Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

 

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki IV sesji FSTFM 2021.

 

 

W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

Wyniki IV sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Jakub

Lewandowski

25

2

Kajetan

Woskresiński

20

3

August

Jeziorny

15

4

Witold

Formański

12

5

Dominika

Radaszewska

12

6

Jakub

Wojna

11

7

Gabriela

Smejda

10

8

Marek

Darnowski

9

9

Kamil

Abendroth

8

10

Franciszek

Pietrzycki

7

11

Daniel

Szymczak

6

12

Bartłomiej

Włodarski

5

13

Mateusz

Gapiński

4

14

Witold

Kardas

4

15

Eryk

Szatan

3

16

Robert

Wojech

2

17

Adam

Kostka

1

18

Bruno

Baran

Twój wynik

19

Michał

Rybczyński

Twój wynik

20

Jan

Makowski

Twój wynik

21

Oskar

Hofmokl

Twój wynik

22

Michaił

Legczylin

Twój wynik

23

Julia

Syzdół

Twój wynik

24

Dawid

Bogdan

Twój wynik

25

Filip

Tworus

Twój wynik

26

Marek

Grądzki

Twój wynik

27

Kornelia

Bendzel

Twój wynik

28

Maciej

Zbrzezny

Twój wynik

29

Jan

Sarzała

Twój wynik

30

Daniel

Pazdro

Twój wynik

31

Jan

Wanatowicz

Twój wynik

32

Wojciech

Wójcik

Twój wynik

33

Paweł

Żuczek

Twój wynik

34

Tomasz

Martyński

Twój wynik

35

Maciej

Juśkiewicz

Twój wynik

36

Lena

Wójcikiewicz

Twój wynik

37

Małgorzata

Kalbarczyk

Twój wynik

38

Jakub

Ciężki

Twój wynik

39

Wiktoria

Pawlik

Twój wynik

40

Ryszard

Nowak

Twój wynik

41

Jakub

Piotrowicz

Twój wynik

42

Filip

Kołodziejski

Twój wynik

43

Kacper

Kołodziejski

Twój wynik

44

Jakub

Stańdo

Twój wynik

45

Gniewoj

Michalewski

Twój wynik

46

Patrycja

Kowalska

Twój wynik

47

Stanisław

Piechota

Twój wynik

48

Mateusz

Kowalczyk

Twój wynik

49

Dawid

Cybulski

Twój wynik

50

Mateusz

Siwocha

Twój wynik

51

Szymon

Buchowicz

Twój wynik

52

Kamila

Trafna

Twój wynik

53

Dawid

Szczech

Twój wynik

54

Hubert

Pacyna

Twój wynik

55

Wojciech

Nowakowski

Twój wynik

56

Kacper

Wadas

Twój wynik

57

Anna

Babicka

Twój wynik

58

Andrzej

Nowakowski

Twój wynik

59

Jan

Kowalczyk

Twój wynik

60

Kornelia

Gościmińska

Twój wynik

61

Jakub

Drożdżewicz

Twój wynik

62

Adam

Nahajowski

Twój wynik

63

Justyna

Olejnik

Twój wynik

64

Łukasz

Gapiński

Twój wynik

65

Milena

Sobka

Twój wynik

66

Dawid

Matejek

Twój wynik

 

 

Wyniki IV sesji – klasyfikacja drużynowa

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

chleb

25

2

Pokora

20

3

Wy(mierni)

15

4

Wieczni Gimnazjaliści

12

5

Szatany Fizyki

11

6

TJPD

11

7

Masny gamg

10

8

We Make Crystal Math

10

9

Ślepe krety zagłady

9

10

PoliWęglany

8

11

Liniowe Świry

7

12

Fatany Sizyki

6

 

 

 

Klasyfikacja indywidualna po IV sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Dominika

Radaszewska

55

2

Kajetan

Woskresiński

44

3

Witold

Formański

41

4

Jakub

Lewandowski

37

5

Jakub

Wojna

30

6

August

Jeziorny

30

7

Witold

Kardas

29

8

Mateusz

Gapiński

29

9

Bartłomiej

Włodarski

25

10

Julia

Syzdół

25

11

Jakub

Stańdo

25

12

Daniel

Pazdro

25

13

Michaił

Legczylin

25

14

Paweł

Żuczek

20

15

Wojciech

Wójcik

20

16

Jan

Wanatowicz

20

17

Gabriela

Smejda

20

18

Tomasz

Martyński

20

19

Dominik

Kapinos

20

20

Łukasz

Gapiński

15

21

Kacper

Wadas

12

22

Maciej

Zbrzezny

11

23

Aleksandra

Mitura

11

24

Szymon

Buchowicz

11

25

Michał

Warmbier

10

26

Mateusz

Siwocha

10

27

Tomasz

Kowara

10

28

Jan

Kowalczyk

10

29

Franciszek

Pietrzycki

9

30

Stanisław

Piechota

9

31

Hubert

Pacyna

9

32

Andrzej

Nowakowski

9

33

ignacy

kucharski

9

34

Kornelia

Gościmińska

9

35

Jakub

Drożdżewicz

9

36

Marek

Darnowski

9

37

Jan

Staszak

8

38

Kamil

Abendroth

8

39

Daniel

Szymczak

7

40

Juliusz

Banecki

7

41

Piotr

Sadowski

6

42

Kornelia

Bendzel

6

43

Jan

Tryka

5

44

Bruno

Baran

5

45

Maciej

Juśkiewicz

4

46

Oskar

Hofmokl

4

47

Eryk

Szatan

3

48

Wiktoria

Pawlik

3

49

Jakub

Ciężki

3

50

Robert

Wojech

2

51

Michał

Rybczyński

2

52

Jakub

Piotrowicz

2

53

Ryszard

Nowak

2

54

Jan

Sarzała

1

55

Gniewoj

Michalewski

1

56

Adam

Kostka

1

 

 

Klasyfikacja drużynowa po IV sesji

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punty pucharowe

1

chleb

85

2

Wy(mierni)

69

3

Masny gang

60

4

TJPD

55

5

Pokora

55

6

PoliWęglany

45

7

Ślepe krety zagłady

43

8

We Make Crystal Math

42

9

Liniowe Świry

38

10

Szatany Fizyki

35

11

Wieczni Gimnazjaliści

30

12

S P A W E X

22

13

Fatany Sizyki

21

14

Unici

17

15

Omielcza

10

 

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy