Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 4 sesji FSTNP 2021.

 

Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący.  

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punty pucharowe

1

Piotr

Łukawski

25

2

Witold

Formański

20

3

Dominika

Radaszewska

15

4

Kamil

Abendroth

12

5

Konrad

Ćwięka

11

6

Łukasz

Suchański

10

7

Martyna Barbara

Rosiak

10

8

Amanda

Neuman

10

9

Daniel

Pazdro

9

10

Dominik

Kapinos

9

11

Wojciech

Wójcik

8

12

Tomasz

Martyński

8

13

Jan

Wanatowicz

7

14

Paweł

Żuczek

6

15

Kinga

Mycek

5

16

Arkadiusz

Kopacz

4

17

Wojciech

Sobol

3

18

Dawid

Maćczak

3

19

Wiktor

Majka

2

20

Mateusz

Gapiński

1

21

Jakub

Białecki

Twój wynik

22

Jędrzej

Lipowski

Twój wynik

23

Wiktoria

Kozioł

Twój wynik

24

Filip

Dymczyk

Twój wynik

25

Mikołaj

Proczek

Twój wynik

26

Patrycja

Krajewska

Twój wynik

27

Dominika

Lizis

Twój wynik

28

Hubert

Baraniak

Twój wynik

29

Łukasz

Gapiński

Twój wynik

30

Kinga

Wilk

Twój wynik

31

Eryk

Szatan

Twój wynik

32

Adam

Kostka

Twój wynik

33

Michał

Żelazko

Twój wynik

34

Robert

Wojech

Twój wynik

35

Jakub

Stańdo

Twój wynik

36

Jan

Milczarek

Twój wynik

37

Marcin

Plich

Twój wynik

38

Maciej

Juśkiewicz

Twój wynik

39

Wojciech

Nowakowski

Twój wynik

40

Gniewoj

Michalewski

Twój wynik

41

Jan

Sarzała

Twój wynik

42

Filip

Kołodziejski

Twój wynik

43

Kacper

Kołodziejski

Twój wynik

44

Mateusz

Kowalczyk

Twój wynik

45

Dawid

Szczech

Twój wynik

46

Wiktor

Stępniewski

Twój wynik

47

Gabriela

Smejda

Twój wynik

48

Dawid

Bogdan

Twój wynik

49

Oskar

Hofmokl

Twój wynik

50

Michał

Rybczyński

Twój wynik

51

Kamil

Rytczak

Twój wynik

52

Michał

Cyl

Twój wynik

53

Julia

Piech

Twój wynik

54

Konrad

Kaczmarczyk

Twój wynik

55

Maksymilian

Skowron

Twój wynik

56

Dawid

Cybulski

Twój wynik

57

Antoni

Kobyłecki

Twój wynik

58

Tomasz

Kowalczyk

Twój wynik

59

Marta

Haik

Twój wynik

60

Jan

Makowski

Twój wynik

61

Franciszek

Pietrzycki

Twój wynik

62

Filip

Tworus

Twój wynik

63

Maciej

Zbrzezny

Twój wynik

64

Marek

Grądzki

Twój wynik

65

Maciej

Krawiecki

Twój wynik

66

Daniel

Szymczak

Twój wynik

67

Bruno

Baran

Twój wynik

68

Kornelia

Bendzel

Twój wynik

69

Jan

Zubalewicz

Twój wynik

70

Dawid

Matejek

Twój wynik

71

Joanna

Kozyra

Twój wynik

72

Stanisław

Piechota

Twój wynik

 

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

BohrUVki

25

2

Coco Jambo Mielec

20

3

Powabne Kwarki

15

4

Fizyczne świry

12

5

Jednostajnie Opóźnieni

11

6

Szatany Fizyki

10

7

DreamTeam

9

8

TJPD

8

9

Ślepe krety zagłady

7

10

II LO Staszic

6

11

Wieczni Gimnazjaliści

5

12

Pokora

4

13

Indukcja Elekrzycha

3

 

 

Klasyfikacja indywidualna po 4 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Witold

Formański

67

2

Amanda

Neuman

57

3

Dominika

Radaszewska

55

4

Kamil

Abendroth

39

5

Piotr

Łukawski

36

6

Jędrzej

Lipowski

36

7

Dawid

Maćczak

34

8

Wojciech

Wójcik

33

9

Mateusz

Gapiński

30

10

Tomasz

Martyński

29

11

Paweł

Żuczek

26

12

Łukasz

Suchański

26

13

Wojciech

Sobol

26

14

Martyna Barbara

Rosiak

26

15

Dominik

Kapinos

26

16

Jan

Wanatowicz

23

17

Konrad

Ćwięka

23

18

Hubert

Baraniak

21

19

Daniel

Pazdro

16

20

Wiktor

Majka

13

21

Jakub

Ciężki

13

22

Łukasz

Gapiński

12

23

Jakub

Białecki

12

24

Kinga

Mycek

10

25

Dominika

Lizis

9

26

Jan

Milczarek

7

27

Patrycja

Krajewska

6

28

Kinga

Wilk

5

29

Mikołaj

Proczek

5

30

Filip

Dymczyk

5

31

Jakub

Stańdo

4

32

Wiktoria

Kozioł

4

33

Arkadiusz

Kopacz

4

34

Gniewoj

Michalewski

3

 

 

Klasyfikacja drużynowa po 4 sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Powabne Kwarki

72

2

Coco Jambo Mielec

72

3

BohrUVki

72

4

Jednostajnie Opóźnieni

66

5

Fizyczne świry

46

6

Szatany Fizyki

41

7

DreamTeam

38

8

TJPD

33

9

II LO Staszic

32

10

Wieczni Gimnazjaliści

31

11

Ślepe krety zagłady

21

12

Pokora

19

13

PoliWęglany

10

14

Indukcja Elekrzycha

10

15

Liniowe Świry

7

16

Lechici

7

17

Es na nobów

4

18

Nobel

2

19

Aniołki szubiego

1

 

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy