Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 3 sesji FSTNP 2022.

 

1.      Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący.  

2.      W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

3.      Klasyfikacja uwzględnia ewentualne odwołania.

 

Wyniki 3 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Wiktor

Majka

25

2

Jan

Wanatowicz

20

3

Konrad

Ćwięka

20

4

Paweł

Żuczek

20

5

Daniel

Pazdro

15

6

Gracjan

Barski

12

7

Marek

Grądzki

11

8

Maciej

Zbrzezny

11

9

Wojciech

Wójcik

10

10

Tomasz

Martyński

9

11

Anna

Kaczyńska

8

12

Piotr

Imiński

7

13

David

Gąsiorek

7

14

Natalia

Tomicka

6

15

Mateusz

Siwocha

dysklasyfikacja

16

Anna

Babicka

5

17

Kacper

Wadas

4

18

Szymon

Buchowicz

3

19

Wojciech

Włodarski

3

20

Amelia

Wieczorek

3

21

Franciszek

Witkowski

3

22

Franciszek

Malicki

2

23

Weronika

Padzik

2

24

Oliwia

Jaros

1

25

Wiktor

Kobielski

Twój wynik

26

Wojciech

Mazur

Twój wynik

27

Paweł

Urban

Twój wynik

28

Małgorzata

Dulikowska

Twój wynik

29

Adam

Wądołowski

Twój wynik

30

Adrian

Gosławski

Twój wynik

31

Tomasz

Genderka

Twój wynik

32

Marcel

Kozieł

Twój wynik

33

Amadeusz

Podgrodzki

Twój wynik

34

Wiktor

Szewczyk

Twój wynik

35

Martyna

Gaj

Twój wynik

36

Weronika

Wiechno

Twój wynik

37

Marta

Kołodziejczyk

Twój wynik

38

Michał

Kumięga

Twój wynik

39

Konrad

Dunicz

Twój wynik

40

Radosław

Szepielak

Twój wynik

41

Iga

Stryczek

Twój wynik

42

Jakub

Kostka

Twój wynik

43

Mikołaj

Sroka

Twój wynik

44

Daniel

Upchurch

Twój wynik

45

Justyna

Zagaja

Twój wynik

46

Szymon

Zabłotni

Twój wynik

47

Hubert

Karaś

Twój wynik

48

Sara

Szydło

Twój wynik

49

Joanna

Kozyra

Twój wynik

50

Mikołaj

Sztuka

Twój wynik

51

Julia

Spała

Twój wynik

52

Michał

Lewandowski

Twój wynik

 

 

Wyniki 3 sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

6

Smurfy z Mielca

25

8

Wieczni Gimnazjaliści

20

5

PoliWęglany

15

9

Zbożaki

15

3

Nazwa Drużyny kapitan

12

4

Ogniste mandarynki

11

7

The Numbers

10

2

Muminki

9

1

Czterej Muszkieterzy

8

 

 

Klasyfikacja indywidualna po 3 sesji

L,P,

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Wiktor

Majka

44

2

David

Gąsiorek

43

3

Paweł

Żuczek

42

4

Jan

Wanatowicz

39

5

Konrad

Ćwięka

38

6

Wojciech

Wójcik

31

7

Tomasz

Martyński

28

8

Jakub

Stańdo

25

9

Daniel

Pazdro

24

10

Kacper

Rodziewicz

21

11

Piotr

Łukawski

20

12

Wojciech

Mazur

20

13

Piotr

Imiński

19

14

Dominika

Radaszewska

19

15

Marek

Grądzki

18

16

Gracjan

Barski

16

17

Maciej

Zbrzezny

14

18

Martyna

Gaj

11

19

Martyna

Gola

8

20

Anna

Kaczyńska

8

21

Paweł

Urban

7

22

Natalia

Tomicka

6

23

Anna

Babicka

5

24

Gracjan

Barski

4

25

Witold

Formański

4

26

Agnieszka

Galar

4

27

Kacper

Wadas

4

28

Szymon

Buchowicz

3

29

Amelia

Wieczorek

3

30

Franciszek

Witkowski

3

31

Wojciech

Włodarski

3

32

Jan

Makowski

2

33

Franciszek

Malicki

2

34

Weronika

Padzik

2

35

Oliwia

Jaros

1

36

Filip

Tworus

1

 

 

Klasyfikacja drużynowa po 3 sesji

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Smurfy z Mielca

70

2

Wieczni Gimnazjaliści

50

3

Nazwa Drużyny

48

4

Zbożaki

35

5

Ogniste mandarynki

33

6

PoliWęglany

31

7

The Numbers

31

8

BohrUVki

28

9

Czterej Muszkieterzy

21

10

Muminki

18

11

TJPD

6

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy