Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

 

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki III sesji FSTFM 2021.

 

W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

Wyniki III sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Jakub

Stańdo

25

2

Dominika

Radaszewska

20

3

Witold

Formański

15

4

Kajetan

Woskresiński

12

5

Jakub

Wojna

11

6

Tomasz

Kowara

10

7

Michał

Warmbier

10

8

ignacy

kucharski

9

9

Jan

Staszak

8

10

Juliusz

Banecki

7

11

Piotr

Sadowski

6

12

Jan

Tryka

5

13

Maciej

Juśkiewicz

4

14

Kornelia

Bendzel

3

15

Michał

Rybczyński

2

16

Jan

Sarzała

1

17

Adam

Długosz

Twój wynik

18

Oskar

Hofmokl

Twój wynik

19

Wojciech

Nowakowski

Twój wynik

20

August

Jeziorny

Twój wynik

21

Witold

Kardas

Twój wynik

22

Mateusz

Kowalczyk

Twój wynik

23

Julia

Syzdół

Twój wynik

24

Gniewoj

Michalewski

Twój wynik

25

Bartłomiej

Włodarski

Twój wynik

26

Mateusz

Gapiński

Twój wynik

27

Filip

Kołodziejski

Twój wynik

28

Franciszek

Pietrzycki

Twój wynik

29

Daniel

Szymczak

Twój wynik

30

Robert

Wojech

Twój wynik

31

Eryk

Szatan

Twój wynik

32

Adam

Kostka

Twój wynik

33

Wojciech

Wójcik

Twój wynik

34

Dominik

Kapinos

Twój wynik

35

Jan

Wanatowicz

Twój wynik

36

Tomasz

Martyński

Twój wynik

37

Daniel

Pazdro

Twój wynik

38

Jakub

Piotrowicz

Twój wynik

39

Kamil

Abendroth

Twój wynik

40

Gabriela

Smejda

Twój wynik

41

Michaił

Legczylin

Twój wynik

42

Dawid

Cybulski

Twój wynik

43

Paweł

Żuczek

Twój wynik

44

Stanisław

Piechota

Twój wynik

45

Mikołaj

Kot

Twój wynik

46

Lena

Wójcikiewicz

Twój wynik

47

Szymon

Buchowicz

Twój wynik

48

Bruno

Baran

Twój wynik

49

Mateusz

Siwocha

Twój wynik

50

Kacper

Wadas

Twój wynik

51

Jan

Makowski

Twój wynik

52

Filip

Tworus

Twój wynik

53

Marek

Darnowski

Twój wynik

54

Maciej

Zbrzezny

Twój wynik

55

Dawid

Bogdan

Twój wynik

56

Patrycja

Kowalska

Twój wynik

57

Małgorzata

Kalbarczyk

Twój wynik

58

Jakub

Ciężki

Twój wynik

59

Ryszard

Nowak

Twój wynik

60

Anna

Babicka

Twój wynik

61

Wiktoria

Pawlik

Twój wynik

62

Dawid

Szczech

Twój wynik

63

Hubert

Pacyna

Twój wynik

64

Dominika

Lebioda

Twój wynik

65

Kornelia

Gościmińska

Twój wynik

66

Andrzej

Nowakowski

Twój wynik

67

Adam

Nahajowski

Twój wynik

68

Jan

Kowalczyk

Twój wynik

69

Jakub

Drożdżewicz

Twój wynik

70

Marek

Grądzki

Twój wynik

71

Kacper

Kołodziejski

Twój wynik

72

Kamila

Trafna

Twój wynik

73

Milena

Sobka

Twój wynik

74

Justyna

Olejnik

Twój wynik

75

Patryk

Zawadzki

Twój wynik

76

Kostiantyn

Stambulskyi

Twój wynik

77

Margarita

Kulenty

Twój wynik

 

 

Wyniki III sesji – klasyfikacja drużynowa

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

chleb

25

2

TJPD

20

3

S P A W E X

15

4

Wy(mierni)

12

5

Ślepe krety zagłady

11

6

Pokora

11

7

Szatany Fizyki

10

8

Masny gamg

10

9

We Make Crystal Math

9

10

PoliWęglany

8

11

Wieczni Gimnazjaliści

8

12

Liniowe Świry

7

13

Omielcza

6

14

Fatany Sizyki

5

 

 

 

Klasyfikacja indywidualna po III sesji

 

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Dominika

Radaszewska

43

2

Witold

Formański

29

3

Julia

Syzdół

25

4

Jakub

Stańdo

25

5

Daniel

Pazdro

25

6

Michaił

Legczylin

25

7

Witold

Kardas

25

8

Mateusz

Gapiński

25

9

Kajetan

Woskresiński

24

10

Paweł

Żuczek

20

11

Wojciech

Wójcik

20

12

Bartłomiej

Włodarski

20

13

Jan

Wanatowicz

20

14

Tomasz

Martyński

20

15

Dominik

Kapinos

20

16

Jakub

Wojna

19

17

August

Jeziorny

15

18

Łukasz

Gapiński

15

19

Kacper

Wadas

12

20

Jakub

Lewandowski

12

21

Maciej

Zbrzezny

11

22

Aleksandra

Mitura

11

23

Szymon

Buchowicz

11

24

Michał

Warmbier

10

25

Gabriela

Smejda

10

26

Mateusz

Siwocha

10

27

Tomasz

Kowara

10

28

Jan

Kowalczyk

10

29

Stanisław

Piechota

9

30

Hubert

Pacyna

9

31

Andrzej

Nowakowski

9

32

ignacy

kucharski

9

33

Kornelia

Gościmińska

9

34

Jakub

Drożdżewicz

9

35

Jan

Staszak

8

36

Juliusz

Banecki

7

37

Piotr

Sadowski

6

38

Kornelia

Bendzel

6

39

Jan

Tryka

5

40

Bruno

Baran

5

41

Maciej

Juśkiewicz

4

42

Oskar

Hofmokl

4

43

Wiktoria

Pawlik

3

44

Jakub

Ciężki

3

45

Michał

Rybczyński

2

46

Jakub

Piotrowicz

2

47

Franciszek

Pietrzycki

2

48

Ryszard

Nowak

2

49

Daniel

Szymczak

1

50

Jan

Sarzała

1

51

Gniewoj

Michalewski

1

 

Klasyfikacja drużynowa po III sesji

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punty pucharowe

1

chleb

60

2

Masny gang

50

3

TJPD

44

4

Wy(mierni)

44

5

PoliWęglany

37

6

Pokora

35

7

Ślepe krety zagłady

34

8

We Make Crystal Math

32

9

Liniowe Świry

31

10

Szatany Fizyki

24

11

S P A W E X

22

12

Wieczni Gimnazjaliści

18

13

Unici

17

14

Fatany Sizyki

15

15

Omielcza

10

 

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy