

Eryk

Suski

Twój wynik

77

Jakub

Kałużny

Twój wynik

78

Paweł

Wasicki

Twój wynik

79

Wiktor

Kaczor

Twój wynik

80

Bartosz

Rupiński

Twój wynik

81

Jerzy

Mikołajczyk

Twój wynik

82

Gabriela

Gallus

Twój wynik

83

Marta

Jarczyńska

Twój wynik

84

Viktoria

Maiwald

Twój wynik

85

Patrycja

Lizis

Twój wynik

86

Olimpia

Dymek

Twój wynik

87

Anna

Jasińska

Twój wynik

88

Zosia

Eckersdorf

Twój wynik

89

Pola

Zych

Twój wynik

90

Mikołaj

Śnieżyński

Twój wynik

91

Maja

Fijałkowska

Twój wynik

92

Wiktoria

Wolska

Twój wynik

93

Natalia

Szadejko

Twój wynik

94

Julka

Skowron

Twój wynik

95

Justyna

Jurek

Twój wynik

96

Natalia

Marcinkowska

Twój wynik

97

Natalia

Linkowska

Twój wynik

98

Michalina

Sęczkowska

Twój wynik

99

Julia

Kita

Twój wynik

100

Amelia

Błaszczyk

Twój wynik

101

Paulina

Tomczak

Twój wynik

102

Paweł

Borys

Twój wynik

103

Małgorzata

Krzepińska

Twój wynik

104

Maria

Radwańska

Twój wynik

105

Julia

Florczak

Twój wynik

106

Bartosz

Brygier

Twój wynik

107

Agnieszka

Wiktorska

Twój wynik

108

Wiktoria

Nawrocka

Twój wynik

109

Aleksandra

Józwiak

Twój wynik

 

Wyniki drużynowe

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Pegazy

25

2

2HEADY

20

3

Centurioni Cezarego

15

4

Władki

15

5

Matmollówki

15

6

SzopyPracze34

12

7

Muminki

11

8

IQ Team

10

9

4and4

9

10

salezjanki

9

11

Drużyna Pierścienia

8

12

5 wspaniałych

7

13

SM8b

7

14

Radioaktywni

6

15

Heliocentrycy

6

16

NIEZAPOMINAJKI

5

17

Pierwiastki12

5

18

Trznadle

4

19

Solistki   

3

20

Wilczki

2

 

 

 

Klasyfikacja po 3 sesjach

Wyniki indywidualne

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Wojciech

Włodarski

48

2

Bartosz

BOGDAN

48

3

Marysia

Rajchert

41

4

Krzysztof

Kościelniak

37

5

Franciszek

Malicki

36

6

Maja

Gromek

35

7

Kamila

Naji

31

8

Krzysztof

Stefański

30

9

Oliwia

Zielińska

29

10

Adam

Maćczak

25

11

Maja

Przywara

25

12

Maja

Kowalonek

21

13

Dominika

Kubacka

19

14

Stanisław

Pąśko

18

15

Oliwier

Sikorski

18

16

Zofia

Stefańska

18

17

Zofia

Parzyszek

17

18

Jan

Pierlejewski

12

19

Weronika

Padzik

11

20

Kasia

Pieniążek

11

21

Justyna

Zwiech

11

22

Hugo

Głąb

10

23

Jan

Kosut

10

24

Natalia

Mastalerz

10

25

Zofia

Mateja

10

26

Zuzanna

Nowak

9

27

Anna

Szczepańska

9

28

Bartosz

Rupiński

8

29

Viktoria

Maiwald

7

30

Karol

Ej

6

31

Krystyna

Kujawa

6

32

Jerzy

Mikołajczyk

6

33

Paweł

Szymajda

6

34

Jan

Zieliński

6

35

Jan

Balcerczak

5

36

Marta

Jarczyńska

5

37

Adam

Kolanowski

5

38

Wiktoria

Cichońska

4

39

Zofia

Grzelak

4

40

Hubert

Ignatowicz

4

41

Olimpia

Dymek

3

42

Jakub

Paprocki

3

43

Maja

Pluta

3

44

Zosia

Eckersdorf

2

45

Barbara

Ejzert

2

46

Aleksandra

Rojek

2

47

Piotr

Szymański

2

48

Maria

Cybulska

1

49

Małgorzata

Dośpiał

1

50

Majka

Drogosz

1

51

Gabriela

Gallus

1

52

Jan

Gwarda

1

53

Kacper

Kmieciak

1

54

Mateusz

Lewandowski

1

55

Natalia

Mentek

1

56

Natalia

Szyszka

1

57

Anna

Wróblewska

1

 

Wyniki drużynowe

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Centurioni Cezarego

66

2

Pegazy

49

3

Władki

46

4

salezjanki

40

5

4and4

33

6

SzopyPracze34

32

7

Matmollówki

29

8

SM8b

28

9

2HEADY

27

10

Muminki

26

11

NIEZAPOMINAJKI

23

12

Pierwiastki12

21

13

5 wspaniałych

19

14

Heliocentrycy

19

15

Radioaktywni

17

16

IQ Team

16

17

Drużyna pierścienia

15

18

Trznadle

9

19

ENERGY team

5

20

Solistki  

4

21

Wilczki

2

 

 

Gratuluję wszystkim !

Dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy