Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu oficjalne wyniki sesji konkursowej nr 2 FSTS 2022

Wyniki indywidualne

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Sara

Aziz

25

2

Paweł

Wiechno

20

3

Gabryś

Ostrowski

15

4

Oskar

Zając

12

5

Szymon

Norwiński

11

6

Wiktor

Czerbniak

11

7

Bartłomiej

Bromblik

10

8

Rafał

Cichowicz

9

9

Jędrzej

Moczak

9

10

Mikołaj

Baer

8

11

Adam

Bujak

8

12

Wojciech

Kowalski

7

13

Krzysztof

Zdulski

7

14

Oliwier

Kwiatkowski

6

15

Aleksandra

Balicka

5

16

Zuzanna

Ziółek

4

17

Patrycja

Swaczyna

4

18

Weronika

Adamusik

4

19

Marika

Wosiecka

4

20

Nikodem

Frontczak

4

21

Michalina

Papierak

4

22

Nikola

Kowalska

3

23

Marian

Sitkiewicz

2

24

Amelia

Woźniak

2

25

Ola

Zgierska

1

26

Rozalia

Piechota

Twój wynik

27

Mikołaj

Letarski

Twój wynik

28

Maria

Danecka

Twój wynik

29

Nikola

Urysiak

Twój wynik

30

Wiktoria

Dobrowolska

Twój wynik

31

Mikołaj

Głowacki

Twój wynik

32

Zuzanna

Ossowska

Twój wynik

33

Ida

Michałowska

Twój wynik

34

Rafał

Stefański

Twój wynik

35

Robert

Rośczak

Twój wynik

36

Wiktoria

Pawlak

Twój wynik

37

Wojciech

Różański

Twój wynik

38

Jakub

Biernat

Twój wynik

39

Szymon

Tomaszewski

Twój wynik

40

Cyprian

Skrzyński

Twój wynik

41

Patryk

Rzedzicki

Twój wynik

42

Hania

Stępniak

Twój wynik

43

Martyna

Grałek

Twój wynik

44

Amelia

Skoneczna

Twój wynik

45

Wojtek

Murowaniecki

Twój wynik

46

Oliwia

Drzazga

Twój wynik

47

Jakub

Czyż

Twój wynik

48

Bartosz

Niewiadomski

Twój wynik

49

Oliwia

Reczulska

Twój wynik

50

Piotr

Gałwiaczek

Twój wynik

51

Zuzanna

Jaskólska

Twój wynik

52

Mateusz

Hekner

Twój wynik

53

Nikola

Stachurska

Twój wynik

54

Zofia

Młoczkowska

Twój wynik

55

Szymon

Bieńkowski

Twój wynik

56

Bartosz

Stępień

Twój wynik

57

Maciej

Kurnatiwski

Twój wynik

58

Nadia

Wasiak

Twój wynik

59

Ewa

Skura

Twój wynik

60

Jakub

Gajęcki

Twój wynik

61

Hanna

Namiecińska

Twój wynik

62

Zosia

Karczmska

Twój wynik

63

Krzysztof

Jeż

Twój wynik

64

Karolina

Ułamek

Twój wynik

65

Michał

Muszyński

Twój wynik

66

Franciszek

Mazur

Twój wynik

67

Natalia

Kaczmarek

Twój wynik

68

Marta

Owczarek

Twój wynik

69

Marysia

Jachimowska

Twój wynik

70

Zuzanna

Kowalczyk

Twój wynik

71

Magdalena

Kloc

Twój wynik

72

Maciej

Korczynski

Twój wynik

73

Maja

Kostecka

Twój wynik

74

Jan

Rychlicki

Twój wynik

75

Zofia

Mielczarek

Twój wynik

76

Ewelina

Wymysłowska

Twój wynik

77

Jan

Gać

Twój wynik

78

Sara

Sperling

Twój wynik

79

Julia

Ozuch

Twój wynik

80

Zofia

Tietz

Twój wynik

81

Dominika

Dorszewska

Twój wynik

82

Karol

Gontarek

Twój wynik

83

Grzegorz

Rdzanek

Twój wynik

84

Antonina

Kranc

Twój wynik

85

Zuzanna

Pielesiek

Twój wynik

86

Maria

Pryczek

Twój wynik

87

Barbara

Cywka

Twój wynik

88

Dawid

Włodarski

Twój wynik

89

Zofia

Gawron

Twój wynik

90

Miłosz

Kruk

Twój wynik

91

Igor

Bakalarz

Twój wynik

92

Grzegorz

Koziński

Twój wynik

93

Franciszek

Kwiatek

Twój wynik

94

Igor

Białek

Twój wynik

95

Mirek

Zdonczyk

Twój wynik

96

Blanka

Doman

Twój wynik

97

Aleksandra Matylda

Sadok

Twój wynik

98

Amelia

Starczewska

Twój wynik

99

Maks

Starczewski

Twój wynik

100

Weronika

Przygodzka

Twój wynik

101

oliwia

Białas

Twój wynik

102

Maja

Durys

Twój wynik

103

Natasza

Wasilewska

Twój wynik

104

Zofia

Kieruczenko

Twój wynik

105

Maja

Piechota

Twój wynik

106

Natalia

Ignaczak

Twój wynik

107

Matylda

Niepsuj

Twój wynik

108

Kacper

Kranc

Twój wynik

109

Marta

Jadczak

Twój wynik

110

Oskar

Hillebrand

Twój wynik

111

Paweł

Borys

Twój wynik

112

Zofia

Pawlik

Twój wynik

113

Nela

Zjawiona

Twój wynik

114

Franciszek

Strużycki

Twój wynik

115

Alicja

Gotlib

Twój wynik

116

Karolina

Zając

Twój wynik

117

Natalia

Oleksa

Twój wynik

118

Anna

Klimczak

Twój wynik

119

Maciej

Rogósz

Twój wynik

120

Amelia

Hendel

Twój wynik

121

Alan

Mędrecki

Twój wynik

122

Aleksandra

Wąsowska

Twój wynik

123

Nikola

Jędrych

Twój wynik

124

Zofia

Rusak

Twój wynik

125

Wiktoria

Hofer

Twój wynik

126

Julia

Kunka-Wagner

Twój wynik

127

Jakub

Biedrzykowski

Twój wynik

128

Amelia

Pietruszewska

Twój wynik

129

Wojciech

Czyż

Twój wynik

130

Szymon

Helman

Twój wynik

131

Franek

Żak

Twój wynik

132

Zuzanna

Dworak

Twój wynik

133

Amelia

Składowska

Twój wynik

134

Mateusz

Jasak

Twój wynik

 

Po dwóch sesjach konkursowych

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Paweł

Wiechno

45

2

Sara

Aziz

33

3

Maria

Danecka

20

4

Patrycja

Swaczyna

16

5

Marika

Wosiecka

16

6

Zuzanna

Ziółek

16

7

Weronika

Adamusik

15

8

Ida

Michałowska

15

9

Gabryś

Ostrowski

15

10

Jakub

Biernat

12

11

Oskar

Zając

12

12

Wiktor

Czerbniak

11

13

Szymon

Norwiński

11

14

Bartłomiej

Bromblik

10

15

Rozalia

Piechota

10

16

Rafał

Cichowicz

9

17

Jędrzej

Moczak

9

18

Dawid

Zuchalski

9

19

Mikołaj

Baer

8

20

Adam

Bujak

8

21

Jakub

Gajęcki

7

22

Wojciech

Kowalski

7

23

Krzysztof

Zdulski

7

24

Oliwier

Kwiatkowski

6

25

Mikołaj

Letarski

6

26

Aleksandra

Balicka

5

27

Wiktoria

Dobrowolska

5

28

Mikołaj

Głowacki

5

29

Patryk

Rzedzicki

5

30

Nikodem

Frontczak

4

31

Michalina

Papierak

4

32

Nikola

Urysiak

4

33

Nikola

Kowalska

3

34

Zuzanna

Ossowska

3

35

Maja

Kostecka

2

36

Marian

Sitkiewicz

2

37

Amelia

Woźniak

2

38

Szymon

Tomaszewski

1

39

Ola

Zgierska

1

 

Wyniki drużynowe

Drużyna była klasyfikowana gdy udział brało minimum dwóch członków!

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Europejczycy

25

2

Leśne skrzaty

20

3

Nietykalni 34

15

4

Chemikus

12

5

SzybcyJakKubicaSp34

11

6

GIRLS SQUAD

10

7

mocarze

9

8

Ludzie renesansu

8

9

Grzybiarze

7

10

Młode tłoki

7

11

Newtonki

6

12

Robaki

6

13

Blossom Skills

5

14

JackiZSP34

4

15

Tytani

4

16

Szekla

4

17

mikrokosmos

3

18

Knock knock

2

19

MOANAA

1

20

Ekipa Fryza

Niezwły wynik

21

Tenebris_Dryadales

Niezwły wynik

 

Po dwóch sesjach konkursowych

L.P.

Drużyna

Wynik

1

Europejczycy

40

2

Chemikus

37

3

Leśne skrzaty

32

4

SzybcyJakKubicaSp34

31

5

Nietykalni 34

24

6

Ludzie renesansu

19

7

Młode tłoki

18

8

Newtonki

18

9

Robaki

18

10

JackiZSP34

16

11

mocarze

16

12

Szekla

14

13

Tytani

12

14

GIRLS SQUAD

11

15

Grzybiarze

10

16

The Winners

10

17

Knock knock

8

18

Blossom Skills

7

19

MOANAA

7

20

Świstaki

6

21

Gnomy

5

22

Tenebris_Dryadales

4

 

Gratuluję wszystkim !

Dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy