Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Drodzy uczestnicy konkursu Piękne Doświadczenie Fascynujące Wyjaśnienie - poziom gimnazjalny bardzo dziękujemy za przesłane prace. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej pracy i fizycznej pasji. Poniżej przedstawiamy listę zespołów, które zakwalifikowały się do II etapu konkursu, który odbędzie się 7.03.2018r na platformie www.infimat.p.lodz.pl w godz 19.00-21.00 z domowych komputerów. Będzie to test jednokrotnego wyboru, a  zgodnie z regulaminem punkty za I i II etap sumują się. Obecnie dla wprawy można rozwiązać test próbny, który nie liczy się do punktacji konkursowej. Wystarczy się zapisać do konkursu i przystąpić do sesji.

Tych, którzy nie zakwalifikowali się do II etapu zachęcamy do pracy nad nowymi projektami i do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu. Wasze prace były również bardzo dobre, jednakże zgodnie z zasadami konkursów, ktoś musi być lepszy.

Wyniki I etapu poziomu ponadgimanzjalnego na początku przyszłego tygodnia.

3z 7a
Bezimienne
CienkySquad
Czech wspaniałych
Dwaj Naukowcy
Dzieci z Bullerbyn
Elektrostatyczni
ELEWATORKI
ENDORFINKI
FACE TO FACE
Fizyczne Banialuki
FIZYKANCI
Gołompki
KUBUŚ PUCHATEK
Młode Rysie
Naelektryzowani
PADAWAN DARTH'A NIHILUSA
Pingwinek
Piterix solo
RYZYK-FIZYK
Twardo stąpający po płynie
Władca Klocków
Zaborski

Wyszukiwarka

Partnerzy

Sponsorzy