Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Jest mi niezmiernie miło przedstawić wyniki I edycji konkursu interdyscyplinarnego Mastermind 2021

L.P.

Nazwa zespołu

Szkoła podstawowa

MIejscowość

Centurioni Cezarego

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Poniatowskiego Towarzystwa Oświatowego "Edukacja"

Łódź

Troje Wymuskanych Muszkieterów

Tomaszów Mazowiecki

Koluszkowianie

Koluszki

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom wytrwałości w tym trudnym okresie pandemii covid-19. Wasze zaangażowanie oraz fascynacja przedmiotami ścisłymi  matematyką, fizyką oraz chemią, są godne uznania.

Dziękuję również opiekunom tych wspaniałych drużyn. Bez Państwa pracy niemożliwe byłoby osiągnięcie takiego poziomu wiedzy merytorycznej z tych trzech przedmiotów.

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ