Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki III sesji FSTNP 2021.

 

1.      Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący.  

2.      W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

Wyniki III sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Dawid

Maćczak

25

2

Amanda

Neuman

25

3

Dominika

Radaszewska

20

4

Kamil

Abendroth

15

5

Witold

Formański

12

6

Piotr

Łukawski

11

7

Jędrzej

Lipowski

10

8

Wojciech

Sobol

10

9

Dominika

Lizis

9

10

Mateusz

Gapiński

8

11

Paweł

Żuczek

7

12

Łukasz

Gapiński

6

13

Hubert

Baraniak

5

14

Wojciech

Wójcik

4

15

Dominik

Kapinos

3

16

Konrad

Ćwięka

2

17

Tomasz

Martyński

1

18

Jan

Wanatowicz

Twój wynik

19

Wiktor

Majka

Twój wynik

20

Patrycja

Krajewska

Twój wynik

21

Maksymilian

Skowron

Twój wynik

22

Kamil

Rytczak

Twój wynik

23

Konrad

Kaczmarczyk

Twój wynik

24

Julia

Piech

Twój wynik

25

Daniel

Pazdro

Twój wynik

26

Jakub

Białecki

Twój wynik

27

Kinga

Mycek

Twój wynik

28

Jan

Sarzała

Twój wynik

29

Wiktor

Stępniewski

Twój wynik

30

Robert

Wojech

Twój wynik

31

Maciej

Juśkiewicz

Twój wynik

32

Lena

Wójcikiewicz

Twój wynik

33

Michał

Żelazko

Twój wynik

34

Jan

Milczarek

Twój wynik

35

Marcin

Plich

Twój wynik

36

Adam

Kostka

Twój wynik

37

Dawid

Cybulski

Twój wynik

38

Dawid

Szczech

Twój wynik

39

Kacper

Kołodziejski

Twój wynik

40

Mateusz

Kowalczyk

Twój wynik

41

Anna

Babicka

Twój wynik

42

Kinga

Wilk

Twój wynik

43

Eryk

Szatan

Twój wynik

44

Jan

Zubalewicz

Twój wynik

45

Marek

Grądzki

Twój wynik

46

Antoni

Kobyłecki

Twój wynik

47

Maciej

Krawiecki

Twój wynik

48

Tomasz

Kowalczyk

Twój wynik

49

Marta

Haik

Twój wynik

50

Kinga

Dyka

Twój wynik

51

Arkadiusz

Kopacz

Twój wynik

52

Filip

Kołodziejski

Twój wynik

53

Wiktoria

Kozioł

Twój wynik

54

Filip

Dymczyk

Twój wynik

55

Jan

Makowski

Twój wynik

56

Maciej

Zbrzezny

Twój wynik

57

Dawid

Bogdan

Twój wynik

58

Szymon

Buchowicz

Twój wynik

59

Filip

Tworus

Twój wynik

60

Kacper

Wadas

Twój wynik

61

Stanisław

Piechota

Twój wynik

62

Mateusz

Siwocha

Twój wynik

63

Jakub

Paluch

Twój wynik

64

Wojciech

Nowakowski

Twój wynik

65

Wacław

Łysy

Twój wynik

66

Kornelia

Bendzel

Twój wynik

67

Gabriela

Smejda

Twój wynik

68

Jakub

Teodorczyk

Twój wynik

69

Jakub

Stańdo

Twój wynik

70

Jakub

Szymczak

Twój wynik

71

Oskar

Hofmokl

Twój wynik

72

Joanna

Kozyra

Twój wynik

73

Jakub

Figiela

Twój wynik

74

Tomek

Puzio

Twój wynik

75

Mateusz

Wrzosek

Twój wynik

76

Michał

Lichwała

Twój wynik

77

Jakub

Drożdżewicz

Twój wynik

78

Adam

Długosz

Twój wynik

79

Bruno

Baran

Twój wynik

 

 

Wyniki III sesji – klasyfikacja drużynowa

 

BohrUVki

25

Powabne Kwarki

20

Jednostajnie Opóźnieni

15

Coco Jambo Mielec

12

II LO Staszic

11

Szatany Fizyki

10

Fizyczne świry

9

Ślepe krety zagłady

8

Wieczni Gimnazjaliści

7

PoliWęglany

6

Indukcja Elekrzycha

5

DreamTeam

4

TJPD

3

Nobel

2

Pokora

1

Liniowe Świry

1

 

Klasyfikacja indywidualna po III sesji

 

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Amanda

Neuman

47

2

Witold

Formański

47

3

Dominika

Radaszewska

38

4

Jędrzej

Lipowski

36

5

Dawid

Maćczak

31

6

Mateusz

Gapiński

29

7

Kamil

Abendroth

27

8

Wojciech

Wójcik

25

9

Wojciech

Sobol

23

10

Tomasz

Martyński

21

11

Hubert

Baraniak

21

12

Paweł

Żuczek

20

13

Dominik

Kapinos

17

14

Jan

Wanatowicz

16

15

Łukasz

Suchański

16

16

Martyna Barbara

Rosiak

16

17

Jakub

Ciężki

13

18

Łukasz

Gapiński

12

19

Konrad

Ćwięka

12

20

Jakub

Białecki

12

21

Wiktor

Majka

11

22

Piotr

Łukawski

11

23

Dominika

Lizis

9

24

Daniel

Pazdro

7

25

Jan

Milczarek

7

26

Patrycja

Krajewska

6

27

Kinga

Wilk

5

28

Mikołaj

Proczek

5

29

Kinga

Mycek

5

30

Filip

Dymczyk

5

31

Jakub

Stańdo

4

32

Wiktoria

Kozioł

4

33

Gniewoj

Michalewski

3

 

Klasyfikacja drużynowa po III sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Powabne Kwarki

57

2

Jednostajnie Opóźnieni

55

3

Coco Jambo Mielec

52

4

BohrUVki

47

5

Fizyczne świry

34

6

Szatany Fizyki

31

7

DreamTeam

29

8

Wieczni Gimnazjaliści

26

9

II LO Staszic

26

10

TJPD

25

11

Pokora

15

12

Ślepe krety zagłady

14

13

PoliWęglany

10

14

Liniowe Świry

7

15

Lechici

7

16

Indukcja Elekrzycha

7

17

Es na nobów

4

18

Nobel

2

19

Aniołki szubiego

1

 

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy