Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Po starannym rozpatrzeniu wszelkich uwag i zastrzeżeń dotyczących sesji finałowej oraz trzykrotnym ponownym przeliczeniu uzyskanych wyników, mam zaszczyt przedstawić oficjalne wyniki konkursu FSTS 2021.

Klasyfikacja indywidualna

Miejsce

Imię

Nazwisko

Status

1

Wojciech

Włodarski

Laureat

2

Zofia

Stefańska

Laureat

3

Stanisław

Pąśko

Laureat

4

Oliwier

Sikorski

Laureat

5

Gaja

Fijałkowska

Laureat

6

Oliwia

Zielińska

Laureat

7

Bartosz

Bogdan

Laureat

8

Krzysztof

Kościelniak

Finalista

9

Krzysztof

Stefański

Finalista

10

Franciszek

Malicki

Finalista

11

Weronika

Padzik

Finalista

12

Gabriela

Gallus

Finalista

13

Barbara

Ejzert

Finalista

14

Oliwia

Jaros

Finalista

15

Zofia

Mateja

Finalista

16

Zofia

Parzyszek

Finalista

17

Zuzanna

Nowak

Finalista

18

Natalia

Mastalerz

Finalista

19

Marta

Jarczyńska

Finalista

20

Maja

Fijałkowska

Finalista

21

Marysia

Rajchert

Finalista

22

Maja

Gromek

Finalista

23

Anna

Wróblewska

Finalista

24

Małgorzata

Dośpiał

Finalista

25

Natalia

Mentek

Finalista

26

Natalia

Szyszka

Finalista

27

Wojciech

Kędzierski

Finalista

28

Igor

Skoczyński

Finalista

29

Kamila

Naji

Finalista

30

Jakub

Paprocki

Finalista

31

Jan

Gwarda

Finalista

32

Maja

Drogosz

Finalista

33

Kacper

Kmieciak

Finalista

34

Hubert

Ignatowicz

Finalista

35

Hugo

Głąb

Finalista

36

Wiktoria

Cichońska

Finalista

37

Maja

Pluta

Finalista

38

Mikołaj

Mączynski

Finalista

39

Konrad

Tomalka

Finalista

40

Antoni

Ruta

Finalista

41

Piotr

Szymański

Finalista

42

Anna

Szczepańska

Finalista

43

Viktoria

Maiwald

Finalista

44

Krystyna

Kujawa

Finalista

45

Bartosz

Rupiński

Finalista

46

Aleksandra

Rojek

Finalista

47

Maria

Cybulska

Finalista

48

Olimpia

Dymek

Finalista

49

Zosia

Eckersdorf

Finalista

 

Klasyfikacja drużynowa

Miejsce

Nazwa drużyny

Status

 

1

Centurioni Cezarego

Laureaci

 

2

salezjanki

Laureaci

 

3

Muminki

Laureaci

 

4

SzopyPracze34

Laureaci

 

5

SM8b

Finaliści

 

6

Władki

Finaliści

 

 

 

Serdecznie gratuluję

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy