Szanowni Państwo!

Przedstawiam Państwu oficjalne wyniki sesji półfinałowej FSTS 2024.

  1. Poziom merytoryczny uczestników konkursu jest imponujący. 
  2. W klasyfikacji drużynowej zostały ujęte zespoły, jeżeli w sesji konkursowej uczestniczyło przynajmniej 2 członków.
  3. Dwóch uczestników konkursu zostało zdyskwalifikowanych za nieuczciwe praktyki podczas sesji.

Wyniki indywidualne  sesji półfinałowej

L.p.ImięNazwiskoPunkty pucharowe
1JędrzejBaranowski25
2LidkaMurowaniecka20
3SzymonDakiniewicz15
4AdamTatarzyński12
5JulianRomanowski11
6AmeliaCzerwińska10
7AdrianGruchała9
8LauraDudowicz8
9BartoszKrakowiak7
10JuliaMałolepsza6
11IgnacyMisztela6
12ZuzannaSzymańska5
13MiaGrzeszczakowska4
14ZofiaGładyszewska3
15LenaSzymczak2
16AlicjaDems1

Wyniki drużynowe   sesji półfinałowej

L.p.Nazwa drużynyPunkty pucharowe
1zwiadowcy25
2SZYMPANS TEAM20
3Bagiety15
4Grzybobranie12
5Uno11
6Chłopaki 8c10
7Kwasiory9
8SP34WARRIORS8
9Chomiki7
10Łódź goats6
11Somsiedzi5
12Misie4
13Sześciu Muszkieterów3
14Leopoldziaki2
154kaloryfery1

Uwaga!

Do finału konkursu zostali zaproszeni wyłącznie uczestnicy, którzy uzyskali prawo gry w półfinale i z tego prawa skorzystali!

Komisja konkursowa zaprasza do finałowych rozgrywek osoby wymienione poniżej.

Widzimy się na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki ul. Stefanowskiego 18 o godz. 12 w dniu 27 marca 2024r. Spotykamy się przy szatni.

L.p.ImięNazwisko
1JędrzejBaranowski
2MałgorzataBiałkowska
3StanisławBorys
4BarbaraBót
5JoannaCzechowska
6SzymonDakiniewicz
7AlicjaDems
8OliwiaDudziak
9AdrianGruchała
10HannaGrzelak
11OlekKabus
12ZuziaKalisz
13MartynaKamińska
14BartoszKrakowiak
15KacperKubiak
16FilipKwaśniewski
17KrzysztofLabus
18Thuy LinhLuu
19AnastazjaMalicka
20AnnaMatviienko
21JuliaMichniewicz
22LidkaMurowaniecka
23EwaOrczykowska
24AmayaPachny
25IgnacyPierlejewski
26PatrycjaPrasal
27KatarzynaRadaszewska
28PolaRomanowska
29JulianRomanowski
30JakubSzczepański
31HelenaSzychowska
32LenaSzymczak
33AdamTatarzyński
34MiłoszWalczak
35KarolinaZasadzińska

Komisja Konkursowa zaprasza do  finału drużynowego następujące drużyny

L.p.Nazwa drużyny
1zwiadowcy
2SZYMPANS TEAM
3Grzybobranie
4Uno
5Kwasiory
6Chomiki

Gratuluję wszystkim !

Dr Cezary Koneczny

Prezes SNF ZŁ