Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu oficjalne wyniki sesji konkursowej nr 3 FSTS 2023

Wyniki indywidualne 3 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Maja

Torczyńska

25

2

Szymon

Adamek

20

3

Victoria

Pawelska

15

4

Yasemin

Karademir

15

5

Joachim

Kołodziejski

12

6

Gabriel

Wąsik

11

7

Beniamin

Głąb

10

8

Laura

Lewy

9

9

Zygmunt

Szulc

8

10

Alicja

Gaszyńska

7

11

Jakub

Ryś

6

12

Barbara

Makowska

5

13

Norbert

Karski

4

14

Agata

Jaros

3

15

Martyna

Czechowicz

2

16

Irmina

Kaźmirska

2

17

Miłosz

Świderski

2

18

Staś

Lewandowski

1

19

Bartłomiej

Jach

Twój wynik

20

Iga

Kolasa

Twój wynik

21

Zuzia

Lewandowska

Twój wynik

22

Marcel

Plewiński

Twój wynik

23

Liwia

Rydzewska

Twój wynik

24

Marta

Hajne

Twój wynik

25

Małgorzata

Pustelnik

Twój wynik

26

Joanna

Piechota

Twój wynik

27

Filip

Dobek

Twój wynik

28

Kuba

Araszkiewicz

Twój wynik

29

Maria

Martyna

Twój wynik

30

Weronika

Sakowska

Twój wynik

31

Adam

Wasiak

Twój wynik

32

Ziemowit

Cukierski

Twój wynik

33

Piotr

Górczyński

Twój wynik

34

Mikołaj

Konopacki

Twój wynik

35

Emil

Makal

Twój wynik

36

Maciej

Kosut

Twój wynik

37

Nikola

Dudziak

Twój wynik

38

Jakub

Jankowski

Twój wynik

39

Zuzanna

Szwebs

Twój wynik

40

Magdalena

Szustak

Twój wynik

41

Franciszek

Grobelny

Twój wynik

42

Maciej

Mentek

Twój wynik

43

Blanka

Tabaka

Twój wynik

44

Aniela

Wrześkiewicz

Twój wynik

45

Artur

Ignaczak

Twój wynik

46

Marta

Nowak

Twój wynik

47

Jakub

Urba

Twój wynik

48

Iga

Paszkowska

Twój wynik

49

Faustyna

Michalska

Twój wynik

50

Kinga

Marciniak

Twój wynik

51

Anna

Burwicz

Twój wynik

52

Julia

Sławińska

Twój wynik

53

Michał

Kucharski

Twój wynik

54

Igor

Michalski

Twój wynik

55

Jakub

Klimaszewski

Twój wynik

56

Igor

Zajcew

Twój wynik

57

Wojciech

Bąk

Twój wynik

58

Szymon

Karpiński

Twój wynik

59

Maja

Gać

Twój wynik

60

Tomasz

Strzelecki

Twój wynik

61

Agata

Regosz

Twój wynik

62

Aleksander

Zych

Twój wynik

63

Karolina

Andryszczak

Twój wynik

64

Paulina

Rośczak

Twój wynik

65

Olivia

Chojnowska

Twój wynik

66

Kinga

Olszewska

Twój wynik

67

Sara

Rożnowska-Pawlik

Twój wynik

68

Mateusz

Filipiak

Twój wynik

69

Maksymilian

Cuper

Twój wynik

70

Weronika

Pinkosz

Twój wynik

71

Jakub

Izydorczyk

Twój wynik

72

Slawek

Olejniczak

Twój wynik

73

Zuzanna

Andziak

Twój wynik

74

Pola

Hunger

Twój wynik

75

nat

noc

Twój wynik

76

Michał

Lewiński

Twój wynik

77

Hania

Perkowska

Twój wynik

78

Maja

Strzałkowska

Twój wynik

79

Szymon

Walos

Twój wynik

80

Bartosz

Jóźwiak

Twój wynik

81

Anna

Kolanek

Twój wynik

82

Michał

Szczygielski

Twój wynik

83

Paweł

Guga

Twój wynik

84

Maciej

Warda

Twój wynik

85

Rozalia

Pluta

Twój wynik

86

Karol

Tarłowski

Twój wynik

87

Aleksander

Wojciechowski

Twój wynik

88

Magdalena

Chmielewska

Twój wynik

89

Hanna

Wójcik

Twój wynik

90

J

Ej

Twój wynik

91

Ignacy

Malicki

Twój wynik

92

Jagoda

Mateja

Twój wynik

93

Joanna

Tylczyńska

Twój wynik

94

Tymon

Pluta

Twój wynik

95

Łucja

Kołodziejczyk

Twój wynik

96

Aleksandra

Idczak

Twój wynik

97

Marcel

Bojda

Twój wynik

98

Oliwia

Bujakowska

Twój wynik

99

Julia

Mosińska

Twój wynik

100

Róża

Matuszczak

Twój wynik

101

Ola

Pietruszewska

Twój wynik

102

Lena

Michniewicz

Twój wynik

103

Natalka

Dacko

Twój wynik

104

Lena

Felsztukier

Twój wynik

105

Martyna

Gwizdała

Twój wynik

106

Antonina

Marcińczak

Twój wynik

107

Kordian

Latocha

Twój wynik

108

Daniel

Michalski

Twój wynik

109

Michał

Kościelniak

Twój wynik

110

Wiktoria

Kęcerska

Twój wynik

111

Barbara

Oczkowska

Twój wynik

112

Natalia

Woźniak

Twój wynik

113

Hania

Wojciechowska

Twój wynik

114

Maciej

Zdziechowiak

Twój wynik

115

Karolina

Janczyk

Twój wynik

116

Małgorzata

Darnowska

Twój wynik

117

Ola

Kowara

Twój wynik

118

Kalina

Krawczyk

Twój wynik

119

Maria

Bojańczyk

Twój wynik

120

Nikola

Zielińska

Twój wynik

121

Natalia

Bednarek

Twój wynik

122

Mateusz

Szymański

Twój wynik

123

Maja

Pach

Twój wynik

124

Wiktoria

Linkowska

Twój wynik

125

Antoni

Mierzejewski

Twój wynik

126

Amelia

Marciniak

Twój wynik

127

Olga

Mirończuk

Twój wynik

128

gabriela

krysiak

Twój wynik

129

Bartosz

Leśniak

Twój wynik

130

Sonia

Szewc

Twój wynik

131

Kacper

Szcześniak

Twój wynik

132

Jakub

Lewiński

Twój wynik

133

Zofia

Lorens

Twój wynik

134

Michał

Olszak

Twój wynik

135

Jakub

Jarosz

Twój wynik

136

Aleksandra

Kwiatkowska

Twój wynik

137

Maja

Balcerzak

Twój wynik

138

Patryk

Tarnowski

Twój wynik

139

Natalia

Gołoś

Twój wynik

140

Wojciech

Czyż

Twój wynik

141

Adrian

Liszcz

Twój wynik

142

Maria

Majda

Twój wynik

143

Tymoteusz

Karśnicki

Twój wynik

144

Wiktor

Grabkowski

Twój wynik

145

Martyna

Pietrzkowska

Twój wynik

146

Maciej

Kośla

Twój wynik

147

Łukasz

Mendelbaum

Twój wynik

148

Maja

Moll

Twój wynik

149

Zofia

Jagiełło

Twój wynik

150

Anna

Pluta

Twój wynik

151

Filip

Jachimowski

Twój wynik

152

Marcel

Orłowski

Twój wynik

153

Maja

Kaczmarek

Twój wynik

154

Anna

Frąckiewicz

Twój wynik

155

Lidia

Tomaszkiewicz

Twój wynik

156

Stanisław

Hada

Twój wynik

157

Dagmara

Gola

Twój wynik

158

Maciej

Żańczak

Twój wynik

159

Alicja

Frontczak

Twój wynik

160

Matylda

Wasiak

Twój wynik

161

Magdalena

Klimczak

Twój wynik

162

Antonina

Kaźmierska

Twój wynik

163

Gustaw

Pyziak

Twój wynik

164

Franciszek

Kapryński

Twój wynik

165

Fatima

Szypuła

Twój wynik

166

Tobiasz

Perczak

Twój wynik

167

Antonina

Domańska

Twój wynik

168

Paulina

Piróg

Twój wynik

169

Marcel

Kalużny

Twój wynik

170

Miłosz

Sosnowski

Twój wynik

171

Jan

Pawełoszek

Twój wynik

172

Natalia

Kosylak-Goncalves

Twój wynik

173

Marcin

Sobczak

Twój wynik

174

Mikołaj

Łyszkiewicz

Twój wynik

175

Karolina

Jaworowska

Twój wynik

176

Nadia

Gniewisz

Twój wynik

177

Alek

Skinder

Twój wynik

178

Olgierd

Domański

Twój wynik

179

Michalina

Pąśko

Twój wynik

180

Zoia

Gogolczyk

Twój wynik

181

Małgorzata

Czyżowska

Twój wynik

182

Bartłomiej

Przanowski

Twój wynik

183

Ignacy

Milczarek

Twój wynik

184

Wiktoria

Rutkiewicz

Twój wynik

 

Po 3 sesjach konkursowych

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Beniamin

Głąb

46

2

Jakub

Ryś

46

3

Barbara

Makowska

45

4

Laura

Lewy

34

5

Alicja

Gaszyńska

32

6

Maja

Torczyńska

25

7

Szymon

Adamek

20

8

Iga

Kolasa

20

9

Bartłomiej

Jach

19

10

Marcel

Plewiński

19

11

Liwia

Rydzewska

19

12

Joachim

Kołodziejski

17

13

Yasemin

Karademir

15

14

Victoria

Pawelska

15

15

Joanna

Piechota

15

16

Agata

Regosz

15

17

Agata

Jaros

14

18

Martyna

Czechowicz

13

19

Irmina

Kaźmirska

13

20

Maja

Gać

12

21

Aron

Grot

12

22

Artur

Ignaczak

12

23

Marta

Nowak

12

24

Tomasz

Strzelecki

12

25

Blanka

Tabaka

12

26

Joanna

Tylczyńska

12

27

Jakub

Urba

12

28

Aniela

Wrześkiewicz

12

29

Gabriel

Wąsik

11

30

Staś

Lewandowski

10

31

Zuzia

Lewandowska

9

32

Nikola

Zielińska

9

33

Szymon

Karpiński

8

34

Jakub

Klimaszewski

8

35

Lena

Michniewicz

8

36

Zygmunt

Szulc

8

37

Mateusz

Szymański

8

38

Igor

Zajcew

8

39

Martyna

Gwizdała

7

40

Filip

Jachimowski

7

41

Michał

Olszak

7

42

Maja

Balcerzak

6

43

Wiktoria

Linkowska

6

44

Slawek

Olejniczak

6

45

Zuzanna

Andziak

5

46

Pola

Hunger

4

47

Norbert

Karski

4

48

Michał

Kościelniak

4

49

Ignacy

Malicki

3

50

Aleksander

Zych

3

51

Natalia

Bednarek

2

52

nat

noc

2

53

Miłosz

Świderski

2

54

Franciszek

Grobelny

1

55

Małgorzata

Pustelnik

1

 

Wyniki drużynowe 3 sesji

Drużyna była klasyfikowana gdy udział brało minimum dwóch członków!

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Łodzianie

25

2

Brokuły

20

3

Jagiellończycy 41

20

4

Matmastery

20

5

Niesporczaki

15

6

8bnowosolna

12

7

Chemistry with mr. White

11

8

Newton urojone

11

9

Scisłowcy-SP34

10

10

dream team

9

11

The Nerd Herd

8

12

Euro Geniusze

7

13

FACH-MAT

7

14

Jasze

7

15

ZBYSZKI

7

16

Wirusy

6

17

Halucynki34

5

18

Falafelki

4

19

SZYBKIE GAZELE

4

20

krasnale202

3

21

Nerd Heart

2

22

kapibaryfizykary

1

23

G4FB

Niezły wynik

24

Asy z 8 D

Niezły wynik

25

Szynszyle

Niezły wynik

26

Eklerki

Niezły wynik

27

Atomówki

Niezły wynik

28

DZIECIORY

Niezły wynik

29

fenoloftaleniaki

Niezły wynik

 

Po 3 sesjach konkursowych

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Jagiellończycy 41

60

2

Matmastery

50

3

Brokuły

47

4

Łodzianie

42

5

Chemistry with mr. White

41

6

Newton urojone

38

7

The Nerd Herd

36

8

Niesporczaki

32

9

Scisłowcy-SP34

31

10

ZBYSZKI

29

11

8bnowosolna

22

12

G4FB

21

13

Falafelki

20

14

Dream team

19

15

Halucynki34

18

16

Euro Geniusze

16

17

Wirusy

16

18

Eklerki

14

19

Nerd Heart

14

20

FACH-MAT

12

21

Jasze

10

22

krasnale202

10

23

SZYBKIE GAZELE

8

24

kapibaryfizykary

7

25

Asy z 8 D

2

26

DZIECIORY

2

 

Gratuluję wszystkim !

Dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

Wyszukiwarka

Partnerzy