Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu oficjalne wyniki sesji konkursowej nr 4

Poziom merytoryczny uczestników był imponujący! Decydowały sekundy! Nawet nie minuty!

 

Sesja nr 4

Wyniki indywidualne

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Weronika

Padzik

25

2

Wojciech

Włodarski

20

3

Krzysztof

Kościelniak

15

4

Maja

Gromek

15

5

Franciszek

Malicki

15

6

Marysia

Rajchert

15

7

Krzysztof

Stefański

15

8

Anna

Wróblewska

12

9

Małgorzata

Dośpiał

12

10

Natalia

Mentek

12

11

Igor

Skoczyński

12

12

Natalia

Szyszka

11

13

Piotr

Szymański

10

14

Mikołaj

Mączynski

10

15

Anna

Szczepańska

10

16

Antoni

Ruta

10

17

Konrad

Tomalka

9

18

Barbara

Ejzert

8

19

Maria

Cybulska

8

20

Aleksandra

Rojek

8

21

Oliwia

Jaros

8

22

Maja

Fijałkowska

7

23

Gaja

Fijałkowska

6

24

Wojciech

Kędzierski

5

25

Maja

Kowalonek

4

26

Oliwier

Sikorski

3

27

Zofia

Stefańska

3

28

Oliwia

Zielińska

2

29

Bartosz

Rupiński

1

30

Mateusz

Lewandowski

Twój wynik

31

Maja

Pluta

Twój wynik

32

Jan

Gwarda

Twój wynik

33

Majka

Drogosz

Twój wynik

34

Kacper

Kmieciak

Twój wynik

35

Marta

Jarczyńska

Twój wynik

36

Natalia

Mastalerz

Twój wynik

37

Zuzanna

Nowak

Twój wynik

38

Zofia

Mateja

Twój wynik

39

Jerzy

Mikołajczyk

Twój wynik

40

Zofia

Parzyszek

Twój wynik

41

Dominika

Kubacka

Twój wynik

42

Viktoria

Maiwald

Twój wynik

43

Wiktoria

Wolska

Twój wynik

44

Pola

Zych

Twój wynik

45

Aleksandra

Chołuj

Twój wynik

46

Justyna

Zwiech

Twój wynik

47

Kasia

Pieniążek

Twój wynik

48

Jan

Kosut

Twój wynik

49

Wiktoria

Cichońska

Twój wynik

50

Jan

Strumiłło

Twój wynik

51

Zofia

Grzelak

Twój wynik

52

Jan

Pierlejewski

Twój wynik

53

Hubert

Ignatowicz

Twój wynik

54

Gabriela

Gallus

Twój wynik

55

Paweł

Szymajda

Twój wynik

56

Krystyna

Kujawa

Twój wynik

57

Karol

Ej

Twój wynik

58

Jan

Zieliński

Twój wynik

59

Stanisław

Pąśko

Twój wynik

60

Kamila

Naji

Twój wynik

61

Jakub

Kałużny

Twój wynik

62

Paweł

Wasicki

Twój wynik

63

Hanna

Chołuj

Twój wynik

64

Eryk

Suski

Twój wynik

65

Natalia

Roguska

Twój wynik

66

Tosia

Podczaska

Twój wynik

67

Kaja

Fijałkowska

Twój wynik

68

Jan

Balcerczak

Twój wynik

69

Mikołaj

Podrażka

Twój wynik

70

Mateusz

Zbrożek

Twój wynik

71

Jakub

Dziekoński

Twój wynik

72

Hubert

Głowa

Twój wynik

73

Bartosz

BOGDAN

Twój wynik

74

Patrycja

Lizis

Twój wynik

75

Jakub

Paprocki

Twój wynik

76

Zosia

Eckersdorf

Twój wynik

77

Anna

Jasińska

Twój wynik

78

Jakub

Kosatka

Twój wynik

79

Szymon

Estkowski

Twój wynik

80

Maria

Kwiatkowska

Twój wynik

81

Olimpia

Dymek

Twój wynik

82

Robert

Matuszczak

Twój wynik

83

Maja

Przywara

Twój wynik

84

Adam

Maćczak

Twój wynik

85

Hubert

Brodowski

Twój wynik

86

Ania

Ways

Twój wynik

87

Ziemowit

Kruk

Twój wynik

88

Hugo

Głąb

Twój wynik

89

Paweł

Petrusiewicz

Twój wynik

90

Wiktor

Kaczor

Twój wynik

91

Paulina

Tomczak

Twój wynik

92

Antek

Grzelak

Twój wynik

93

Piotr

Nowak

Twój wynik

94

Wojciech

Weremczuk

Twój wynik

95

Jakub

Nowak

Twój wynik

96

Natalia

Marcinkowska

Twój wynik

97

Natalia

Szadejko

Twój wynik

98

Julia

Florczak

Twój wynik

99

Bartosz

Brygier

Twój wynik

100

Julka

Skowron

Twój wynik

101

Alicja

Rong

Twój wynik

102

Justyna

Jurek

Twój wynik

103

Natalia

Linkowska

Twój wynik

104

Małgorzata

Krzepińska

Twój wynik

105

Maria

Radwańska

Twój wynik

106

Amelia

Błaszczyk

Twój wynik

107

Małgorzata

Smolarek

Twój wynik

108

Agnieszka

Wiktorska

Twój wynik

109

Paweł

Borys

Twój wynik

 

Wyniki drużynowe

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Centurioni Cezarego

25

2

Matmollówki

25

3

Muminki

20

4

SM8b

20

5

SzopyPracze34

15

6

Pegazy

15

7

salezjanki

12

8

Pierwiastki12

11

9

2HEADY

10

10

Radioaktywni

9

11

4and4

8

12

Heliocentrycy

7

13

NIEZAPOMINAJKI

6

14

IQ Team

5

15

Władki

4

16

ENERGY team

3

17

Drużyna Pierścienia

2

18

5 wspaniałych

1

19

Trznadle

1

20

Wilczki

1

 

 

 

Klasyfikacja po 4 sesjach

Wyniki indywidualne

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Wojciech

Włodarski

68

2

Marysia

Rajchert

56

3

Krzysztof

Kościelniak

52

4

Franciszek

Malicki

51

5

Maja

Gromek

50

6

Bartosz

BOGDAN

48

7

Krzysztof

Stefański

45

8

Weronika

Padzik

36

9

Oliwia

Zielińska

31

10

Kamila

Naji

31

11

Maja

Przywara

25

12

Adam

Maćczak

25

13

Maja

Kowalonek

25

14

Zofia

Stefańska

21

15

Oliwier

Sikorski

21

16

Anna

Szczepańska

19

17

Dominika

Kubacka

19

18

Stanisław

Pąśko

18

19

Zofia

Parzyszek

17

20

Anna

Wróblewska

13

21

Natalia

Mentek

13

22

Małgorzata

Dośpiał

13

23

Natalia

Szyszka

12

24

Piotr

Szymański

12

25

Igor

Skoczyński

12

26

Jan

Pierlejewski

12

27

Justyna

Zwiech

11

28

Kasia

Pieniążek

11

29

Antoni

Ruta

10

30

Aleksandra

Rojek

10

31

Mikołaj

Mączynski

10

32

Zofia

Mateja

10

33

Natalia

Mastalerz

10

34

Jan

Kosut

10

35

Hugo

Głąb

10

36

Barbara

Ejzert

10

37

Konrad

Tomalka

9

38

Bartosz

Rupiński

9

39

Zuzanna

Nowak

9

40

Maria

Cybulska

9

41

Oliwia

Jaros

8

42

Viktoria

Maiwald

7

43

Maja

Fijałkowska

7

44

Jan

Zieliński

6

45

Paweł

Szymajda

6

46

Jerzy

Mikołajczyk

6

47

Krystyna

Kujawa

6

48

Gaja

Fijałkowska

6

49

Karol

Ej

6

50

Adam

Kolanowski

5

51

Wojciech

Kędzierski

5

52

Marta

Jarczyńska

5

53

Jan

Balcerczak

5

54

Hubert

Ignatowicz

4

55

Zofia

Grzelak

4

56

Wiktoria

Cichońska

4

57

Maja

Pluta

3

58

Jakub

Paprocki

3

59

Olimpia

Dymek

3

60

Zosia

Eckersdorf

2

61

Mateusz

Lewandowski

1

62

Kacper

Kmieciak

1

63

Jan

Gwarda

1

64

Gabriela

Gallus

1

65

Majka

Drogosz

1

 

Wyniki drużynowe

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Centurioni Cezarego

91

2

Pegazy

64

3

Matmollówki

54

4

salezjanki

52

5

Władki

50

6

SM8b

48

7

SzopyPracze34

47

8

Muminki

46

9

4and4

41

10

2HEADY

37

11

Pierwiastki12

32

12

NIEZAPOMINAJKI

29

13

Heliocentrycy

26

14

Radioaktywni

26

15

IQ Team

21

16

5 wspaniałych

20

17

Drużyna pierścienia

17

18

Trznadle

10

19

ENERGY team

8

20

Solistki  

4

21

Wilczki

3

 

 

 

 

Do udziału w półfinale zapraszamy

Start indywidualny

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Wojciech

Włodarski

68

2

Marysia

Rajchert

56

3

Krzysztof

Kościelniak

52

4

Franciszek

Malicki

51

5

Maja

Gromek

50

6

Bartosz

BOGDAN

48

7

Krzysztof

Stefański

45

8

Weronika

Padzik

36

9

Oliwia

Zielińska

31

10

Kamila

Naji

31

11

Maja

Przywara

25

12

Adam

Maćczak

25

13

Maja

Kowalonek

25

14

Zofia

Stefańska

21

15

Oliwier

Sikorski

21

16

Anna

Szczepańska

19

17

Dominika

Kubacka

19

18

Stanisław

Pąśko

18

19

Zofia

Parzyszek

17

20

Anna

Wróblewska

13

21

Natalia

Mentek

13

22

Małgorzata

Dośpiał

13

23

Natalia

Szyszka

12

24

Piotr

Szymański

12

25

Igor

Skoczyński

12

26

Jan

Pierlejewski

12

27

Justyna

Zwiech

11

28

Kasia

Pieniążek

11

29

Antoni

Ruta

10

30

Aleksandra

Rojek

10

31

Mikołaj

Mączynski

10

32

Zofia

Mateja

10

33

Natalia

Mastalerz

10

34

Jan

Kosut

10

35

Hugo

Głąb

10

36

Barbara

Ejzert

10

37

Konrad

Tomalka

9

38

Bartosz

Rupiński

9

39

Zuzanna

Nowak

9

40

Maria

Cybulska

9

41

Oliwia

Jaros

8

42

Viktoria

Maiwald

7

43

Maja

Fijałkowska

7

44

Jan

Zieliński

6

45

Paweł

Szymajda

6

46

Jerzy

Mikołajczyk

6

47

Krystyna

Kujawa

6

48

Gaja

Fijałkowska

6

49

Karol

Ej

6

50

Adam

Kolanowski

5

51

Wojciech

Kędzierski

5

52

Marta

Jarczyńska

5

53

Jan

Balcerczak

5

54

Hubert

Ignatowicz

4

55

Zofia

Grzelak

4

56

Wiktoria

Cichońska

4

57

Maja

Pluta

3

58

Jakub

Paprocki

3

59

Olimpia

Dymek

3

60

Zosia

Eckersdorf

2

61

Mateusz

Lewandowski

1

62

Kacper

Kmieciak

1

63

Jan

Gwarda

1

64

Gabriela

Gallus

1

65

Majka

Drogosz

1

 

 

Start zespołowy

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Centurioni Cezarego

91

2

Pegazy

64

3

Matmollówki

54

4

salezjanki

52

5

Władki

50

6

SM8b

48

7

SzopyPracze34

47

8

Muminki

46

 

Do udziału w starcie zespołowym zapraszamy wszystkich członków zespołu niezależnie od tego, czy są zaproszeni do udziału w starcie indywidualnym czy też nie !

 

Gratuluję wszystkim !

Dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy