Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu oficjalne wyniki sesji konkursowej nr 3 FSTS 2022 r.

Klasyfikacja obejmuje również ewentualne odwołania!

 

Wyniki indywidualne

L.P.

Imię

Nazwisko

Punty pucharowe

1

Ida

Michałowska

25

2

Sara

Aziz

20

3

Natalia

Oleksa

15

4

Rozalia

Piechota

12

5

Rafał

Cichowicz

11

6

Paweł

Wiechno

10

7

Nikodem

Frontczak

9

8

Jakub

Biernat

8

9

Aleksandra

Balicka

7

10

Wiktor

Czerbniak

6

11

Oskar

Zając

5

12

Michalina

Papierak

4

13

Szymon

Norwiński

3

14

Mikołaj

Baer

3

15

Jędrzej

Moczak

2

16

Karolina

Ułamek

Twój wynik

17

Michał

Muszyński

Twój wynik

18

Franciszek

Mazur

Twój wynik

19

Krzysztof

Jeż

Twój wynik

20

Zosia

Karczmska

Twój wynik

21

Maciej

Rogósz

Twój wynik

22

Amelia

Hendel

Twój wynik

23

Amelia

Pietruszewska

Twój wynik

24

Oliwier

Kwiatkowski

Twój wynik

25

Bartłomiej

Bromblik

Twój wynik

26

Tymoteusz

Feja

Twój wynik

27

Zuzanna

Ziółek

Twój wynik

28

Marika

Wosiecka

Twój wynik

29

Patrycja

Swaczyna

Twój wynik

30

Szymon

Tomaszewski

Twój wynik

31

Weronika

Adamusik

Twój wynik

32

Franciszek

Kwiatek

Twój wynik

33

Grzegorz

Koziński

Twój wynik

34

Igor

Białek

Twój wynik

35

Blanka

Doman

Twój wynik

36

Miłosz

Kruk

Twój wynik

37

Marta

Owczarek

Twój wynik

38

Hanna

Namiecińska

Twój wynik

39

Aleksandra

Wąsowska

Twój wynik

40

Adam

Bujak

Twój wynik

41

Nikola

Kowalska

Twój wynik

42

Krzysztof

Zdulski

Twój wynik

43

Gabryś

Ostrowski

Twój wynik

44

Jakub

Gajęcki

Twój wynik

45

Maciej

Kurnatowski

Twój wynik

46

Bartosz

Stępień

Twój wynik

47

Rafał

Stefański

Twój wynik

48

Wiktoria

Pawlak

Twój wynik

49

Dawid

Włodarski

Twój wynik

50

Jan

Gać

Twój wynik

51

Zofia

Gawron

Twój wynik

52

Zofia

Tietz

Twój wynik

53

Nela

Zjawiona

Twój wynik

54

Anna

Klimczak

Twój wynik

55

Alicja

Gotlib

Twój wynik

56

Karolina

Zając

Twój wynik

57

Oskar

Hillebrand

Twój wynik

58

Wojciech

Kowalski

Twój wynik

59

Mikołaj

Letarski

Twój wynik

60

Nikola

Urysiak

Twój wynik

61

Wiktoria

Dobrowolska

Twój wynik

62

Mateusz

Hekner

Twój wynik

63

Julia

Ozuch

Twój wynik

64

Natalia

Kaczmarek

Twój wynik

65

Wojtek

Murowaniecki

Twój wynik

66

Robert

Rośczak

Twój wynik

67

Zofia

Mielczarek

Twój wynik

68

Patryk

Rzedzicki

Twój wynik

69

Mikołaj

Głowacki

Twój wynik

70

Maria

Danecka

Twój wynik

71

Jędrzej

Sipa

Twój wynik

72

Nina

Kociucka

Twój wynik

73

Karolina

Gajewska

Twój wynik

74

Tosia

Banaszkiewicz

Twój wynik

75

Lena

Piechna

Twój wynik

76

Maja

Wawrzyńczyk

Twój wynik

77

Zuzanna

Pielesiek

Twój wynik

78

Maria

Pryczek

Twój wynik

79

Ewelina

Wymysłowska

Twój wynik

80

Wojciech

Różański

Twój wynik

81

Zofia

Rusak

Twój wynik

82

Mikołaj

Fronczyk

Twój wynik

83

Amelia

Woźniak

Twój wynik

84

Zofia

Pawlik

Twój wynik

85

Mateusz

Jasak

Twój wynik

86

Krzysztof

Szulc

Twój wynik

87

Paweł

Borys

Twój wynik

88

Szymon

Helman

Twój wynik

89

Barbara

Cywka

Twój wynik

90

Nikola

Ciastko

Twój wynik

91

Grzegorz

Rdzanek

Twój wynik

92

Dominika

Dorszewska

Twój wynik

93

Błażej Wojciech

Marcinkowski

Twój wynik

94

Aleksandra Matylda

Sadok

Twój wynik

95

Ewa

Skura

Twój wynik

96

Kacper

Kranc

Twój wynik

97

Julia

Kunka-Wagner

Twój wynik

98

Zuzanna

Ossowska

Twój wynik

99

Natalia

Ignaczak

Twój wynik

100

Kacper

Rochowski

Twój wynik

101

Magdalena

Kloc

Twój wynik

102

Mirek

Zdonczyk

Twój wynik

103

Karol

Gontarek

Twój wynik

104

Oliwia

Drzazga

Twój wynik

105

Antonina

Kranc

Twój wynik

106

Jakub

Biedrzykowski

Twój wynik

107

Marta

Jadczak

Twój wynik

108

Wiktoria

Hofer

Twój wynik

109

Maja

Kostecka

Twój wynik

110

Szymon

Bieńkowski

Twój wynik

111

Nikola

Stachurska

Twój wynik

112

Oliwia

Reczulska

Twój wynik

113

Zuzanna

Jaskólska

Twój wynik

114

Zofia

Młoczkowska

Twój wynik

115

Martyna

Grałek

Twój wynik

116

Ola

Zgierska

Twój wynik

117

Marysia

Jachimowska

Twój wynik

118

Nadia

Wasiak

Twój wynik

119

Hania

Stępniak

Twój wynik

120

Natasza

Wasilewska

Twój wynik

121

Zofia

Kieruczenko

Twój wynik

122

Maja

Piechota

Twój wynik

123

Igor

Bakalarz

Twój wynik

124

Kacper

Jędrzejczyk

Twój wynik

125

Jakub

Czyż

Twój wynik

126

Amelia

Starczewska

Twój wynik

127

Maks

Starczewski

Twój wynik

128

Amelia

Skoneczna

Twój wynik

129

Cyprian

Skrzyński

Twój wynik

130

Sara

Sperling

Twój wynik

131

Zuzanna

Kowalczyk

Twój wynik

132

Maja

Durys

Twój wynik

133

oliwia

Białas

Twój wynik

134

Marian

Sitkiewicz

Twój wynik

135

Tola

Szymałkowska

Twój wynik

136

Matylda

Niepsuj

Twój wynik

137

Wojciech

Czyż

Twój wynik

 

Po trzech sesjach konkursowych

L.P.

Imię

Nazwisko

Punty pucharowe

1

Szymon

Tomaszewski

1

2

Ola

Zgierska

1

3

Maja

Kostecka

2

4

Marian

Sitkiewicz

2

5

Amelia

Woźniak

2

6

Nikola

Kowalska

3

7

Zuzanna

Ossowska

3

8

Nikola

Urysiak

4

9

Wiktoria

Dobrowolska

5

10

Mikołaj

Głowacki

5

11

Patryk

Rzedzicki

5

12

Oliwier

Kwiatkowski

6

13

Mikołaj

Letarski

6

14

Jakub

Gajęcki

7

15

Wojciech

Kowalski

7

16

Krzysztof

Zdulski

7

17

Adam

Bujak

8

18

Michalina

Papierak

8

19

Dawid

Zuchalski

9

20

Bartłomiej

Bromblik

10

21

Mikołaj

Baer

11

22

Jędrzej

Moczak

11

23

Aleksandra

Balicka

12

24

Nikodem

Frontczak

13

25

Szymon

Norwiński

14

26

Weronika

Adamusik

15

27

Natalia

Oleksa

15

28

Gabryś

Ostrowski

15

29

Patrycja

Swaczyna

16

30

Marika

Wosiecka

16

31

Zuzanna

Ziółek

16

32

Wiktor

Czerbniak

17

33

Oskar

Zając

17

34

Jakub

Biernat

20

35

Rafał

Cichowicz

20

36

Maria

Danecka

20

37

Rozalia

Piechota

22

38

Ida

Michałowska

40

39

Sara

Aziz

53

40

Paweł

Wiechno

55

 

Wyniki drużynowe

Drużyna była klasyfikowana gdy udział brało minimum dwóch członków!

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Europejczycy

25

2

MOANAA

20

3

Nietykalni 34

20

4

Młode tłoki

15

5

SzybcyJakKubicaSp34

12

6

JackiZSP34

11

7

Leśne skrzaty

10

8

Ludzie renesansu

10

9

Knock knock

9

10

Newtonki

9

11

Chemikus

8

12

The Winners

7

13

Blossom Skills

6

14

Gnomy

5

15

mocarze

4

16

Ekipa fryza

3

17

GIRLS SQUAD

2

18

Grzybiarze

2

19

Robaki

2

20

Szekla

2

21

Mikrokosmos

1

22

Tytani

Dobry wynik

23

Świstaki

Dobry wynik

 

Po trzech sesjach konkursowych

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Europejczycy

65

2

Chemikus

45

3

Nietykalni 34

44

4

SzybcyJakKubicaSp34

43

5

Leśne skrzaty

42

6

Młode tłoki

33

7

Ludzie renesansu

29

8

JackiZSP34

27

9

MOANAA

27

10

Newtonki

27

11

mocarze

20

12

Robaki

20

13

Knock knock

17

14

The Winners

17

15

Szekla

16

16

Blossom Skills

13

17

GIRLS SQUAD

13

18

Grzybiarze

12

19

Tytani

12

20

Gnomy

10

21

Świstaki

6

22

Tenebris_Dryadales

4

23

Ekipa fryza

3

24

Mikrokosmos

1

 

Gratuluję wszystkim !

Dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy