Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 3 sesji FSTFM 2023.

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący.  

2.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

Wyniki 3 sesji – klasyfikacja indywidualna

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Goran

Pangełow

25

2

Paweł

Jacewicz

20

3

Bartłomiej

Draczyński

20

4

Jędrzej

Orłowski

20

5

Jonasz

Gościniak

15

6

Kornelia

Gościmińska

12

7

Michał

Lichwała

11

8

Adam

Nahajowski

10

9

Jakub

Drożdżewicz

10

10

David

Gąsiorek

9

11

Tomasz

Łachut

9

12

Jan

Wanatowicz

8

13

Jan

Kowalczyk

8

14

Konrad

Ćwięka

7

15

Paweł

Żuczek

7

16

Martyna

Gaj

6

17

Bartosz

Horna

6

18

Maciej

Michalec

5

19

Hanna

Dudek

4

20

Mateusz

Majka

4

21

Bartosz

Starczewski

4

22

Antonina

Dąbrowska

3

23

Anna

Babicka

2

24

Jędrzej

Maruszewski

1

25

Weronika

Wiechno

Twój wynik

26

Szymon

Buchowicz

Twój wynik

27

Stanisław

Piechota

Twój wynik

28

Wojciech

Baraniak

Twój wynik

29

Mateusz

Tomaszewski

Twój wynik

30

Anna

Kulpa

Twój wynik

31

Beniamin

Raczyński

Twój wynik

32

Teofil

Kołdys

Twój wynik

33

Dominika

Szymczak

Twój wynik

34

Krzysztof

Ludwiszewski

Twój wynik

35

Krzysztof

Grabias

Twój wynik

36

Miłosz

Karwacki

Twój wynik

37

Jan

Surkont

Twój wynik

38

Rodion

Mushchinkin

Twój wynik

39

Krzysztof

Świrydczuk

Twój wynik

40

Aleksandra

Górska

Twój wynik

41

Klaudia

Umińska

Twój wynik

42

Weronika

Stańczyszyn

Twój wynik

43

Grzegorz

Grużewski

Twój wynik

44

Olimpia

Makaruk

Twój wynik

45

Kacper

Wadas

Twój wynik

46

Maksymilian

Koleśniak

Twój wynik

47

Maksym

Jastrzębowski

Twój wynik

48

Zuzanna

Królewiak

Twój wynik

49

Bartosz

Kołaciński

Twój wynik

50

Patryk

Gołacki

Twój wynik

51

Mateusz

Nawrocki

Twój wynik

52

Łukasz

Bartosik

Twój wynik

53

Wiktor

Węgłowski

Twój wynik

54

Anna

Kuśnierz

Twój wynik

55

Oliwia

Jaros

Twój wynik

56

Weronika

Padzik

Twój wynik

57

Wojciech

Włodarski

Twój wynik

58

Zofia

Kawełczyk

Twój wynik

59

Weronika

Szulc

Twój wynik

60

Franciszek

Witkowski

Twój wynik

61

Oskar

Mikołajczyk

Twój wynik

62

Milena

Sobka

Twój wynik

63

Aleksandra

Grabowicz

Twój wynik

64

Hanna

Kokoszka

Twój wynik

65

Maciej

Piotrowski

Twój wynik

66

Karolina

Fornalska

Twój wynik

67

Jakub

Ścieżko

Twój wynik

68

Anna

Maślewska

Twój wynik

69

Wojciech

Wrzosek

Twój wynik

70

Mateusz

Cywinski

Twój wynik

71

Hugo

Głąb

Twój wynik

72

Amelia

Wieczorek

Twój wynik

73

Olimpia

Łokuciejewska

Twój wynik

74

Franciszek

Malicki

Twój wynik

75

Jan

Krawczyk

Twój wynik

76

Julia

Szafarz

Twój wynik

77

Bartosz

Kamiński

Twój wynik

78

Lidia

Broniarczyk

Twój wynik

79

Stanisław

Knul

Twój wynik

80

Amelia

Jęsiak

Twój wynik

81

Antoni

Wójtowicz

Twój wynik

82

Maria

Brzóskowska

Twój wynik

83

Wiktoria

Chętkowska

Twój wynik

84

Amelia

Gabara

Twój wynik

85

Jan

Kulig

Twój wynik

86

Julia

Pietrzak

Twój wynik

87

Ada

Krajewska

Twój wynik

88

olga

regosz

Twój wynik

89

Kamila

Ciesielska

Twój wynik

90

Michał

Tąporowski

Twój wynik

91

Ania

Sobiech

Twój wynik

92

Patrycja

Ludwiczak

Twój wynik

93

Tymoteusz

Śpiewak

Twój wynik

94

Mieszko

Kozaczuk

Twój wynik

95

Eryk

Borkowski

Twój wynik

96

Kamil

Angowski

Twój wynik

97

Kacper

Lasota

Twój wynik

98

Julia

Śnieżek

Twój wynik

99

Damian

Bednarczyk

Twój wynik

100

Julia

Rogalska

Twój wynik

101

Karol

Woźniak

Twój wynik

102

Marek

Gajownik

Twój wynik

103

Natalia

Mastalerz

Twój wynik

104

Emil

Pierzchała

Twój wynik

105

Adam

Omieciński

Twój wynik

106

Mikołaj

Dróżdż

Twój wynik

107

Adam

Cieślak

Twój wynik

108

Oliwia

Gos

Twój wynik

109

Amelia

Sławińska

Twój wynik

110

Weronika

Piastowska

Twój wynik

111

Tobiasz

Wypchol

Twój wynik

112

Piotr

Frątczak

Twój wynik

113

Patrycja

Grzelczyk

Twój wynik

114

Aleksandra

Wojciechowska

Twój wynik

115

Julia

Mądra

Twój wynik

116

Wojciech

Murlikiewicz

Twój wynik

117

Bartłomiej

Paliwoda

Twój wynik

118

Emilia

Sewruk

Twój wynik

119

Olga

Wojciechowska

Twój wynik

120

Miłosz

Piekarski

Twój wynik

121

Karolina

Mularczyk

Twój wynik

122

Jerzy

Przystup

Twój wynik

123

Filip

Kamiński

Twój wynik

124

Gabriel

Trojanowski

Twój wynik

125

Mateusz

Jagielski

Twój wynik

126

Mateusz

Pawlata

Twój wynik

127

Dominik

Mucha

Twój wynik

128

Kacper

Grabowski

Twój wynik

129

Victoria

Miśkowicz

Twój wynik

 

Klasyfikacja indywidualna po 3 sesji

 

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Kornelia

Gościmińska

46

2

Adam

Nahajowski

37

3

Jan

Kowalczyk

35

4

Jakub

Drożdżewicz

32

5

Michał

Lichwała

31

6

Wojciech

Baraniak

30

7

Szymon

Buchowicz

29

8

Bartosz

Horna

28

9

Anna

Babicka

27

10

Goran

Pangełow

25

11

Kacper

Wadas

22

12

Bartłomiej

Draczyński

20

13

Paweł

Jacewicz

20

14

Jędrzej

Orłowski

20

15

Tomasz

Łachut

19

16

Jan

Wanatowicz

18

17

Konrad

Ćwięka

17

18

Paweł

Żuczek

17

19

Jonasz

Gościniak

15

20

Stanisław

Piechota

15

21

Bartosz

Kamiński

11

22

Jakub

Zając

11

23

David

Gąsiorek

10

24

David

Gąsiorek

9

25

Weronika

Wiechno

9

26

Krzysztof

Grabias

8

27

Rodion

Mushchinkin

8

28

Jan

Surkont

8

29

Dominika

Szymczak

8

30

Miłosz

Karwacki

7

31

Krzysztof

Ludwiszewski

7

32

Hanna

Dudek

6

33

Martyna

Gaj

6

34

Aleksandra

Górska

6

35

Maciej

Michalec

6

36

Grzegorz

Grużewski

5

37

Mateusz

Majka

5

38

Olimpia

Makaruk

5

39

Kacper

Matys

5

40

Weronika

Stańczyszyn

5

41

Bartosz

Starczewski

5

42

Krzysztof

Świrydczuk

5

43

Antoni

Wójtowicz

5

44

Antonina

Dąbrowska

4

45

Olimpia

Łokuciejewska

4

46

Mateusz

Nawrocki

4

47

Mateusz

Pawlata

3

48

Mateusz

Tomaszewski

3

49

Bartosz

Kołaciński

2

50

Jędrzej

Maruszewski

2

51

Zuzanna

Królewiak

1

 

Wyniki 3 sesji – klasyfikacja drużynowa

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Liniowe świry

25

2

ORŁY JĘDRZEJA

25

3

GMielec2L

20

4

Prości niczym parabole

20

5

PoliWęglany

15

6

Coco Jumbo Kokoszki

12

7

MELOdramat

12

8

sobota

12

9

Awokado

11

10

amebowcy

10

11

Bosmaki

10

12

Zbiór Pusty

10

13

MateMisie

9

14

Klimatyzatory

8

15

TAŃCZĄCE KAPIBARY

7

16

Kątomierze

6

17

MajmaDwaSześć

5

18

Konopniczanie i start indywidualny

4

19

Gastronomicy

3

20

Aniołki, kapitan

2

21

Gmalach22

1

 

Klasyfikacja drużynowa po 3 sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Liniowe świry

60

2

PoliWęglany

60

3

Prości niczym parabole

50

4

ORŁY JĘDRZEJA

47

5

Coco Jumbo Kokoszki

44

6

sobota

38

7

MateMisie

36

8

MELOdramat

36

9

GMielec2L

35

10

amebowcy

29

11

klimatyzatory

24

12

Zbiór Pusty

21

13

Gastronomicy

20

14

TAŃCZĄCE KAPIBARY

20

15

Awokado

17

16

MajmaDwaSześć

17

17

Kątomierze

16

18

Bosmaki

12

19

Gmalach22

7

20

Absolwenci Szkoły Pochodnych

6

21

Konopniczanie

6

22

Aniołki 

5

23

Matfiziaki

1

 

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy