Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 3 sesji FSTFM 2022.

 

1.      Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący.  

2.      W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

3.      Uwzględniono również  ewentualne odwołania.

 

Wyniki 3 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Stanisław

Wądołowski

25

2

Jakub

Stańdo

20

3

Wojciech

Nowakowski

20

4

Michał

Rybczyński

15

5

Jan

Wanatowicz

12

6

Dominika

Radaszewska

12

7

Franciszek

Pietrzycki

11

8

Piotr

Łukawski

10

9

Witold

Formański

9

10

Maciej

Strzelecki

8

11

Marcin

Grzelak

7

12

Maria

Brzóskowska

7

13

Kamil

Abendroth

7

14

Julia

Pietrzak

6

15

Lidia

Broniarczyk

6

16

Wiktoria

Chętkowska

6

17

Marta

Jurzyk

6

18

Gracjan

Barski

5

19

Wiktoria

Fałek

4

20

Bruno

Baran

3

21

Piotr

Maciejak

2

22

Martyna

Gola

1

23

Marcel

Kozieł

Twój wynik

24

Adam

Wądołowski

Twój wynik

25

Amadeusz

Podgrodzki

Twój wynik

26

Adrian

Gosławski

Twój wynik

27

Tomasz

Genderka

Twój wynik

28

Jan

Kowalczyk

Twój wynik

29

Amelia

Jęsiak

Twój wynik

30

Anna

Kaczyńska

Twój wynik

31

Jan

Gorzela

Twój wynik

32

Kornelia

Gościmińska

Twój wynik

33

Jakub

Drożdżewicz

Twój wynik

34

Michał

Lichwała

Twój wynik

35

Adam

Nahajowski

Twój wynik

36

Maciej

Zbrzezny

Twój wynik

37

Marek

Darnowski

Twój wynik

38

Piotr

Imiński

Twój wynik

39

Jakub

Kulbat

Twój wynik

40

Helena

Saciuk

Twój wynik

41

Marek

Grądzki

Twój wynik

42

Piotr

Mielczarek

Twój wynik

43

Kinga

Majcher

Twój wynik

44

Aleksander

Gieszcz

Twój wynik

45

Krzysztof

Ludwiszewski

Twój wynik

46

Jan

Surkont

Twój wynik

47

Rodion

Mushchinkin

Twój wynik

48

Daniel

Pazdro

Twój wynik

49

Filip

Tworus

Twój wynik

50

Tomasz

Łachut

Twój wynik

51

Paweł

Żuczek

Twój wynik

52

Tomasz

Martyński

Twój wynik

53

Wojciech

Wójcik

Twój wynik

54

Miłosz

Karwacki

Twój wynik

55

Konrad

Ćwięka

Twój wynik

56

Paulina

Hyla

Twój wynik

57

David

Gąsiorek

Twój wynik

58

Agnieszka

Galar

Twój wynik

59

Dawid

Bogdan

Twój wynik

60

Jan

Makowski

Twój wynik

61

Anna

Babicka

Twój wynik

62

Paweł

Urban

Twój wynik

63

Szymon

Buchowicz

Twój wynik

64

Weronika

Padzik

Twój wynik

65

Franciszek

Malicki

Twój wynik

66

Wojciech

Włodarski

Twój wynik

67

Oliwia

Jaros

Twój wynik

68

Amelia

Wieczorek

Twój wynik

69

Franciszek

Witkowski

Twój wynik

70

Kacper

Wadas

Twój wynik

71

August

Jeziorny

Twój wynik

72

Stanisław

Piechota

Twój wynik

73

Krzysztof

Grabias

Twój wynik

74

Hugo

Głąb

Twój wynik

75

Emil

Borecki

Twój wynik

76

Wojciech

Baraniak

Twój wynik

77

Wiktor

Kobielski

Twój wynik

78

Milena

Sobka

Twój wynik

79

Marta

Kołodziejczyk

Twój wynik

80

Dominika

Szymczak

Twój wynik

81

Dominika

Kulpa

Twój wynik

82

Karolina

Sułkowska

Twój wynik

83

Kamila

Załupska

Twój wynik

84

Wiktor

Szewczyk

Twój wynik

85

Oliwia

Strzechowska

Twój wynik

86

Wiktoria

Płóciennik

Twój wynik

87

Paweł

Stefańczyk

Twój wynik

88

Izabela

Żaczek

Twój wynik

89

Julia

Spała

Twój wynik

90

Łukasz

Leś

Twój wynik

91

Dominik

Duda

Twój wynik

92

Weronika

Wiechno

Twój wynik

93

Mikołaj

Sztuka

Twój wynik

94

Maciej

Łachut

Twój wynik

95

Klara

Nowaczyk

Twój wynik

96

Irena

Weselak

Twój wynik

97

Zuzanna

Piątek

Twój wynik

98

Jan

Michalak

Twój wynik

 

 

Wyniki 3 sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

TJPD

25

2

chleb

20

3

Elokwentni Melepeci

20

4

Pretendenci Fermata

20

5

Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa

15

6

Kosinusy

12

7

Liniowe świry

12

8

Ogniste mandarynki

12

9

GM2L

11

10

Wieczni Gimnazjaliści

10

11

Coco Jumbo Kokoszki

9

12

Fuego kapitan

9

13

Zbożaki

9

14

PoliWęglany

8

15

Smaciarze

7

16

kolonia specjalna

6

17

Muminki

5

 

 

Klasyfikacja indywidualna po 3 sesji

 

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Kamil

Abendroth

32

2

Maciej

Strzelecki

30

3

Witold

Formański

29

4

Dawid

Bogdan

25

5

Stanisław

Wądołowski

25

6

Gracjan

Barski

20

7

Wojciech

Nowakowski

20

8

Helena

Saciuk

20

9

Jakub

Stańdo

20

10

Marcin

Grzelak

19

11

Franciszek

Pietrzycki

19

12

Dominika

Radaszewska

18

13

Piotr

Łukawski

17

14

Michał

Rybczyński

15

15

Patrycja

Sienkiewicz

15

16

Jan

Wanatowicz

15

17

Bruno

Baran

14

18

Jan

Gorzela

12

19

Piotr

Imiński

12

20

Anna

Kaczyńska

12

21

Jakub

Kulbat

12

22

Wojciech

Wójcik

12

23

Martyna

Szarek

11

24

Marek

Darnowski

10

25

Franciszek

Pietrzycki

10

26

Marcel

Majocha

9

27

Miłosz

Karwacki

8

28

Piotr

Maciejak

8

29

Maria

Brzóskowska

7

30

Aleksander

Gieszcz

7

31

Lidia

Broniarczyk

6

32

Wiktoria

Chętkowska

6

33

Marta

Jurzyk

6

34

Julia

Pietrzak

6

35

August

Jeziorny

5

36

Filip

Tworus

5

37

Paweł

Urban

5

38

Wiktoria

Fałek

4

39

Agnieszka

Galar

4

40

David

Gąsiorek

4

41

Jan

Makowski

4

42

Maciej

Zbrzezny

3

43

Konrad

Ćwięka

2

44

Martyna

Gola

1

45

Marek

Grądzki

1

46

Tomasz

Martyński

1

47

Daniel

Pazdro

1

48

Paweł

Żuczek

1

 

Klasyfikacja drużynowa po 3 sesji

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty Pucharowe

1

Pretendenci Fermata

70

2

chleb

61

3

Kosinusy

48

4

GM2L

46

5

Fuego 

42

6

Wieczni Gimnazjaliści

39

7

Coco Jumbo Kokoszki

36

8

Liniowe świry

36

9

Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa

35

10

Ogniste mandarynki

33

11

TJPD

33

12

TO3PP

32

13

Elokwentni Melepeci

29

14

PoliWęglany

27

15

Smaciarze

20

16

Zbożaki

15

17

kolonia specjalna

14

18

Parnasiści

13

19

Muminki

8

20

The Numbers

5

21

Jagiel00n

4

22

matgang

3

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy