Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

Po starannym rozpatrzeniu wszelkich uwag i zastrzeżeń dotyczących sesji finałowej oraz trzykrotnym ponownym przeliczeniu uzyskanych wyników, mam zaszczyt przedstawić oficjalne wyniki konkursu FSTS 2023.

Klasyfikacja indywidualna

miejsce

tytuł

Imię

Nazwisko

1

laureata

Jakub

Ryś

2

laureata

Gabriel

Wąsik

3

finalisty

Laura

Lewy

4

finalisty

Szymon

Adamek

5

finalisty

Szymon

Karpiński

6

finalisty

Zuzanna

Lewandowska

7

finalisty

Barbara

Makowska

8

finalisty

Agata

Jaros

9

finalisty

Marcel

Plewiński

10

finalisty

Bartłomiej

Jach

11

finalisty

Igor

Zajcew

12

finalisty

Paulina

Rośczak

13

finalisty

Nathan

Nockin

14

finalisty

Stanisław

Lewandowski

15

finalisty

Martyna

Czechowicz

16

finalisty

Zygmunt

Szulc

17

finalisty

Maja

Balcerzak

18

finalisty

Igor

Michalski

19

finalisty

Norbert

Karski

20

finalisty

Maja

Gać

21

finalisty

Liwia

Rydzewska

22

finalisty

Zuzanna

Szwebs

23

finalisty

Miłosz

Świderski

24

finalisty

Iga

Kolasa

25

finalisty

Beniamin

Głąb

26

finalisty

Jakub

Araszkiewicz

27

finalisty

Małgorzata

Pustelnik

28

finalisty

Weronika

Sakowska

29

finalisty

Marta

Nowak

30

finalisty

Aniela

Wrześkiewicz

31

finalisty

Anna

Burwicz

32

finalisty

Jakub

Klimaszewski

33

finalisty

Aleksander

Zych

34

finalisty

Slawomir

Olejniczak

35

finalisty

Tymon

Pluta

36

finalisty

Maja

Torczyńska

37

finalisty

Alicja

Gaszyńska

38

finalisty

Blanka

Tabaka

39

finalisty

Agata

Regosz

40

finalisty

Yasemin

Karademir

41

finalisty

Irmina

Kaźmirska

42

finalisty

Wojciech

Bąk

43

finalisty

Joanna

Tylczyńska

44

finalisty

Aron

Grot

45

finalisty

Franciszek

Grobelny

46

finalisty

Jakub

Urba

47

-

Tomasz

Strzelecki

48

-

Pola

Hunger

49

-

Artur

Ignaczak

50

-

Zuzanna

Andziak

 

Klasyfikacja drużynowa

1

finalisty

Brokuły

Szkoły Podstawowej Związku Nauczycielstwa Polskiego

2

finalisty

Newtony urojone

Szkoły Podstawowej Gminy Sieradz im. Jana Pawła II

3

finalisty

Jagiellończycy 41

Szkoły Podstawowej nr 41 im. Króla Władysława Jagiełły

4

finalisty

Łodzianie

Anglojęzycznej Szkoły Podstawowej

5

finalisty

Matmastery

Szkoły Podstawowej nr 44 im. prof. Jana Molla

6

finalisty

Chemistry with Mr. White

Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Ozorkowie

 

 

Serdecznie gratuluję

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ

 

Wyszukiwarka

Partnerzy