Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Przedstawiam wyniki 4 sesji FSTFM 2023.

 

1.       Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący.  

2.       W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja indywidualna

l.p.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Tomasz

Łachut

25

2

Jonasz

Gościniak

20

3

David

Gąsiorek

15

4

Paweł

Żuczek

15

5

Paweł

Jacewicz

15

6

Jędrzej

Orłowski

12

7

Martyna

Gaj

12

8

Konrad

Ćwięka

12

9

Bartłomiej

Draczyński

12

10

Filip

Krzysztoforski

12

11

Jan

Wanatowicz

12

12

Kornelia

Gościmińska

11

13

Michał

Lichwała

11

14

Jan

Kowalczyk

10

15

Jakub

Drożdżewicz

10

16

Adam

Nahajowski

9

17

Bartosz

Horna

9

18

Mateusz

Tomaszewski

8

19

Jan

Surkont

7

20

Hugo

Głąb

6

21

Krzysztof

Ludwiszewski

6

22

Krzysztof

Grabias

5

23

Rodion

Mushchinkin

5

24

Dominika

Szymczak

5

25

Goran

Pangełow

4

26

Weronika

Wiechno

3

27

Miłosz

Karwacki

2

28

Antonina

Dąbrowska

1

29

Hanna

Dudek

Twój wynik

30

Maciej

Michalec

Twój wynik

31

Jędrzej

Maruszewski

Twój wynik

32

Mateusz

Majka

Twój wynik

33

Karolina

Fornalska

Twój wynik

34

Jakub

Ścieżko

Twój wynik

35

Natalia

Mastalerz

Twój wynik

36

Mateusz

Cywinski

Twój wynik

37

Jan

Krawczyk

Twój wynik

38

Wojciech

Wrzosek

Twój wynik

39

Teofil

Kołdys

Twój wynik

40

Aleksandra

Górska

Twój wynik

41

Anna

Kulpa

Twój wynik

42

Anna

Maślewska

Twój wynik

43

Weronika

Stańczyszyn

Twój wynik

44

Grzegorz

Grużewski

Twój wynik

45

Krzysztof

Świrydczuk

Twój wynik

46

Klaudia

Umińska

Twój wynik

47

Olimpia

Makaruk

Twój wynik

48

Beniamin

Raczyński

Twój wynik

49

Amelia

Wieczorek

Twój wynik

50

Weronika

Padzik

Twój wynik

51

Oliwia

Jaros

Twój wynik

52

Franciszek

Witkowski

Twój wynik

53

Wojciech

Włodarski

Twój wynik

54

Franciszek

Malicki

Twój wynik

55

Aleksandra

Wojciechowska

Twój wynik

56

Michał

Tąporowski

Twój wynik

57

olga

regosz

Twój wynik

58

Anna

Babicka

Twój wynik

59

Kacper

Wadas

Twój wynik

60

Stanisław

Piechota

Twój wynik

61

Szymon

Buchowicz

Twój wynik

62

Tymoteusz

Śpiewak

Twój wynik

63

Bartosz

Starczewski

Twój wynik

64

Eryk

Borkowski

Twój wynik

65

Maksym

Jastrzębowski

Twój wynik

66

Bartosz

Kołaciński

Twój wynik

67

Łukasz

Bartosik

Twój wynik

68

Patryk

Gołacki

Twój wynik

69

Wiktor

Węgłowski

Twój wynik

70

Kamil

Angowski

Twój wynik

71

Kacper

Lasota

Twój wynik

72

Mieszko

Kozaczuk

Twój wynik

73

Aleksandra

Grabowicz

Twój wynik

74

Zofia

Kawełczyk

Twój wynik

75

Hanna

Kokoszka

Twój wynik

76

Oskar

Mikołajczyk

Twój wynik

77

Weronika

Szulc

Twój wynik

78

Maciej

Piotrowski

Twój wynik

79

Kamila

Ciesielska

Twój wynik

80

Ada

Krajewska

Twój wynik

81

Wojciech

Baraniak

Twój wynik

82

Olimpia

Łokuciejewska

Twój wynik

83

Zuzanna

Królewiak

Twój wynik

84

Maksymilian

Koleśniak

Twój wynik

85

Karolina

Mularczyk

Twój wynik

86

Emil

Pierzchała

Twój wynik

87

Emilia

Sewruk

Twój wynik

88

Weronika

Piastowska

Twój wynik

89

Milena

Sobka

Twój wynik

90

Amelia

Sławińska

Twój wynik

91

Lidia

Broniarczyk

Twój wynik

92

Julia

Mądra

Twój wynik

93

Mateusz

Pawlata

Twój wynik

94

Karol

Woźniak

Twój wynik

95

Wiktoria

Chętkowska

Twój wynik

96

Jan

Kulig

Twój wynik

97

Maria

Brzóskowska

Twój wynik

98

Amelia

Gabara

Twój wynik

99

Julia

Pietrzak

Twój wynik

100

Amelia

Jęsiak

Twój wynik

101

Stanisław

Knul

Twój wynik

102

Filip

Kamiński

Twój wynik

103

Mateusz

Jagielski

Twój wynik

104

Tobiasz

Wypchol

Twój wynik

105

Bartłomiej

Paliwoda

Twój wynik

106

Gabriel

Trojanowski

Twój wynik

107

Adam

Cieślak

Twój wynik

 

Klasyfikacja indywidualna po 4 sesji

L.P.

Imię

Nazwisko

Punkty pucharowe

1

Kornelia

Gościmińska

57

2

Adam

Nahajowski

46

3

Jan

Kowalczyk

45

4

Tomasz

Łachut

44

5

Jakub

Drożdżewicz

42

6

Michał

Lichwała

42

7

Bartosz

Horna

37

8

Jonasz

Gościniak

35

9

Paweł

Jacewicz

35

10

David

Gąsiorek

34

11

Bartłomiej

Draczyński

32

12

Jędrzej

Orłowski

32

13

Paweł

Żuczek

32

14

Wojciech

Baraniak

30

15

Jan

Wanatowicz

30

16

Szymon

Buchowicz

29

17

Konrad

Ćwięka

29

18

Goran

Pangełow

29

19

Anna

Babicka

27

20

Kacper

Wadas

22

21

Martyna

Gaj

18

22

Stanisław

Piechota

15

23

Jan

Surkont

15

24

Krzysztof

Grabias

13

25

Krzysztof

Ludwiszewski

13

26

Rodion

Mushchinkin

13

27

Dominika

Szymczak

13

28

Filip

Krzysztoforski

12

29

Weronika

Wiechno

12

30

Bartosz

Kamiński

11

31

Mateusz

Tomaszewski

11

32

Jakub

Zając

11

33

Miłosz

Karwacki

9

34

Hanna

Dudek

6

35

Hugo

Głąb

6

36

Aleksandra

Górska

6

37

Maciej

Michalec

6

38

Antonina

Dąbrowska

5

39

Grzegorz

Grużewski

5

40

Mateusz

Majka

5

41

Olimpia

Makaruk

5

42

Kacper

Matys

5

43

Weronika

Stańczyszyn

5

44

Bartosz

Starczewski

5

45

Krzysztof

Świrydczuk

5

46

Antoni

Wójtowicz

5

47

Olimpia

Łokuciejewska

4

48

Mateusz

Nawrocki

4

49

Mateusz

Pawlata

3

50

Bartosz

Kołaciński

2

51

Jędrzej

Maruszewski

2

52

Zuzanna

Królewiak

1

 

 

Wyniki 4 sesji – klasyfikacja drużynowa

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

GMielec2L

25

2

Liniowe świry

25

3

ORŁY JĘDRZEJA

25

4

Coco Jumbo Kokoszki

20

5

Amebowcy

15

6

Prości niczym parabole

15

7

Awokado

12

8

MELOdramat

11

9

Bosmaki

10

10

TAŃCZĄCE KAPIBARY

9

11

Kątomierze

8

12

PoliWęglany

8

13

sobota

8

14

Zbiór Pusty

8

15

Konopniczanie i start indywidualny

7

16

klimatyzatory

6

17

Gmalach22

5

18

Gastronomicy

4

 

 

Klasyfikacja drużynowa po 4 sesji

 

L.P.

Nazwa drużyny

Punkty pucharowe

1

Liniowe świry

85

2

ORŁY JĘDRZEJA

72

3

PoliWęglany

68

4

Prości niczym parabole

65

5

Coco Jumbo Kokoszki

64

6

GMielec2L

60

7

MELOdramat

47

8

sobota

46

9

amebowcy

44

10

MateMisie

36

11

Awokado

31

12

klimatyzatory

30

13

TAŃCZĄCE KAPIBARY

29

14

Zbiór Pusty

29

15

Gastronomicy

24

16

Kątomierze

24

17

Bosmaki

22

18

MajmaDwaSześć

17

19

Konopniczanie

13

20

Gmalach22

12

21

Absolwenci Szkoły Pochodnych

6

22

Aniołki 

5

23

Matfiziaki

1

 

 

Serdecznie gratuluję wyników!

 

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

 

Wyszukiwarka

Partnerzy