Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Po starannym rozpatrzeniu wszelkich uwag i zastrzeżeń dotyczących sesji finałowej oraz trzykrotnym ponownym przeliczeniu uzyskanych wyników, mam zaszczyt przedstawić oficjalne wyniki konkursu FSTNP 2021.

Klasyfikacja indywidualna

Miejsce

Imię

Nazwisko

Status

1

Amanda

Neuman

Laureat

2

Jędrzej

Lipowski

Laureat

3

Witold

Formański

Laureat

4

Dominika

Radaszewska

Laureat

5

Kamil

Abendroth

Laureat

6

Piotr

Łukawski

Laureat

7

Łukasz

Suchański

Laureat

8

Dominika

Lizis

Laureat

9

Dawid

Maćczak

Laureat

10

Wojciech

Sobol

Laureat

11

Martyna Barbara

Rosiak

Laureat

12

Adam

Kostka

Finalista

13

Jan

Sarzała

Finalista

14

Marcin

Plich

Finalista

15

Lena

Wójcikiewicz

Finalista

16

Maciej

Juśkiewicz

Finalista

17

Michał

Żelazko

Finalista

18

Kinga

Wilk

Finalista

19

Paweł

Żuczek

Finalista

20

Arkadiusz

Kopacz

Finalista

21

Filip

Dymczyk

Finalista

22

Kinga

Mycek

Finalista

23

Patrycja

Krajewska

Finalista

24

Mikołaj

Proczek

Finalista

25

Jakub

Stańdo

Finalista

26

Wiktoria

Kozioł

Finalista

27

Mateusz

Gapiński

Finalista

28

Jakub

Białecki

Finalista

29

Łukasz

Gapiński

Finalista

30

Hubert

Baraniak

Finalista

31

Wojciech

Wójcik

Finalista

32

Eryk

Szatan

Finalista

33

Jakub

Ciężki

Finalista

34

Tomasz

Martyński

Finalista

35

Daniel

Pazdro

Finalista

36

Adam

Długosz

Finalista

37

Wojciech

Nowakowski

Finalista

38

Dominik

Kapinos

Finalista

39

Gniewoj

Michalewski

Finalista

40

Oskar

Hofmokl

Finalista

41

Jan

Milczarek

Finalista

42

Michał

Rybczyński

Finalista

43

Jan

Wanatowicz

Finalista

44

Konrad

Ćwięka

Finalista

45

Wiktor

Majka

Finalista

 

Klasyfikacja drużynowa

Miejsce

Nazwa drużyny

Status

1

Powabne Kwarki

Laureaci

2

BohrUVki

Laureaci

3

Szatany Fizyki

Laureaci

4

Fizyczne świry

Finaliści

5

Jednostajnie Opóźnieni

Finaliści

6

Coco Jambo Mielec

Finaliści

7

TJPD

Finaliści

 

 

Serdecznie gratuluję

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy