Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu oficjalne wyniki sesji konkursowej nr 1 FSTFM 2022.

Uwagi

a)      W pierwszej sesji konkursowej sporo uczestników! Co bardzo cieszy ! szczególnie w czasach pandemii.

b)     Poziom merytoryczny uczestników był imponujący! Decydowały sekundy! Nawet nie minuty!

 

Wyniki indywidualne

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Dawid

Bogdan

25

2

Helena

Saciuk

20

3

Gracjan

Barski

15

4

Maciej

Strzelecki

12

5

Anna

Kaczyńska

12

6

Jan

Gorzela

12

7

Piotr

Imiński

12

8

Jakub

Kulbat

12

9

Bruno

Baran

11

10

Marek

Darnowski

10

11

Marcin

Grzelak

9

12

Franciszek

Pietrzycki

8

13

Aleksander

Gieszcz

7

14

Piotr

Maciejak

6

15

Filip

Tworus

5

16

Agnieszka

Galar

4

17

Jan

Makowski

4

18

Maciej

Zbrzezny

3

19

Jan

Wanatowicz

2

20

Marek

Grądzki

1

21

Miłosz

Karwacki

Twój wynik

22

Krzysztof

Ludwiszewski

Twój wynik

23

Dominika

Radaszewska

Twój wynik

24

Martyna

Szarek

Twój wynik

25

Witold

Formański

Twój wynik

26

Kinga

Kinowska

Twój wynik

27

Nicolas

Rauber

Twój wynik

28

Marcel

Majocha

Twój wynik

29

Patrycja

Sienkiewicz

Twój wynik

30

August

Jeziorny

Twój wynik

31

Kamil

Abendroth

Twój wynik

32

Kornelia

Gościmińska

Twój wynik

33

Adam

Nahajowski

Twój wynik

34

Jan

Kowalczyk

Twój wynik

35

Jakub

Drożdżewicz

Twój wynik

36

Michał

Lichwała

Twój wynik

37

Krzysztof

Grabias

Twój wynik

38

Rodion

Mushchinkin

Twój wynik

39

Wiktoria

Fałek

Twój wynik

40

Paweł

Żuczek

Twój wynik

41

Julia

Szafarz

Twój wynik

42

Kacper

Kontowski

Twój wynik

43

Kacper

Rodziewicz

Twój wynik

44

Martyna

Gola

Twój wynik

45

Wojciech

Baraniak

Twój wynik

46

Tomasz

Genderka

Twój wynik

47

Marcel

Kozieł

Twój wynik

48

Amadeusz

Podgrodzki

Twój wynik

49

Adrian

Gosławski

Twój wynik

50

Szymon

Buchowicz

Twój wynik

51

Mateusz

Siwocha

Twój wynik

52

Stanisław

Piechota

Twój wynik

53

Kacper

Wadas

Twój wynik

54

Kamila

Załupska

Twój wynik

55

Dominika

Kulpa

Twój wynik

56

Dariusz

Marecik

Twój wynik

57

Hugo

Głąb

Twój wynik

58

Adam

Wądołowski

Twój wynik

59

Daniel

Pazdro

Twój wynik

60

Konrad

Ćwięka

Twój wynik

61

Kinga

Majcher

Twój wynik

62

Wojciech

Wójcik

Twój wynik

63

Anna

Babicka

Twój wynik

64

Tomasz

Martyński

Twój wynik

65

Dominik

Duda

Twój wynik

66

Piotr

Mielczarek

Twój wynik

67

Paweł

Urban

Twój wynik

68

David

Gąsiorek

Twój wynik

69

Weronika

Wiechno

Twój wynik

70

Tomasz

Łachut

Twój wynik

71

Paulina

Hyla

Twój wynik

72

Hanna

Nadolna

Twój wynik

73

Jakub

Samek

Twój wynik

74

Dawid

Baska

Twój wynik

75

Sebastian

Świderek

Twój wynik

76

Damian

Borowski

Twój wynik

77

Marta

Kołodziejczyk

Twój wynik

78

Wiktor

Szewczyk

Twój wynik

79

Karolina

Sułkowska

Twój wynik

80

Amelia

Jęsiak

Twój wynik

81

Julia

Pietrzak

Twój wynik

82

Maria

Brzóskowska

Twój wynik

83

Wiktoria

Chętkowska

Twój wynik

84

Marta

Jurzyk

Twój wynik

85

Lidia

Broniarczyk

Twój wynik

86

Mateusz

Wójcik

Twój wynik

87

Radosław

Szepielak

Twój wynik

88

Michał

Kumięga

Twój wynik

89

Konrad

Dunicz

Twój wynik

90

Jakub

Kostka

Twój wynik

91

Karolina

Pałucka

Twój wynik

92

Natalia

Zychowicz

Twój wynik

93

Antonina

Reszka

Twój wynik

94

Oliwia

Strzechowska

Twój wynik

95

Wiktoria

Płóciennik

Twój wynik

96

Igor

Banaszczak

Twój wynik

97

Izabela

Żaczek

Twój wynik

98

Paweł

Stefańczyk

Twój wynik

99

Alicja

Czech

Twój wynik

100

Łukasz

Leś

Twój wynik

101

Mateusz

Nawrocki

Twój wynik

102

Julian

Reszka

Twój wynik

103

Bartosz

Kitewski

Twój wynik

104

Oliwia

Partyka

Twój wynik

105

Wojciech

Włodarski

Twój wynik

106

Franciszek

Witkowski

Twój wynik

107

Wiktor

Kobielski

Twój wynik

108

Maciej

Łachut

Twój wynik

109

Maja

Marciniec

Twój wynik

110

Martyna

Gołuszka

Twój wynik

111

Klara

Nowaczyk

Twój wynik

112

Weronika

Padzik

Twój wynik

113

Franciszek

Malicki

Twój wynik

114

Oliwia

Jaros

Twój wynik

115

Angelika

Gołuszka

Twój wynik

116

Małgorzata

Płaza

Twój wynik

117

Zuzanna

Rusin

Twój wynik

118

Amelia

Wieczorek

Twój wynik

119

Irena

Weselak

Twój wynik

120

Natalia

Jonczak

Twój wynik

121

Tomasz

Kiec

Twój wynik

122

Julia

Brzozowska

Twój wynik

123

Milena

Sobka

Twój wynik

124

Anna

Kuśnierz

Twój wynik

125

Kamila

Snopek

Twój wynik

126

Dominika

Szymczak

Twój wynik

127

Jan

Surkont

Twój wynik

128

Zuzanna

Piątek

Twój wynik

129

Małgorzata

Górska

Twój wynik

 

Wyniki drużynowe

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Kosinusy

25

2

Pretendenci Fermata

25

3

Wieczni Gimnazjaliści

20

4

chleb

15

5

Coco Jumbo Kokoszki

12

6

Liniowe świry

12

7

TO3PP

12

8

Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa

11

9

GM2L

10

10

Ogniste mandarynki

9

11

PoliWęglany

9

12

Fuego

8

13

Smaciarze

7

14

Parnasiści

6

15

Elokwentni Melepeci

5

16

The Numbers

5

17

Jagiel00n

4

18

kolonia specjalna

3

19

Zbożaki

2

20

matgang

1

 

Gratuluję wszystkim !

Dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy