Konkursy

Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej. Więcej informacji można uzyskać w zakładce "Konkursy".

Szanowni Państwo!

W związku z zakończeniem konkursu Mastermind oraz wieloma pytaniami, informuję, że

1. Uroczystość zakończenia konkursu wraz z rozdaniem cennych nagród i dyplomów jest planowana w ostatnią sobotę września i będzie połączona z jubileuszem 30 - lecia  Towarzystwa Oświatowego Edukacja. Serdecznie zapraszamy!

2. I edycja konkursu Mastermind nie jest jeszcze konkursem kuratoryjnym. I z tego też tytułu nie przysługują żadne punkty w naborze elektronicznym.. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby od następnego roku był to konkurs kuratoryjny.

3. I edycja tego konkursu miała zasięg wojewódzki i do takiej kategorii można ten konkurs przypisać! Do uczestników konkursu zostało przesłane mailowo zaproszenie oraz list Dyrektora szkoły TO Edukacja. Na potrzeby rekrutacji przesłano również zeskanowane dyplomy uczestników. Jeżeli potrzebne będą oryginały, to są do odbioru w sekretariacie szkoły.

Przepraszam za wszelkie niedogodności spowodowane pandemią oraz serdecznie pozdrawiam!

dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ