Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

 

 

Przedstawiam wyniki 4 sesji FSTNP 2023.

 

 

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący.  

 

2.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

 

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja indywidualna

 

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Paweł

Żuczek

25

2

Konrad

Ćwięka

20

3

Mateusz

Hyla

15

4

David

Gąsiorek

12

5

Mateusz

Majka

11

6

Maciej

Michalec

11

7

Wiktor

Majka

10

8

Martyna

Gaj

9

9

Antonina

Dąbrowska

8

10

Bartosz

Starczewski

7

11

Jan

Wanatowicz

6

12

Jędrzej

Maruszewski

6

13

Jakub

Walak

5

14

Maja

Czartowska

4

15

Natalia

Miłkowska

3

16

Mateusz

Koska

2

17

Aleksandra

Dudzinska

1

18

Grzegorz

Araszewski

Twój wynik

19

Piotr

Żmuda

Twój wynik

20

Weronika

Wiechno

Twój wynik

21

Nadia

Stencel

Twój wynik

22

Dominik

Raith

Twój wynik

23

Michał

Lichwała

Twój wynik

24

Bianka

Napiórkowska

Twój wynik

25

Wiktor

Węgłowski

Twój wynik

26

Amelia

Wieczorek

Twój wynik

27

Jakub

Knitter

Twój wynik

28

Maksymilian

Koleśniak

Twój wynik

29

Weronika

Padzik

Twój wynik

30

Wojciech

Włodarski

Twój wynik

31

Jakub

Szmich

Twój wynik

32

Oliwia

Jaros

Twój wynik

33

Franciszek

Malicki

Twój wynik

34

Kajetan

Wygnański

Twój wynik

35

Jakub

Raj

Twój wynik

36

Piotr

Rodkiewicz

Twój wynik

37

Paweł

Brzeziński

Twój wynik

38

Kamil

Wichan

Twój wynik

39

Oktawian

Sołdon

Twój wynik

40

Maksym

Jastrzębowski

Twój wynik

41

Zuzanna

Królewiak

Twój wynik

42

Andrzej

Ślązak

Twój wynik

43

Jakub

Krasnodębski

Twój wynik

44

Adam

Nahajowski

Twój wynik

45

Aleksander

Majnert

Twój wynik

46

Zofia

Kozłowska

Twój wynik

47

Łukasz

Marciniak

Twój wynik

48

Szymon

Jankowski

Twój wynik

49

Jakub

Drożdżewicz

Twój wynik

50

Mateusz

Pluciński

Twój wynik

51

Stanisław

Piechota

Twój wynik

52

Kacper

Wadas

Twój wynik

53

Szymon

Buchowicz

Twój wynik

54

Anna

Babicka

Twój wynik

55

Teofil

Kołdys

Twój wynik

56

Klaudia

Szozda

Twój wynik

57

Magdalena

Gortatowicz

Twój wynik

58

Szymon

Godlewski

Twój wynik

59

Damian

Libera

Twój wynik

60

Anna

Matuśkiewicz

Twój wynik

61

Krystian

Fiks

Twój wynik

62

Antoni

Pluta

Twój wynik

63

Rafał

Lesiak

Twój wynik

64

Jacek

Kaźmierczak

Twój wynik

65

Katarzyna

Stępień

Twój wynik

66

Piotr

Rosa

Twój wynik

67

Jakub

Stelmaszewski

Twój wynik

68

Hania

Bąkiewicz

Twój wynik

69

Maciej

Marchwicki

Twój wynik

70

Iga

Stryczek

Twój wynik

71

Karol

Marszałek

Twój wynik

 

 

 

Klasyfikacja indywidualna po 4 sesji

 

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Weronika

Padzik

46

2

Franciszek

Malicki

44

3

Wojciech

Włodarski

43

4

Oliwia

Jaros

41

5

Amelia

Wieczorek

40

6

Maciej

Michalec

36

7

Weronika

Wiechno

35

8

Paweł

Żuczek

34

9

Mateusz

Majka

31

10

Jan

Wanatowicz

31

11

Konrad

Ćwięka

30

12

Jakub

Walak

30

13

Martyna

Gaj

28

14

David

Gąsiorek

28

15

Mateusz

Hyla

28

16

Jędrzej

Maruszewski

27

17

Bartosz

Starczewski

27

18

Iga

Stryczek

16

19

Tomasz

Łachut

13

20

Maksymilian

Koleśniak

12

21

Franciszek

Witkowski

11

22

Wiktor

Majka

10

23

Antonina

Dąbrowska

8

24

Damian

Stryczek

6

25

Filip

Kaźmierczak

5

26

Maja

Czartowska

4

27

Julia

Fiks

4

28

Stanisław

Piechota

4

29

Anna

Babicka

3

30

Natalia

Miłkowska

3

31

Jakub

Drożdżewicz

2

32

Kornelia

Gościmińska

2

33

Mateusz

Koska

2

34

Michał

Lichwała

2

35

Adam

Nahajowski

2

36

Jacek

Stępień

2

37

Kacper

Wadas

2

38

Aleksandra

Dudzinska

1

 

 

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja drużynowa

 

 

 

L.P.

Nazwa drużyny

WYNIK

1

Speedrunerzy z Mielca

25

2

Zdradzeni o świcie

20

3

Kallasiaki

15

4

Bosmaki

12

5

Puchatki

11

6

Poloniści

10

7

teoria_kwantowych_cierpień

10

8

Fizyczna Śmietanka Dąbrówki

9

9

PoliWęglany

8

10

Drużyna Czarka

7

11

Armia WK

6

12

Liniowe świry

6

13

TTSC

5

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa po 4 sesji

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Bosmaki

82

2

Speedrunerzy z Mielca

77

3

Zdradzeni o świcie

68

4

Kallasiaki

47

5

liniowe świry

47

6

Armia WK

44

7

PoliWęglany

36

8

Poloniści

35

9

Puchatki

33

10

teoria_kwantowych_cierpień

32

11

Beyond Light

25

12

TTSC

17

13

Elita26rne

16

14

Fizyczna Śmietanka Dąbrówki

16

15

Matfiziaki

13

16

Drużyna Czarka

11

17

Salamandry Plamiste

6

18

4 muszkieterów

3

19

Explorers 6

3

20

Cepy, Kapitan

1

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

 

 

dr Cezary Koneczny

 

Prezes SNF ZŁ

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy