Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu oficjalne wyniki sesji konkursowej nr 4 FSTS 2023

Wyniki indywidualne 4 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Beniamin

Głąb

25

2

Anna

Burwicz

20

3

Agata

Jaros

15

4

Bartłomiej

Jach

12

5

Liwia

Rydzewska

12

6

Staś

Lewandowski

12

7

Iga

Kolasa

12

8

Marcel

Plewiński

12

9

Zuzia

Lewandowska

12

10

Kuba

Araszkiewicz

11

11

Miłosz

Świderski

11

12

Irmina

Kaźmirska

11

13

Martyna

Czechowicz

11

14

Jakub

Ryś

10

15

Barbara

Makowska

10

16

Zuzanna

Szwebs

9

17

Jakub

Klimaszewski

8

18

Igor

Zajcew

8

19

Wojciech

Bąk

8

20

Igor

Michalski

8

21

Paulina

Rośczak

8

22

Szymon

Karpiński

7

23

Zygmunt

Szulc

6

24

Yasemin

Karademir

5

25

Alicja

Gaszyńska

4

26

Laura

Lewy

3

27

Norbert

Karski

2

28

Weronika

Sakowska

1

29

Artur

Ignaczak

Twój wynik

30

Franciszek

Grobelny

Twój wynik

31

Maja

Torczyńska

Twój wynik

32

Szymon

Adamek

Twój wynik

33

Blanka

Tabaka

Twój wynik

34

Zuzanna

Andziak

Twój wynik

35

Slawek

Olejniczak

Twój wynik

36

nat

noc

Twój wynik

37

Tymon

Pluta

Twój wynik

38

Hania

Perkowska

Twój wynik

39

Pola

Hunger

Twój wynik

40

Aniela

Wrześkiewicz

Twój wynik

41

Jakub

Urba

Twój wynik

42

Joachim

Kołodziejski

Twój wynik

43

Marta

Nowak

Twój wynik

44

Nikola

Zielińska

Twój wynik

45

Magdalena

Szustak

Twój wynik

46

Kinga

Marciniak

Twój wynik

47

Faustyna

Michalska

Twój wynik

48

Iga

Paszkowska

Twój wynik

49

Julia

Sławińska

Twój wynik

50

Karolina

Andryszczak

Twój wynik

51

Nikola

Dudziak

Twój wynik

52

Olga

Mirończuk

Twój wynik

53

Maciej

Zdziechowiak

Twój wynik

54

Natalia

Woźniak

Twój wynik

55

Hania

Wojciechowska

Twój wynik

56

Karolina

Janczyk

Twój wynik

57

Aleksandra

Idczak

Twój wynik

58

Jakub

Jankowski

Twój wynik

59

Zofia

Lorens

Twój wynik

60

Marta

Hajne

Twój wynik

61

Maria

Martyna

Twój wynik

62

Adam

Wasiak

Twój wynik

63

Piotr

Górczyński

Twój wynik

64

Ziemowit

Cukierski

Twój wynik

65

Filip

Dobek

Twój wynik

66

Maciej

Kosut

Twój wynik

67

Jagoda

Mateja

Twój wynik

68

Emil

Makal

Twój wynik

69

Gabriel

Wąsik

Twój wynik

70

Dagmara

Gola

Twój wynik

71

Małgorzata

Darnowska

Twój wynik

72

Natalia

Gołoś

Twój wynik

73

Aleksander

Zych

Twój wynik

74

Małgorzata

Pustelnik

Twój wynik

75

Amelia

Marciniak

Twój wynik

76

Ignacy

Malicki

Twój wynik

77

Marcel

Bojda

Twój wynik

78

Aron

Grot

Twój wynik

79

Maja

Gać

Twój wynik

80

Joanna

Tylczyńska

Twój wynik

81

Agata

Regosz

Twój wynik

82

Tomasz

Strzelecki

Twój wynik

83

Aleksandra

Kwiatkowska

Twój wynik

84

Wiktoria

Linkowska

Twój wynik

85

Gustaw

Pyziak

Twój wynik

86

Łucja

Kołodziejczyk

Twój wynik

87

Maciej

Kośla

Twój wynik

88

Oliwia

Morka

Twój wynik

89

Maciej

Mentek

Twój wynik

90

Joanna

Piechota

Twój wynik

91

Wiktoria

Kęcerska

Twój wynik

92

Barbara

Oczkowska

Twój wynik

93

gabriela

krysiak

Twój wynik

94

Julia

Mosińska

Twój wynik

95

Kacper

Szcześniak

Twój wynik

96

Lidia

Tomaszkiewicz

Twój wynik

97

Ola

Kowara

Twój wynik

98

Oliwia

Bujakowska

Twój wynik

99

Natalia

Bednarek

Twój wynik

100

Maja

Balcerzak

Twój wynik

101

Adam

Chajdys

Twój wynik

102

Mikołaj

Łyszkiewicz

Twój wynik

103

Michał

Szczygielski

Twój wynik

104

Szymon

Walos

Twój wynik

105

Anna

Kolanek

Twój wynik

106

Antoni

Mierzejewski

Twój wynik

107

Sara

Rożnowska-Pawlik

Twój wynik

108

Maksymilian

Cuper

Twój wynik

109

Olivia

Chojnowska

Twój wynik

110

Kinga

Olszewska

Twój wynik

111

Zofia

Jagiełło

Twój wynik

112

Wojciech

Czyż

Twój wynik

113

Ignacy

Skwarski

Twój wynik

114

Anna

Frąckiewicz

Twój wynik

115

Ola

Pietruszewska

Twój wynik

116

Marcin

Sobczak

Twój wynik

117

Bartosz

Jóźwiak

Twój wynik

118

Maja

Strzałkowska

Twój wynik

119

Bartosz

Leśniak

Twój wynik

120

Lena

Felsztukier

Twój wynik

121

Magdalena

Chmielewska

Twój wynik

122

Maja

Kaczmarek

Twój wynik

123

Antonina

Kaźmierska

Twój wynik

124

Matylda

Wasiak

Twój wynik

125

Alicja

Frontczak

Twój wynik

126

Jan

Pawełoszek

Twój wynik

127

Miłosz

Sosnowski

Twój wynik

128

Natalia

Kosylak-Goncalves

Twój wynik

129

Karolina

Jaworowska

Twój wynik

130

Aleksander

Wojciechowski

Twój wynik

131

Anna

Pluta

Twój wynik

132

Weronika

Pinkosz

Twój wynik

133

Daniel

Michalski

Twój wynik

134

Kalina

Krawczyk

Twój wynik

135

Sonia

Szewc

Twój wynik

136

Magdalena

Klimczak

Twój wynik

137

Łukasz

Mendelbaum

Twój wynik

138

Michał

Olszak

Twój wynik

139

Jakub

Lewiński

Twój wynik

140

Mateusz

Szymański

Twój wynik

141

Lena

Michniewicz

Twój wynik

142

Natalka

Dacko

Twój wynik

143

Jakub

Izydorczyk

Twój wynik

144

Hanna

Wójcik

Twój wynik

145

Martyna

Gwizdała

Twój wynik

146

Antonina

Marcińczak

Twój wynik

147

Michał

Lewiński

Twój wynik

148

Maciej

Warda

Twój wynik

149

Rozalia

Pluta

Twój wynik

150

Kordian

Latocha

Twój wynik

151

Maria

Bojańczyk

Twój wynik

152

Karol

Tarłowski

Twój wynik

153

Róża

Matuszczak

Twój wynik

154

Adrian

Liszcz

Twój wynik

155

Marta

Więckowska

Twój wynik

156

Natan

Wesołowski

Twój wynik

157

Franciszek

Kapryński

Twój wynik

158

Paulina

Piróg

Twój wynik

159

Małgorzata

Czyżowska

Twój wynik

 

Wyniki drużynowe 4 sesji

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Matmastery

25

2

Jagiellończycy 41

20

3

Brokuły

15

4

Scisłowcy-SP34

15

5

Łodzianie

12

6

dream team

11

7

Chemistry with mr. White

10

8

ZBYSZKI

10

9

8bnowosolna

9

10

Newton urojone

9

11

Niesporczaki

9

12

krasnale202

8

13

The Nerd Herd

7

14

G4FB

6

15

Eklerki

5

16

Halucynki34

4

17

kapibaryfizykary

3

18

Euro Geniusze

2

19

FACH-MAT

1

20

DZIECIORY

Dobry wynik

21

Szynszyle

Dobry wynik

22

Falafelki

Dobry wynik

23

Wirusy

Dobry wynik

24

Nerd Heart

Dobry wynik

25

SZYBKIE GAZELE

Dobry wynik

26

Jasze

Dobry wynik

27

Atomówki

Dobry wynik

 

Komisja Konkursowa zaprasza do półfinału indywidualnego następujących uczestników

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Beniamin

Głąb

71

2

Jakub

Ryś

56

3

Barbara

Makowska

55

4

Laura

Lewy

37

5

Alicja

Gaszyńska

36

6

Iga

Kolasa

32

7

Bartłomiej

Jach

31

8

Marcel

Plewiński

31

9

Liwia

Rydzewska

31

10

Agata

Jaros

29

11

Maja

Torczyńska

25

12

Martyna

Czechowicz

24

13

Irmina

Kaźmirska

24

14

Staś

Lewandowski

22

15

Zuzia

Lewandowska

21

16

Szymon

Adamek

20

17

Anna

Burwicz

20

18

Yasemin

Karademir

20

19

Joachim

Kołodziejski

17

20

Jakub

Klimaszewski

16

21

Igor

Zajcew

16

22

Szymon

Karpiński

15

23

Victoria

Pawelska

15

24

Joanna

Piechota

15

25

Agata

Regosz

15

26

Zygmunt

Szulc

14

27

Miłosz

Świderski

13

28

Maja

Gać

12

29

Aron

Grot

12

30

Artur

Ignaczak

12

31

Marta

Nowak

12

32

Tomasz

Strzelecki

12

33

Blanka

Tabaka

12

34

Joanna

Tylczyńska

12

35

Jakub

Urba

12

36

Aniela

Wrześkiewicz

12

37

Kuba

Araszkiewicz

11

38

Gabriel

Wąsik

11

39

Zuzanna

Szwebs

9

40

Nikola

Zielińska

9

41

Wojciech

Bąk

8

42

Igor

Michalski

8

43

Lena

Michniewicz

8

44

Paulina

Rośczak

8

45

Mateusz

Szymański

8

46

Martyna

Gwizdała

7

47

Filip

Jachimowski

7

48

Michał

Olszak

7

49

Maja

Balcerzak

6

50

Norbert

Karski

6

51

Wiktoria

Linkowska

6

52

Slawek

Olejniczak

6

53

Zuzanna

Andziak

5

54

Pola

Hunger

4

55

Michał

Kościelniak

4

56

Ignacy

Malicki

3

57

Aleksander

Zych

3

58

Natalia

Bednarek

2

59

nat

noc

2

60

Franciszek

Grobelny

1

61

Małgorzata

Pustelnik

1

62

Weronika

Sakowska

1

 

Komisja Konkursowa zaprasza do półfinału drużynowego następujące drużyny

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Jagiellończycy 41

80

2

Matmastery

75

3

Brokuły

62

4

Łodzianie

54

5

Chemistry with mr. White

51

6

Newton urojone

47

7

Scisłowcy-SP34

46

8

The Nerd Herd

43

9

Niesporczaki

41

 

 

Gratuluję wszystkim !

Dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

Wyszukiwarka

Partnerzy