Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu oficjalne wyniki sesji konkursowej nr 1 FSTS 2022.

Uwagi

a)      W pierwszej sesji konkursowej wystartowało wielu uczestników! Co bardzo cieszy ! Szczególnie w czasie epidemii !

b)     Poziom merytoryczny uczestników był imponujący! Decydowały sekundy! Nawet nie minuty!

Wyniki indywidualne

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Paweł

Wiechno

25

2

Maria

Danecka

20

3

Ida

Michałowska

15

4

Jakub

Biernat

12

5

Patrycja

Swaczyna

12

6

Marika

Wosiecka

12

7

Zuzanna

Ziółek

12

8

Weronika

Adamusik

11

9

Rozalia

Piechota

10

10

Dawid

Zuchalski

9

11

Sara

Aziz

8

12

Jakub

Gajęcki

7

13

Mikołaj

Letarski

6

14

Mikołaj

Głowacki

5

15

Wiktoria

Dobrowolska

5

16

Patryk

Rzedzicki

5

17

Nikola

Urysiak

4

18

Zuzanna

Ossowska

3

19

Maja

Kostecka

2

20

Szymon

Tomaszewski

1

21

Igor

Białek

Twój wynik

22

Blanka

Doman

Twój wynik

23

Grzegorz

Koziński

Twój wynik

24

Franciszek

Kwiatek

Twój wynik

25

Karol

Gontarek

Twój wynik

26

Mirek

Zdonczyk

Twój wynik

27

Oliwia

Drzazga

Twój wynik

28

Zuzanna

Kowalczyk

Twój wynik

29

Magdalena

Kloc

Twój wynik

30

Hanna

Namiecińska

Twój wynik

31

Jan

Gać

Twój wynik

32

Jagoda

Sznaj

Twój wynik

33

Miłosz

Kruk

Twój wynik

34

Nikola

Kowalska

Twój wynik

35

Krzysztof

Zdulski

Twój wynik

36

Adam

Bujak

Twój wynik

37

Gabryś

Ostrowski

Twój wynik

38

Szymon

Norwiński

Twój wynik

39

Wiktor

Czerbniak

Twój wynik

40

Oskar

Zając

Twój wynik

41

Bartłomiej

Bromblik

Twój wynik

42

Zuzanna

Grycan

Twój wynik

43

Dawid

Włodarski

Twój wynik

44

Julia

Ozuch

Twój wynik

45

Zofia

Tietz

Twój wynik

46

Gawron

Zafia

Twój wynik

47

Natalia

Kaczmarek

Twój wynik

48

Mateusz

Hekner

Twój wynik

49

Bartosz

Stępień

Twój wynik

50

Rafał

Stefański

Twój wynik

51

Wiktoria

Pawlak

Twój wynik

52

Robert

Rośczak

Twój wynik

53

Maciej

Kurnatiwski

Twój wynik

54

Szymon

Bieńkowski

Twój wynik

55

Zuzanna

Jaskólska

Twój wynik

56

Krzysztof

Jeż

Twój wynik

57

Aleksander

Kłeczek

Twój wynik

58

Michał

Muszyński

Twój wynik

59

Zosia

Karczmska

Twój wynik

60

Karolina

Ułamek

Twój wynik

61

Franciszek

Mazur

Twój wynik

62

Wojciech

Kowalski

Twój wynik

63

Julia

Kowalik

Twój wynik

64

Cyprian

Skrzyński

Twój wynik

65

Jan

Rychlicki

Twój wynik

66

Rafał

Cichowicz

Twój wynik

67

Weronika

Tomczyk

Twój wynik

68

Igor

Bakalarz

Twój wynik

69

Maja

Piechota

Twój wynik

70

Natasza

Wasilewska

Twój wynik

71

Zofia

Kieruczenko

Twój wynik

72

Lena

Piechna

Twój wynik

73

Tosia

Banaszkiewicz

Twój wynik

74

Karolina

Gajewska

Twój wynik

75

Nina

Kociucka

Twój wynik

76

Jędrzej

Sipa

Twój wynik

77

Zofia

Rusak

Twój wynik

78

Aleksandra Matylda

Sadok

Twój wynik

79

Bartosz

Niewiadomski

Twój wynik

80

Jędrzej

Moczak

Twój wynik

81

Aleksandra

Balicka

Twój wynik

82

Amelia

Składowska

Twój wynik

83

Zuzanna

Dworak

Twój wynik

84

Małgorzata

Norkus

Twój wynik

85

Wiktoria

Chudzik

Twój wynik

86

Michalina

Papierak

Twój wynik

87

Nikodem

Frontczak

Twój wynik

88

Mikołaj

Baer

Twój wynik

89

Zofia

Młoczkowska

Twój wynik

90

Marta

Owczarek

Twój wynik

91

Weronika

Przygodzka

Twój wynik

92

Ola

Marciniak

Twój wynik

93

Maja

Durys

Twój wynik

94

Maja

Sobolewska

Twój wynik

95

Nikola

Jędrych

Twój wynik

96

Oskar

Hillebrand

Twój wynik

97

Karolina

Zając

Twój wynik

98

Paweł

Borys

Twój wynik

99

Nela

Zjawiona

Twój wynik

100

Alicja

Gotlib

Twój wynik

101

Maciej

Korczynski

Twój wynik

102

Jakub

Czyż

Twój wynik

103

Wojciech

Różański

Twój wynik

104

Maks

Starczewski

Twój wynik

105

Ewelina

Wymysłowska

Twój wynik

106

Wiktoria

Gajęcka

Twój wynik

107

Natalia

Oleksa

Twój wynik

108

Amelia

Woźniak

Twój wynik

109

Maciej

Rogósz

Twój wynik

110

Mikołaj

Fronczyk

Twój wynik

111

Nikola

Ciastko

Twój wynik

112

Maja

Wawrzyńczyk

Twój wynik

113

Amelia

Pietruszewska

Twój wynik

114

Amelia

Hendel

Twój wynik

115

Aleksandra

Wąsowska

Twój wynik

116

Martyna

Janowska

Twój wynik

117

Ida

Pawłowska

Twój wynik

118

Natasza

Kusiak

Twój wynik

119

Kacper

Jędrzejczyk

Twój wynik

120

Nikola

Hemerling

Twój wynik

121

Kacper

Rochowski

Twój wynik

122

Amelia

Starczewska

Twój wynik

123

Błażej Wojciech

Marcinkowski

Twój wynik

124

Tymoteusz

Feja

Twój wynik

125

Anna

Klimczak

Twój wynik

126

Ewa

Skura

Twój wynik

127

Antonina

Kranc

Twój wynik

128

Marian

Sitkiewicz

Twój wynik

129

Barbara

Cywka

Twój wynik

130

Sara

Sperling

Twój wynik

131

Krzysztof

Szulc

Twój wynik

132

Zofia

Pawlik

Twój wynik

133

Dominika

Dorszewska

Twój wynik

134

Iga

Świętorecka

Twój wynik

135

Maria

Pryczek

Twój wynik

136

Zuzanna

Pielesiek

Twój wynik

137

Zofia

Mielczarek

Twój wynik

138

Alan

Mędrecki

Twój wynik

139

Adam

Cyris

Twój wynik

140

Szymon

Helman

Twój wynik

141

Natalia

Ignaczak

Twój wynik

142

Franek

Żak

Twój wynik

143

Jakub

Biedrzykowski

Twój wynik

144

Mateusz

Jasak

Twój wynik

145

Wojtek

Murowaniecki

Twój wynik

146

Wojciech

Mikołajczyk

Twój wynik

147

Wiktoria

Hofer

Twój wynik

148

Marta

Jadczak

Twój wynik

149

Julia

Kunka-Wagner

Twój wynik

150

Martyna

Grałek

Twój wynik

151

Nadia

Wasiak

Twój wynik

152

Amelia

Skoneczna

Twój wynik

153

Ola

Zgierska

Twój wynik

154

Marysia

Jachimowska

Twój wynik

155

Oliwia

Kwasiborska

Twój wynik

156

Matylda

Niepsuj

Twój wynik

157

Kacper

Kranc

Twój wynik

158

Agata

Wojtaszek

Twój wynik

159

Aniela

Głuszek

Twój wynik

160

Wojciech

Czyż

Twój wynik

161

Kornel

Dutkiewicz

Twój wynik

162

Piotr

Gałwiaczek

Twój wynik

163

Ala

Rybińska

Twój wynik

164

Franciszek

Mataczyński

Twój wynik

165

oliwia

Białas

Twój wynik

166

Nikola

Zakrzewska

Twój wynik

167

Nikola

Stachurska

Twój wynik

 

Wyniki drużynowe

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Chemikus

25

2

SzybcyJakKubicaSp34

20

3

Europejczycy

15

4

JackiZSP34

12

5

Leśne skrzaty

12

6

Newtonki

12

7

Robaki

12

8

Ludzie renesansu

11

9

Młode tłoki

11

10

Szekla

10

11

The Winners

10

12

Nietykalni 34

9

13

Tytani

8

14

mocarze

7

15

Knock knock

6

16

MOANAA

6

17

Świstaki

6

18

Gnomy

5

19

Tenebris_Dryadales

4

20

Grzybiarze, kapitan

3

21

Blossom Skills

2

22

GIRLS SQUAD

1

23

Ekipa Friza

Dobry wynik

24

Mikrokosmos

Dobry wynik

 

Gratuluję wszystkim !

Dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy